زنم خود ارضایی میکنه

08:40 - 1399/07/27

سلام من 26سالمه و با دختری 23 ساله ازدواج کردم ماجرا اینه که ما نوروز 99ازدواج کردیم و بخاطر کرونا بدون مراسم اومدیم سر خونه زندگیمون،الان 8ماهه که زن و شوهریم ولی هرچی رابطه داشتیم رو من بزور پیاده کردم و زنم اصلا از رابطه با من خوشش نمیاد و عادت کرده به خودارضایی یعنی میگه که از 15سالگی انجام میداده!و الانم اعتیاد پیداکرده طوریه که عذرمیخوام من شوهرش لخت کنارشم ولی انگار نه انگار و فقط خودارضایی میکنه میگه من اینجوری بیشتر تخلیه میشم!چیکارکنم که ترک کنه و به من رجوع کنه و نیاز جنسیشو بامن شوهرش ارضا کنه؟باور کنید بارها تو خونمون کلی به خودم رسیدم و کلی عمدا برهنه و نیمه برهنه بودم یا آدکلن تحریک کننده زدم و عمدا رفتار و شوخی های جنسی کردم ولی اصلا لذت نمیبره و همون کنارمن خودارضایی میکنه!دختر خوبیه و اصلا با هیچکس از این قضایای دوستی و رل زدن و...نداشته فقط میگه که از دوران دبیرستان تا حالا گرایش پیدا کرده به خود ارضایی!منم یک پسر مذهبی نیستم ولی از خدا میترسم و عاشق اهل بیت و انبیا هستم وقتی میبینم زنم اینجوریه غیرتم له میشه.رفتیم پیش دکتر گفتش که من به شوهرم حس دارم ولی نگاش میکنم و خودارضایی میکنم و رابطه واقعی باهاش رو دوست ندارم!خودشم میگه من فقط به عشق تو خودارضایی میکنم و قبلا به عشق کسی نبوده فقط همینجوری انجام میدادم.اگر سوال منم در نوبت بزارین ممنون میشم.

-------------------------------------

کاربران محترم مي‌توانيد در همين بحث و يا مباحث ديگر انجمن نيز شرکت داشته باشيد: https://btid.org/fa/forums
همچنين مي‌توانيد سوالات جديد خود را از طريق اين آدرس ارسال کنيد: https://btid.org/fa/node/add/forum
تمامي کاربران مي‌توانند با عضويت در سايت نظرات و سوالاتي را که ارسال ميکنند را به عنوان يک رزومه فعاليتي براي خود محفوظ نگه‌دارند و به آن استناد کنند و همچنين در مرور زمان نظراتشان جهت نمايش، ديگر منتظر تاييد مسئولين انجمن نيز نباشد؛ براي عضويت در سايت به آدرس مقابل مراجعه فرمائيد: https://btid.org/fa/user/register

http://btid.org/node/154540

Plain text

• تگ‌های HTML مجاز:
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
3 + 4 =
تصویر Mitra
نویسنده Mitra در

اونکه فقط خودارضایی یاد گرفته ازدواج برا چیش بوده.خب شوهر هم انتظاراتی داره.وقتایی جلو چشمت انجام میده جدی و تند باش و نزار انجام بده . 

تصویر mostafavi
نویسنده mostafavi در

با سلام به شما کاربر محترم

نگرانی شما بابت این مسئله قابل درکه. باتوجه به اینکه سالهاست که همسرتون دچار خودارضایی شدند، طبیعتا نوعی اعتیاد به این رفتار پیدا کردند و نیازمند مراجعه به درمانگر در این زمینه هستند. اشاره کردید که به دکتر مراجعه کردید، آیا منظورتون اینه که به مشاور یا روانشناس مراجعه کردید؟ آیا روند درمان رو شروع کرده است؟ درمان خودارضایی درمانی است که نیازمند همکاری شریک زندگی هست. لذا اگر به روانشناس در این زمینه مراجعه کردید، حتما به نکاتی که می گوید توجه داشته باشید. لذا برای اینکه مداخله‌ای در کار روانشناس انجام نداده باشم، فعلا در این زمینه اظهارنظر نمی‌کنم. چرا که مداخله در کار مشاوره خودش مانعی برای درمان است. لذا اگر همسرتون روند درمان رو پیش متخصص شروع کرده است، در این زمینه حتما ایشون رو تشویق و تقویت کنید.

نکته بعدی اینه که آیا همسرتون متوجه هست که این رفتارش یک نوع ناهنجاری به حساب می‌آید یا نه؟ اگر قبول داشته باشد که این رفتارش یک نوع انحراف به حساب می‌آید، این خود شروع درمان به حساب می‌آید. دوم اینکه از این به بعد یک قراری باهم بگذارید و اون اینکه با هم توافق کنید که از این پس هرگاه همسرتون نیاز به این داشت که خودارضایی کند، این کار تنها و تنها توسط خود شما انجام شود؛ جسارتا اگر همسرتون از طریق دست یا هروسیله دیگری دست به خودارضایی می‌زند، از این بهبعد این کار رو خود شما برای او انجام دهید. مضاف براینکه افرادی که دچار خودارضایی می شوند، با تخیل و تصویرسازی خودشون رو تحریک می کنند تا به آستانه اوج لذت برسند. لذا خوبه در این زمینه فانتزی‌ها و تخیلات جنسی همسرتون رو مطلع باشید و از طریق بیان اون تصاویر یا واقع نمایی آنها، ایشون رو تحریک کنید. وقتی عمل جنسی توسط شما انجام شود، دیگر به اون عمل خودارضایی گفته نمی شود؛ چراکه ارضا توسط شریک زندگی اتفاق افتاده است. اگر این روند مدام توسط خود شما تکرار شود و به حساسیتهای جنسی او توجه داشته باشید، شک نکنید که اون وقت نسبت به خود شما شرطی می شود و در اون صورت تنها تمایل دارد که با خود شما این ارضا اتفاق بیفتد. به شرطی که همواره سعی کنید این عمل رو بهتر از خود ایشون برای او انجام دهید.

موفق باشید.

تصویر ma.s
نویسنده ma.s در

سلام

بنظر من ببینید چه کاری براشون خوشاینده، شما همون کار رو بکنید. عذر میخوام مثلا اگر با وسیله ای این کار رو میکنن یا نقطه حساسی از بدنشون رو میدونن کجاست که ارضا میشن، شما ازشون سوال کنید، کم کم با کمک خود خانمتون همون کارهایی که ارضاشون میکنه رو انجام بدید. قطعا شما رو میبینند تحریک میشن اما در واقع مغزشون عادت کرده اینطوری ارضا بشه. باید هم ایشون همکاری کنن هم شما صبوری به خرج بدید. خانمتون هم باید سعی کنن کم کم خودشون رو به شما عادت بدن. انشالله خداوند مزد این صبوری رو بهتون بده.