علیرضا2020 . اجازه هست به بدن زنت نگاه کنم؟

علیرضا2020

روزی مردی با زن نیمه برهنه خود به داخل بازار و

خیابان رفت که درهمین حال جوانی جلوی مرد را 

گرفت و گفت بیا آنور باتو کار دارم مرد به زنش 

گفت تو همین جا وایسا تا ببینم چی میگه جوان

به مرد گفت ببخشید دوست عزیز اجازه میدهی

کمی به اندام و بدن زنت نگاه کنم و لذت ببرم

مرد با عصبانیت تمام یقه جوان را گرفت و گفت

مرتیکه هیز عوضی الان اون چشمانت را در میاورم

تا دیگر از این حرف های کثیف نزنی بعد جوان 

گفت یک لحظه صبر کن به پشت سرت نگاه کن 

مرد نگاه کرد و دید که تمام مردم خیابان و مغازه

دارها سر را به طرف زن بد حجاب و بی حیای او

برگردانده اند و دارند نگاهش میکنند جوان گفت 

نگاه کن همه دارن بدون اجازه زنت رو نگاه میکنن

و لذت میبرن حالا من خواستم مثل اونها نامردی 

نکرده باشم اومدم اول از خودت اجازه گرفتم بعد

تو سریع ناراحت شدی خیلی خوب باشه اصلا 

نخواستیم و رفت مرد با رنگی پریده و با چشمانی

پر از تعجب به مردم و بعد به زن خود نگاه کرد و 

کمی فکر کرد که فهمید حق با پسر جوان است و

فوری دست زن نیمه برهنه خودرا گرفت و با 

خجالت سرش را پایین انداخت و رفت وبعداز آن

.....

http://welayatnet.com/node/153220

Plain text

• تگ‌های HTML مجاز:
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
لطفا پاسخ سوال را بنویسید.
تصویر ناشناس
نویسنده ناشناس در

اینجاهم ما ازین دخترا که میگین داریم که ! 

تصویر محمدرضا ص

یه بار برا من سال ۸۲ که پیش دانشگاهی میرفتم یادمه زمستون بود و من یه کاپشن چرم مشکی مثل اور کت بلند بود تنم بود و شلوار لی آبی  داشتم بعد من از کوچه روبرومون که میرفتم مدرسه از اونور یعنی جهت مخالف من ۳ تا ۴ دختر تقریبا  ۱۷ ۱۸ ساله دبیرستانی میامدن درست مقابل من ، هرجا میرفتم اینا مقابل من نزدیکتر میشدن‌ من رفتم داخل پیاده رو اینام اومدن پیاده رو اومدم از وسط کوچه برم ایناهم میامدن وسط کوچه منم که درسته تیپ میزدم و تعریف از خود نباشه  ماشاءالله خوشتیپ بودم ایناهم گیر داده بودن به من و زیر لبی میخندیدن‌ و جوری که من از دور میام متوجه نشم‌ خلاصه تنشون میخارید برای دوست شدن ولی دل ساده من تو این خط ها نبودم چرا دوست داشتم یه نفر پیدا کنم دوست بشم برای ازدواج ولی خوب اصلا توی این خط ها که شماره بدم و.... اینا نبودم آخرش اگه من جای خالی نمی‌دادم یعنی قشنگ میخوردن‌  به من !!!

اینم خاطراتی بود اون موقع قبل از سربازیم که پیش دانشگاهی می‌خوندم عجب دورانی بود یادش بخیر !!!heart

یه بارم توی محل کارم که جلسه (کارگاه آموزشی) اسفند سال ۹۳ میزاشتن برای آموزش که وارد کار شیم یه دختره گیر داده بود به من ببینید همه خانمها رشته بهداشت و ماما بودن فقط من یه نفر از ۵۰ نفر خانم ، آقا بودم ته سالن میشستم این چند روز که می‌رفتیم و نهار هم میدادن من هر صندلی میشستم می‌آمد روبرم میشست موقع نهارخوردن تو جلسه صندلی آخر میشستم دقیقا با رفیقش میومد صندلی جلویی من میشست منم آخرسر بلند شدم رفتم ردیف اول نشستم اونم بلند شد اومد پشت سرم نشست یه بار تنها گیرش اوردم‌ گفتم به من علاقه داری من هر جا میشنم توهم میشینی لابد دوست داری با من ازدواج کنی !!!

ولی میدونی چی گفت خیلی تعجب زده گفت کی من !!!اصلا کاراشو انکار کرد و رفت !!!surprise

من نمیدونم اینا قصد چیو دارن میخان دوست شن و... نمی‌دونم چی بگم !!sad

حجابشم مانتویی کامل بود و تازه خیلی هم زیبا بود!!!coolخخخخlaugh​​​​​​

از دست این دخترای این دوره زمونه آدم باید بره تو افق محو بشه !!!!!!!winkcheeky

تصویر مهدیسم

راستی اینم بهت بگم خودزنی روکلاگذاشتم کنارچون واقعابهم مشاورای خوبی میدادی واقعابهش اعتیادپیداکرده بودم خواستم تشکری کنم ازت  منوسرعقل آوردی چه خبره بابا هی تیغ میزدیم هی خون واقعابه دادم رسیدی داشتم نابودمیشدم ازوقتی خودزنی نمیکنم حالم بهترشده خیلی ممنون علیرضا خواستم اطلاع رسانی کنم آقای مشاورlaugh

تصویر مهدیسم

چه دیدم چی خوندمsurprise بهت شماره دادن بایددل وجیگرهمچین دخترایی رودرآوردقشنگ بزاری کف دستشون بهت میگم که دخترخانما ازمردای ریش دارخوششومیادمن دیگه بدترولی غلط میکنن شماره بدنangryخدامابه کجا چنین شتابان میرویم دخترامون شدن پسرپسرامون شدن دخترولی توهم خوب میزنی توذوقشون آفرین خیلی به دلم نشست

تصویر علیرضا2020
نویسنده علیرضا2020 در

شاید باورتون نشه و پشت سرم حرف بزنید اما من تا حالا شاید بگم هزار بار دروغ نگفتم که دخترا بهم متلک انداختن حتی بعضی وقت ها بهم شماره هم دادن که جلو چشم خودشون بریدم انداختم زمین من خوب قدم 183الی 184سانتی هست و تقریبا قد بلند محسوب میشم یه بار داشتم میرفتم که دوتا دختر ریغو توی پارک نشسته بودن بهم گفتم جلوپاتو نگاه کن گالیور منم یه لبخندی زدم و گفتم به پا یه وقت زیر پام له نشی سفید برفی یهو دوتاشون خندیدن و گفتن خدا لعنتت کنه یا مثلا یه بارهم یکی بهم گفت ریشات تو حلقم گفتم یه وقت گیر نکنن تو گلوت خفه شی تازه قورتشونم بدی اسهال میگیری ها که از رو رفتن و دیگه چیزی نگفتن یه بارم رفتم تلق گوشیمو عوض کنم که یه دختر تو مغازه هه بود بعد پشت ضربه گیر موبایلم شمارشو گذاشته بود و روش نوشته بود غزلم حتما بزنگ تازه تلگرام هم دارم رو همین شماره منم برگشتم توی پاساژ و جلوی شیشه مغازه کاغذرو جلو چشمش پاره کردم و اومدم.

تصویر rezaeiz
نویسنده rezaeiz در

پست های خوبی میزاری آقای علیرضا دمت‌ گرم 

ولی کاش وجودمون مثل یوسف باشه

که حتی اگه طرفمون به خودشم رسیده بود

چشم هامون جز زیبایی خداقشنگی

کسی دیگه رو نبینه یوسف خودش اهل هرزگی نبود

وگرنه درها براش باز نمیشد

که خدا حیا و آبروشو بخره وقتی خودت بخوای

خدام  کمکت میکنه از شر شیطان راحت شی angel

تصویر مهدیسم

نه به این یوزارسیف ما نه به اون پسرایی که زیرابروبرداشتن رژمیزنن صورتشونومیکنن مثه آینه تابشن عینهودخترخوشگلی صورت مردبه ریش گذاشتنه شه والابخدا 

تصویر مهدیسم

کلاعلیرضا بچه خیلی خوبیه ازهمه لحاظ بااین که نمی شناسیمش واقعاهمچین آدمای خوبی خیلی کمیابن مثه سوزن توانبار هستش همین که برای زن ها ارزش قائله من که خیلی بهش مدیونم واقعابهم مشاورای خوبی میده دستش دردنکنه حالاکی میادبه تک تک حرفای من گوش بده وباهام همدردی کنه اصلاکی حوصله ی این حرفای منوداره که ازبدبختیام واسش بگم همین که میگی میگه بروبابا افسردمون کردی ولی چه حوصله ای داشت که من ازدردام گفتم براش واقعا واسم مثه یه مشاوربودخیلی بهم کمک کرددمت گرم شیرمادرت حلالتblush

تصویر محمدرضا ص

متن جالبی بود من قبلن پای منبر تو مسجد شنیده بودم جالب بود قابل توجه بعضی از خانم های سرزمینم که آتو میدن دست دشمن نانجیب !!!!!!!!sadindecisionangry

بعد اونوقت میگن خوب طرف نگاه نکنه چشاشو درویش کنه مثل اینکه طرف گرسنه  باشه بعد جلوش کباب بزارن بگن نخوریا !!!  no

تصویر rezaeiz
نویسنده rezaeiz در

الخصوص اگه اون کباب چربم باشه 

مثل زنا حالا که کلی صورتشونا 

ماست مالی میکنند از صورتشون روغن میچکه

بیشتر مردم به خودشون جلب توجه میکنند frown

تصویر محمدرضا ص

به جای اینکه برای شوهرشان سرخاب سفیداب بزنن برای مردم بزک دوزک میکنن‌ !devilsad

تصویر علیرضا2020
نویسنده علیرضا2020 در

آره دوستان انصافا که همینطوریه من خودم تا دلتون بخواد روزی صد بار از اینا میبینم باور کنید یه بار یه پسر دیدم بعد رسیدم جلوش دیدم دختره واقعا دختر بود ولی عینهو پسرا لباس تن کرده بود من هروقت توی خیابونم سرمو میندازم پایین و اکثر لحظات چشمامو میبندم و زیر لب میگم لعنت خدا بر شیطون حروم زاده با این دست پرورده هاش بهضیاشونم شاید بگین دروغ میگم بهم متلک میندازن مثلا پریروز یه دختر پررویی بهم گفت واوو بابا یوزارسیف کی بودی تو بلا یه توف انداختم جلوی پاش و رفتم گفتم بیا زلیخا خانم اینم جوابت که از رو رفت درکل خدا به داد هممون برسه کشور عزیزمون داره به کجاها میره این پلیس بنده خدا هم تا چیزی میگه همه میریزن بیرون و میگن مرگ بر حجاب اجباری.

تصویر rezaeiz
نویسنده rezaeiz در

نه بابا من باور میکنیم قدیما بود که پسرا دنبال دخترا بودند الان دخترا چسبیدند به پسرا تازه کارشون به خودکشیم کشیده خیلی دنیای بدی شده دیگه امنیتی توش نیست حالا واقعا شبیه یوسفی پس باید واقعا حواست جمع باشه یه وقت خودشونا نندازند وسط ماشین خونش بیفته پا توlaugh

تصویر مهدیسم

حالامگه بده یه دختربهت متلک انداخته ولی همه تونیستن والابعضی ازپسرا کیف میکنن توتف انداختی اونا شماره میندازن برات ولی ایول بهت هنوزغیرتت پا برجاست 

تصویر rezaeiz
نویسنده rezaeiz در

خواهری یکبار یکی به من گفت بیا زنگ بزن من با دختره صحبت کنم خودم نمیتونم مادرش ممکنه باشه بدجور گیر داده بود مامان منم از اونور داشت میرفت خونه مامانش کلید داد من برم خونه دقیقا پشت سرم بود تا پسره روشو کرد اونورها فلنگو بستم فرار کردم خیلیه ها انگار خودش چلاغه من باید زنگ بزنم به دوست دخترش frown

تصویر محمدرضا ص

وقتی  روحانی  سال ۹۲ که تازه اومده بود رفت آموزش و پرورش  گفت که هیچ ارگانی حق دخالت در امر حجاب رو ندارن و باید خود مردم تصمیم بگیرن میدونی این حرف انگلیسی یعنی چی ؟ یعنی مردم هر جور دوست دارن ( بی‌حجاب و... ) بگردن !!!!

اصلا این  رای اورد‌ فقط به خاطر آزادی (بی حجابی ) اگر آزادی اینه پس الاغ که لخت مادرزاده خیلی خیلی هم آزادی داره‌ هم با کلاسه !!!!!!!!!!!!!!!!!!angrysadangrysadangry

تصویر rezaeiz
نویسنده rezaeiz در

آقا یه سوال تا حالا دختره بهت گیر سه پیچ داده laugh

تصویر محمدرضا ص

من نمیدونم چرا ادمین محترم اون کلمه (شیخ) انگلیسی رو حذف کرده عجبا !!؛!indecision

تصویر مهدیسم

میخوام یه چیز بگم من رفته بودم بیرون یه سری کارداشتم یه خانمه به بدترین شکل لباس پوشیده بودای کاش نپوشیده بودخاک برسرش حالافک میکنیدمن دروغ میکنم باورکنیدیه آقا اومدبه.... دست زداونم توملاءعام خدالعنتتون کنه که مرداروبه هوس میندازین باورتون میشه خانمه هیچی به مرده نگفت آخه لامصب حیای توکجا رفته زن  خوحالااگه مرداهم روشون روبرگردونن بازم وسوسه میشن طاقت نمیارن بالاخره زیرچشمی نگاه میکنن محاله ازش بگذرن حالابعضی مرداهم ازخداشونه خب بعضی ازخانم هاهم ازعمداینکارومیکنن واسه جلب توجه هرکسیم اختیارخودشو داره پس به ما ربطی نداره وسلام 

تصویر karman.
نویسنده karman. در

خیر

ما همه در یک کشتی هستیم

نمیشه  بگیم یک نفر فقط زیر پای خودش رو سوراخ میکنه به بقیه ربطی نداره

تصویر مهدیسم

خودارم میگم به ما هیچ ربطی نداره هرکسی میخواد توگورخودش بخوابه دیگران به ماچه

تصویر ۵۴۳۶۷
نویسنده ۵۴۳۶۷ در

آی کیو مثالش رو فهمیدی؟؟

نوشته نمیتونیم بگیم به ما چه

ما سوار یک کشتی هستیم

اگر یک نفر گند بزنه به زیر پاش ، کل کشتی نابود میشه و غرق میشه

تصویر علیرضا2020
نویسنده علیرضا2020 در

صددرصد حتی خانم های مجرد هم باز پدر و مادر و برادرش بهشون بی توجهی میکنن که اینطوری بار میان ودیگه درست بشو نیست ما پسرا تا حدی میتونیم کنترل کنیم اما خیلی عذر میخوام طرف جوری لباس تنش میکنه که همون لخت بیاد مردا رو کمتر تحریک جنسی و به گناه میندازه پس اگه یه زمانی دختر دار شدین انشالله بهش فرهنگ درست و پوشش صحیح رو آموزش بدید حتما.موفق باشین

تصویر مهدیسم

ببخشیداستارترکه حرفم به موضوتون ربط نداره بالاخره همه باهم دوستیم منو تونداره که الان شدیم مثل خانواده خیلی باهم راحت شدیم باهم همدردی میکنیم میزنیم توسرهم قربون صدقه ی هم میریم حالابگذریممیخوام بگم که این ناشناسایکی نیستن ناشناس بدخودتواصلاح کن جانم کاری کردی که این ناشناسای ازهمه چی بی خبربهشون توهین کنیم که مافک میکنیم همشون یکین من میگم این ناشناس بعضی موقع ها خوبه بعضی موقع ها بده نگوای دل غافل همشون یکی نیستن بدبخت ازمون سوال می پرسه فک میکنیم این همون ناشناس بدست که انگارباهاش پدرکشتگی داریم ماهم مثل خودش حرف میزنیم که کاربه جاهای باریک میکشه که فحشای بدآموزی بهم میدیم که تاییدنمیشه فک کنممسئول تاییدنظراتم هنگ میکنه اون طرفم میگه من اون نیستم ماهم پامون میکنیم تویه کفش که توهمون ناشناسی این بدبختم میزنه توسروکله ی خودش که به والاه نیستم ماکه باورمون نمیشه اینقدقسم میخوره که اون موقع ماضایع میشیم بایدبریم توافق محوبشیم خلاصه ماروحلال کنیدهمش تقصیراینه کچله 

تصویر مهدیسم

بااجازه ی صاحب تاپیک:

این کاربرای ناشناس واسه ما شدن دردسرا بعضی هاشون خیلی خوبن بعضی هاشونم هرچی ازدهنشون بیرون میادمیگن والاما فک میکنیم یکین ولی مثه این که اینطورنیست چن نفرن بعضی موقع ها هم سوء تفاهم میشه ما با اون ناشناس بداشتباه میگیریم اونم ازهمه چی بی خبر میفته به قسم خوردن که من اون نیستم ماهم اون موقع زبونمون قفل میشه این بی گناست بدبخت یه پیشنهاد واسه کاربرای ناشناس همیشه آخرحرفاتون یه نشونه بزاریدمثلا بنویسیدیا حق، موفق باشی... تا ما حرفی نزنیم که بعددرگیری پیش بیاد بعضی هاشون واقعا خیلی خوبن مشاورای خوب میدن بعضی هاهم ازخدابی خبرندیده نشناخته حرفای توهین کننده بهت میزنه من که یکیشون روشناسایی کردم ولی این ناشناس خوبه بودکه بهم مشاورای خوب خوب میدادکه خانم بود خب واسه چی واسه خودتون اسم نمیذاریدلامصبا مگه بی نام ونشون هستید

تصویر ناشناس
نویسنده ناشناس در

در جواب به صورت تاپیک: بفرما عزیز، هرجور راحتی

البته من مجردما :)

تصویر مهدیسم

شما همون ناشناس نیستیدکه به من گفتیدهمش توتاپیکات درموردتنهایی میزنی؟ که بعدهمه ریختن روسرت 

تصویر ناشناس
نویسنده ناشناس در

واقعا همینه. خیلیا اگه بهشون بگی رگ غیرتشون باد میکنه و ... ولی در عمل دارن همینکار رو میکنن.

بگذریم که بعضی از مردهای این دور زمونه خیلی بی غیرت شدند و اصلا این چیزها براشون دیگه مهم نیست متاسفانه.

این سایت با نظارت اداره تبلیغ اینترنتی معاونت تبلیغ حوزه های علمیه فعالیت نموده و تمامی حقوق متعلق به این اداره می باشد.