علیرضا2020 بچه ها کاغذ سفید هستند

11:12 - 1399/05/07

سلام.شاید با خودتون بگید که ما پدر مادر ها تمام تلاشمونو کردیم اما بچمون لجباز بود و خراب از آب در اومد ولی اینطور نیست بچه آینه پدر و مادر هستن و مثل آینه چهره پدرو مادر رو نشون میدن پس سعی کنید چهره خوبی از خودتون در جامعه نشون بدید چون هر حرکتی که بکنید بچتون همونو یاد میگیره و تگرار میکنه.

-------------------------------------

کاربران محترم مي‌توانيد در همين بحث و يا مباحث ديگر انجمن نيز شرکت داشته باشيد: http://www.btid.org/fa/forums
همچنين مي‌توانيد سوالات جديد خود را از طريق اين آدرس ارسال کنيد: http://www.btid.org/fa/node/add/forum
تمامي کاربران مي‌توانند با عضويت در سايت نظرات و سوالاتي را که ارسال ميکنند را به عنوان يک رزومه فعاليتي براي خود محفوظ نگه‌دارند و به آن استناد کنند و همچنين نظراتشان جهت نمايش، ديگر منتظر تاييد مسئولين انجمن نيز نباشد؛ براي عضويت در سايت به آدرس مقابل مراجعه فرمائيد: www.btid.org/fa/user/register

http://btid.org/node/153612

Plain text

• تگ‌های HTML مجاز:
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
2 + 0 =
تصویر ناشناس
نویسنده ناشناس در

همش الکیه به نون حلال و حرومه طرف معلوم 

نیست چه خون مظلومی تو دهن کثیف دخترش

گذاشته که موبایلشو میگیری نامه مینویسه و مثل

جت از پنجره میندازه درشو قفل میکنی ازپنجره

میره پنجره رو قفل میکنی از کانال کولر میره...

یا معلوم نیست حق چه بدبختی رو داده به پسر

حرومزادش که فقط ناموس مردم تو دهنش مزه

میده اگر نون حلال بدی به بچت مطمئنن درست

از آب در میاد من خودم بچه طلاقم بابام هرزه بود

مادرمم یه زن بی اعصاب و زبون نفهم من تو 

خانه مهر بزرگ شدم و لعنت به کسی که به زن یا

دختر کسی چشم داشته باشه حتی من هیچوقت 

فکر نکردم انسانم همیشه خودمو به عنوان یک 

حیوان فرض کردم هیچوقت هم ازدواج نخواهم

کرد یعنی نمیتونم ولی چشمم دنبال ناموس مردم 

نیست چون از فاحشه بودن پدرم عبرت گرفتم

و نون حروم نخوردم الانم باز کفش واکس میزنم

ولی به مال و ناموس مردم دست نمیزنم گدایی 

میکنم ولی نون مشروب فروشی و معامله مواد 

مثل پدرم نمیخورم.

تصویر ناشناس
نویسنده ناشناس در

این جمله تون خیلی منو ناراحت کرد چرا میگید : ( من هیچوقت فکر نکردم انسانم و خودم رو حیوان فرض کردم)؟

تصویر مایکل
نویسنده مایکل در

انصافا شماره یه دختر چادری و سالم و باخانواده رو بدید به دوتا ولگرد چنان درعرض یک هفته از راه به درش میکنن که نگو طرف شوهر داره باز خیانت میکنه لعنت به این دوره که ما توش بدنیا اومدیم دیگه به خودتم نمیشه اعتماد کنی یه لحظه میری تو فضای مجازی هزاران هزار دختر هرزه ریخته اونجا مگه این ملت چقدر دختر داره که باید اینقدشون خرابکار باشن آخه یکی تیست با اینا حرف بزنه بگه دردتون چیه مرگتون چیه آشغالا دنیا رو تبدیل به جهنم کردین روزی دوهزارتا دختر بی حجاب و با حجاب بهم متلک میندازه خدایا چرا یهو دنیا اینطوری شد حالا چیکارکنیم به دادمون برس تا کجا این همه فحشا میخواد بره این چه جامعه ایه من دارم منو بکش راحت شم لعنت به این زندگی

تصویر 8888
نویسنده 8888 در

چادری داریم تا چادری جناب مایکل

بنده خودم دختری هستم که بارها شماره های ناشناس مزاحمم شدن حتی پیامک های عاشقانه دادن ولی نه تنها جوابشون رو ندادم بلکه شماره رو دادم داداشم به حسابشون رسید .

بنده اصلی ترین ضربه زندگیمو از نامزد سابقم که ظاهر مذهبی داشت و مثلا بسیجی بود اما همون هفته دوم نامزدی فهمیدم ارتباطهایی با کسان دیگه داره و حتی بارها بهم گفت تنوع هم لازمه، ولی هیچ وقت کل نظرم رو نسبت به پسران مومن تغییر ندادم چون همه مثل هم نیستن.

ان شالله هرکسی لایق خودش قسمتش بشه.

تصویر منتظر غریب

با سلام

بله دقیقا همین طور هست .

مثلن خواهری که موقع بیرون رفتن از خونه آرایش می کنه و کودک این جریان رو میبینه ولی در هنگام ورود همسر به منزل آرایشی ندارد خیلی تاثیر گذار هست چرا که کودک باید یاد بگیرد که زمان ورود پدر، مادر آرایش می کند و زمان آرایش مادر هدس بزند که قرار است بیرون بروند یا پدر در حال آمدن به منزل است.

یا مسئله دروغ گفتن و بسیاری رفتار های دیگر. از کودکی برهنگی را یاد کودک می دهند 

مطلبتون به جا بود 

موفق باشین.

تصویر ناشناس
نویسنده ناشناس در

البته که موارد متناقض اين رو هم داريم