علیرضا2020 خیانت

12:35 - 1399/05/12

سلام.میدونم باید اعدام بشم ولی لطفا اول به حرفم گوش بدید بعد سرزنشم کنید من تازگی ها میخواستم خودمو بفروشم یعنی نخبه هم نیستم ولی یه دلال تو خارج از ایران که البته من بهش میگم دلال چون مغزهای ایران رو میدزدید و به کشورای دیگه میفروخت ومن تو فضای مجازی با لبتاب باهاش آشنا شدم و مشکلات زندگیمو بهش گفتم یعنی نیاز به همدم و همسر و نیاز به شغلی با در آمد مناسب نیاز به ماشین و...اونم گفت اینا که همش یکماهه جور میشه تو حقته با بهترین آدم ازدواج کنی و باید بهترین ماشین سوارشی و...منم قبول کردم و قرار شد بیاد ایران و برام گذرنامه و این خرت و پرتارو جور کنه بعد این آخری ها گفت من احتیاج به چندتا مهندس معمار و عمران دارم بدون خودت بگرد ببینم میتونی سه چارتا مهندس جوون گیربیاری بعد سر همین کنجکاویم خدارو شکر گل کرد و گفتم راستی ما به کدوم کشور مهاجرت میکنیم که گفت میریم آمریکای ملعون گفتم اونوقت کجا کار میکنیم گفت توی یک پایگاه نظامی در یکی از بنادر شرقی آمریکا شما باید نقشه انبار تسلیحات و کارهای عمرانی دولت رو بکشین و به نحو احسن باشین منم بهتون قول میدم که هم پناهنده بشین هم برای همتون یه زن خوب و یک ماشین خوشکل میگیرم و...من رفتم تو پارک روبروی خونمون و نشستم که همینطور تنها بودم و یک دختر خانم اومد گفت پول داری گفتم یعنی چی گفت 100میگیرم مکان هم ندارم گفتم نه خداروزیتو جای دیگه بده بعد خندید گفت از اون دورم قیافت مثل بچه مثبت ها بود حدس میزدم اینکاره نیستی گفت فندک داری گفتم نه بگذریم اومد نشست پیشم و گفت چرا اینقدر پکری منم گفتم کثافت هرزه بلندشو از اینجا برو چی میخوای گفت پارک مگه مال باباته منم میخوام اینجا بشینم خلاصه سر حرفو باز کرد گفتم که میخوام از ایران برم به آمریکا و به یک منطقه نظامی که باهاش به ایران و بقیه کشورهای بیچاره ضربه میزنن خدمت کنم یهو خندید و گفت پس بی شرف تر از منم هست و من نمیدونستم راسته که میگن در بدترین شرایط باید بازم خدارو شکر کرد گفتم چطور گفت من یه زن تن فروشم و تنمو در اختیار نامحرم میزارم و لایق بدترین مجازاتم اما تو وطن فروشی و وطنتو در اختیار جنایتکارایی مثل آمریکا میزاری من تنمو در ازای پول میفروشم ولی تو نه تنها تنتو بلکه خانوادتو و ملتتو آبروتو میفروشی پس تو از من به درد نخور تری یه نگاه به اون عکس شهید بنداز واسه کی خودشو تیکه تیکه کرد واسه دوتا به درد نخور مثل من وتو حالا تو میگی من حیثیت دارم برو بابا بازم حرفمون ادامه داشت و از زندگی و سرگذشت هم حرف زدیم که طولانیه بماند درکل سوال من اینه آیا من به شهدا خیانت کردم آیا من بی آبرو ام چقدر احمق بودم که فکر اینارو نکردم خواهش میکنم نظرمو به اشتراک بزارید مدیران محترم که بچه ها کمکم کنن یا توف بندازن بهم شاید آروم شم من در حدی آدم بدیم که خدا یک فاحشه رو فرستاد تا منو از گمراهی نجات بده دارم دیوونه میشم کمکم کنید لطفا.دستتون درد نکنه

-------------------------------------

کاربران محترم مي‌توانيد در همين بحث و يا مباحث ديگر انجمن نيز شرکت داشته باشيد: https://btid.org/fa/forums
همچنين مي‌توانيد سوالات جديد خود را از طريق اين آدرس ارسال کنيد: https://btid.org/fa/node/add/forum
تمامي کاربران مي‌توانند با عضويت در سايت نظرات و سوالاتي را که ارسال ميکنند را به عنوان يک رزومه فعاليتي براي خود محفوظ نگه‌دارند و به آن استناد کنند و همچنين در مرور زمان نظراتشان جهت نمايش، ديگر منتظر تاييد مسئولين انجمن نيز نباشد؛ براي عضويت در سايت به آدرس مقابل مراجعه فرمائيد: https://btid.org/fa/user/register

http://btid.org/node/153679

Plain text

• تگ‌های HTML مجاز:
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
7 + 8 =
تصویر علیرضا2020
نویسنده علیرضا2020 در

اینم بخون مهدیس خانم تا بدونی چه خبرا شده.

تصویر یک دختر
نویسنده یک دختر در

خدایا چرا جوونای ما اینقدر ساده هستن و گول هرکسی رو میخورن .

اقا علیرضا خدا نجاتت داده فقط اونو شکر کن

تصویر یک دختر
نویسنده یک دختر در

نقشه ای چیزی که اونا میخواستنو دادی؟

به نظر من شماره یا هرچیزی ازون ادم داری به پلیس امنیت سپاه بده شاید جاسوسه و داره جوونا رو وسوسه میکنه که به ملت خیانت کنن.

بعدشم حالا که متوجه اشتباهت شدی عالیه . ناراحت نباش تو که کاری نکردی علیه وطن گفتی که فعلا جواب ندادی اره؟

تصویر علیرضا2020
نویسنده علیرضا2020 در

آره ایمیل و چی پی اس رو نوشتم دادم تحویل فقط یه لحظه به اینکار فکر کنید اگر خدایی نکرده اتفاق میفتاد الان من روبروی شما و مردم ایران بودم و به یک مرکز توطئه علیه فرهنگ ایران خدمت میکردم باور کنید برام مهم نیست که اعضای بدنمو در بیارن من که از شهید ها که بهتر نیستم از آریو برزن که بهتر نیستم یا از شهید همت یا حججی که بهتر نیستم فقط ناراحت اینم که چرا فقرمنو کور کرد چرا من کور وکر و لال شدم و میخواستم حتی خاکمو بفروشم بخاطر زندگی شخصیم.

تصویر مهدیسم

آدما اشتباه میکنن وخدا اون آدموجلوراهت قراردادکه بع خودت بیاره که خداروشکرهمینجورم شدبله متاسفانه فقرآدموبه چه کارها وادرارمیکنه واقعاکارنادرستی کردی  ولی خوشحال باش که این کارونکردی ولی حتی فکرشم نمیکردم ازاین کاراکنیا خخخ وای وای علیرضا

تصویر مسئول تایید نظرات
نویسنده مسئول تایید نظرات در

سلام. قاعدتا بعد از عضویت برای شما پیام راهنمایی ارسال شده. به صندوق پیام خود مراجعه بفرمائید.

تصویر فاطمه سادات.
نویسنده فاطمه سادات. در

در همین کشور کم نیستند امثال حججی ها و شهدای نسل هفتادی و حتی هشتادی!

در هر عصری بد و خوب هست

در زمان انقلاب و جنگ با صدامیان، برخی جوانان عضو گروه منافقین میشدند و مردم بیگناه رو ترور میکردن یه عده هم میرفتند جبهه و برای کشور جان میدادن

الان هم همینطوره

به شهدای مدافع حرم نگاه کنید اکثرا جوان هستند

«إِنَّا هَدَينَاهُ السَّبِيلَ إِمَّا شَاكِرًا وَإِمَّا كَفُورًا(انسان/3) ما راه حق را به انسان نشان داديم، خواه شاکر باشد (و پذيرا گردد) يا ناسپاس باشد!»

تصویر آشنـــــا
نویسنده آشنـــــا در

سلام

جالب بود، بیشتر شبیه فیلم بود برام 

ب نظر منم تنها خدمتی ک الان میتونی ب کشورت کنی ، معرفی اون وطن فروش و خائن هست

خلاصه حواست باشه روی مجاهدین خلق و نیما زم و وطن فروشای دیگه رو سفید نکنی

تصویر علیرضا2020
نویسنده علیرضا2020 در

گفتم به قانون همه چی رو گفتم و اونام گفتن ما تمام خم وچم کار اونارو زیر نظر داریم اما بیرون از ایران هستن و فقط ایران از این دلال ها نداره تمام کشورها این مثیبت رو دارن همین طور گفت از کجا معلوم نمیخواسته ببره اعضای بدنت رو در بیاره اما اون اینطور نبود هرچند بهش اعتماد ندارم ولی قشنگ بهم ثابت کرد که میبره آمریکا ونه به عنوان نظامی بلکه به عنوان یک مهندس طراح که صبح گونی میکنن تو کلت و میبرنت و غروب باز گونی میکنن تو کلت میارنت خدمت میکنی و در ازای اینکار حق زندگی کردن داری یعنی خونه و همسر و ماشین و حساب بانکی و بیمه بازنشستگی و...در کل پیگیر ماجرا بودم ولی اون خارج از ایرانه و دستگیریش بدون مدرک به این آسونی ها نیست همین طور اون مامور اطلاعاتیه گفت چه دختران زیادی سالانه در تمام ملت ها گول این رو میخورن که بیایید مدلینگ بشید و طراحی لباس انجام بدید بعد که میرن یهو میبینن که مدلینگ وجود نداره و باید برده جنسی بشن یا برای شرکت های ظاهرا قانونی تن فروشی کنن و همین طور پسرا رو میبرن میگن شما باید ورزشکار بشید ما هزینتون میکنیم شما مسابقه بدید و مقام بیارید ولی وقتی میرن میبینن به جای مسابقه باید برن زیر تیغ عمل و اعضای بدنشونو تقدیم کنن به برادران قاچاقچی اعضا ولی این از اونا نبود کلا پایان نامه و پروژه های خاص میخرید و اگر دانشجو استعدادش خوب بود میفروختش به کشور های دیگه یادمه یه همکلاسی داشتم کرد بود و از ایران رفت الان تو یک شرکت در گرجستان کار میکنه واونم از همین طریق فروخته شد منم گول اونو خوردم گفتم ایران هیچ عاقبتی نداره و روزبه روز غذا و دارو نایاب میشه تورم داره و بیکاری وفسادوفحشا داره بهتره لگد به بختم نزنم ولی نمیدونستم قراره برعلیه ایران کار کنم اون بی شرف تازه میخواست برام بلیط و پاسپورت هم جور کنه که به خودم اومدن وگرنه الان روزی صدبار میمردم و زنده میشدم.

تصویر علیرضا2020
نویسنده علیرضا2020 در

سلام.جناب مشاور میدونید ما حتی اگر حکومت هم نهایت کمک رو بهمون بکنه باز دشمن با جنگ نرم نسل مارو درآورده دخترای ما دیگه دخترای قدیم نیستن و پسرامونم دیگه طاقت و مردانگی قبل رو ندارن متاسفانه دشمن از سه کلمه آزادی ومهریه و جنسی نهایت سوء استفاده رو کردن و خوب هم در جامعه نادان ما جواب داد که من یک معلم عربی دبیرستان دارم و ایشون دفتر عقد و ازدواج دارن گفتن که به ازای هر 4عقد 10طلاق هست که اون 4عقد هم به سر سال نکشیده میاد طلاق میشه عامل اصلی طلاق این روزها خیانت یعنی برداشت اشتباه از کلمه نحص آزادی و توقعات ناجور مالی دختر و بی مسئولیتی پسران هم چنین کم طاقتی و اطلاع نداشتن از معنی ازدواج بین دوطرف هست که باعث آمار خیلی خیلی پایین ازدواج و افتضاح طلاق است من کم کم دارم به آینده ایران نا امید میشم آخه ازما هیچ بخاری در نمیاد و زنجیره پیشرفت کشور دست قشر میانسال و پیره اگر اینا بازنشسته بشن ما گند میزنیم به کشور لعنت به آمریکا و انگلیس و عربستان و اسراییل و هرچی شیطان پرست عوصیه که به خاطر پول مادر خودشونو اجاره میدن و میفروشن خدا لعنتشون کنه.

تصویر مصطفی راهی

با سلام ممنون از مشارکتتون در بحث.
برای حل معضلات فرهنگی به چند عامل و مساله باید توجه داشت
اول دشمن خارجی که همیشه بوده و دست ازدشمنیش هم بر نمی داره مگر اینکه مایوس بشه.
دوم زمینه سازهای معضلات فرهنگی که به دشمن اجازه عرض اندام میدن که اون قطعا در دستان حاکمیته و این یک امر ثابت شده ای هست. بسیاری از جوونهای ما به سبب زمینه های آزاد فساد در جامعه به این سمت کشیده میشن که در این باره مسئولان ذی ربط باید وظایف خودشون رو انجام بدن که متاسفانه تا امروز چندان انجام ندادن و روز به روز منفعل تر عمل میکند.
سوم خانواده ها و تربیت فرزندان که این هم دچار مشکل هست وقتی تربیت فرزندان شل و رها باشه و عزتمندانه تربیت نشده باشن مشکلات افزوده میشه اما در این باره هم مسئولان امر بی تقصیر نیستند . مسئولان فرهنگی با ضعفی که در رسانه های مهم مثل سینما، تلوزیون و ...هست و ترمیم چندانی هم صورت نمیپذیره بر مشکلات تربیتی خانواده ها دامن میزنند.
چهارم خود فرد که خروجی خانواده هست.
حالا باید هر کس سهم خودش رو بپذیره و همه رو به گردن دشمن و یا خود فرد نندازیم و دو قسم دیگه رو فراموش کنیم.

تصویر مصطفی راهی

با سلام و عرض تشکر از سوالی که در انجمن رهروان ولایت مطرح نموده اید.
از اینکه در کنار مشکلاتی که دارید حقایق رو هم به درستی مد نظر قرار می دهید جای بسی خوشحالی دارد. شیطان کمین‌گاه‌های زیادی دارد اما آن کس که دل به او سپرده است و فطرت پاک و الهی خود را حفظ کرده است خدا در بزنگاه های خطرناک به داد او خواهد رسید؛ فرقی هم ندارد که این وسیله نجات یک انسان پاک باشد یا تنبه و بیداری از یک انسان گرفتار و آلوده.
شما باید خدا را شکر کنید که قبل از اقدام آن بیداری و هوشیاری به سراغتان آمد اما حرف ما در اینجا خلاصه نمی‌شود چرا که مشکلات شما در بخش زیادی ناشی از کوتاهی شما نیست. این وظیفه حاکمیت اسلامی است که ازدواج و مسکن شما جوانان را فراهم کند و حتی قانون آن نیز به تصویب رسیده است اما متاسفانه برخی از مسئولان مربوطه در این باره کوتاهی های فروانی داشته اند و ما نیز به نوبه خود در اینجا این مطالبه را فریاد می زنیم که باید دست جوان این مملکت گرفته شود و حق و حقوقش پرداخت گردد.
در پایان به عنوان جمعبندی مطلب عرض میکنیم که خطا را با خطا نمی توان جبران کرد. اینکه مسولی کوتاهی دارد نباید باعث شود که شما نیز دچار اشتباه محاسباتی شوید بلکه باید حقوق خود را مطالبه کنید و با دریافت مشاوره از صاحب نظران عرصه اشتغال وارد میدان شوید و دست روی دست نگذارید.
با تشکر از صبر و حوصله شما.

تصویر مصطفی راهی

با سلام سوال شما در نوبت پاسخگویی قرار گرفت

تصویر علیرضا2020
نویسنده علیرضا2020 در

بابام وقتی عصبانی میشه از سرکرده طالبان بدتره سه تا اسلحه شکاری داره مجوز شکار هم داره اگر فردا منو کشت گفت با گرگ یا خرس اشتباه گرفتم چی اون یه آدم عقده دار سر جنگ و دشمن و آبادی ایرانه بعد الان فهمیده پسرش میخواسته درحالی که تو دانشگاه های ایران نمک ایران رو خورده نمک دون بشکنه چه حالی داره حتما برای سر من جایزه تعیین کرده خدا به دادم برسه اصلا فکرشو نمیکردم اینجوری از دنیا برم من هنوز کلی آرزو دارم هنوز پری نازمو ندیدم هنوز ماشین نخریدم هنوز ندیده هامو ندیدم وجدانن مرگمم مثل آدم نیست.

تصویر علیرضا2020
نویسنده علیرضا2020 در

سلام.نه اون آدم دزد ایران نیست ترکیست به برادرم گفتم آخه برادر زنش تو ارتش اطلاعاتیه گفت از این وطن فروش ها زیاده در کشورهایی مثل امارات و عربستان خصوصا مستقر هستن و جوان های فعال ایرانی رو چه دختر چه پسر میفروشن به کشورهای خریدار حالا یکی میخوره به ایتالیا یکی آلمان یکی اسراییل یکی آمریکا اونا خیلی باهوشن به راحتی دم به تله نمیدن یک سری هاشونم اصلا ایرانی نیستن و بیرون از ایران جوون هایی رو که قابل استفاده هستن رو مثل دلال اخبال میکنن و مغزشونو شست و شو میدن و از نقاط ضعفشون سوء استفاده میکنن و اینجوری جذبشون میکنن.

تصویر ناشناس
نویسنده ناشناس در

علیرضا داستان سرایی کردی یا واقعا برات اتفاق افتاده؟

ولی اینکه یک زن هرزه سر راهت قرار گرفته که به راهت بیاره من اصلا تعجب نکردم.

بدها که همه چیزشون که بد نیست. برای اینه که امام علی ع میفرماید : فانظر الی ما قال و لاتنظر الی من قال (بنین چی گفته، نگاه نکن که کی گفته)

اولش که متنت رو خوندم گفتم قصه است یا واقعیته؟؟؟؟

بعد پیش خودم گفتم اگه واقعیت باشه علیرضا قبول نمیکنه.

مطمئن بودم قبول نمیکنی. 

تو 20 سال دقیق از من کوچکتری. یعنی دقیقا اگه بهت بگم جای پسرمی، واقعیت رو گفتم.

ان شاء الله به همه چیزهایی که دلت میخواد میرسی؛ من مطمئنم. 20 سال دیگه این حرف من یادت میاد و لبخند میاد رو لبت.

تنت سالم و لبت خندان 

تصویر علیرضا2020
نویسنده علیرضا2020 در

ای بابا من دارم میگم بابام یک گروهک تروریستی اجیل کرده منو ترور کنن بعد شما داری میگی داستان سرایی بیکارم تو این وصعیت بیام کتاب داستان بنویسم بابا دیگه خسته شدم اینجا هیچ امیدی برای زندگی نیست اون خانم هم دیپلم انسانی بود و میگفت میخواستم ادبیات بخونم و بایک پسر از فامیل به هم علاقه داشتیم که پدرومادرامون به خاطر کمبود سنمون نذاشتن باهم ازدواج کنیم اون پسر خودشو به خاطر من کشت منم از خونه فرار کردم و هیچوقت خانوادمو نمیبخشم اولش دنبال کار درست و حسابی گشتم اما بعدش شکم گرسنم بیداد کرد و منم به این کار که از روزی هزار بار تیکه تیکه شدن بدتره رو آوردم و دیگه نه جزو جمعیت این کشور به حساب میام و نه میخوام اسم این مملکتو بیارم سه سال هم از من بزرگتر بود مثل ماه میموند حیف همچین دختری بهش گفتم کارشو ول کنه براش یک کار خوب پیدا میکنم اولش قبول کرد اما گفت من این کار رو ول میکنم ولی عذاب وجدان منو ول نمیکنه میدونی من چندتا جوون رو وادار به زنا کردم بعد تو کار برام پیدا میکنی کجا بخوابم کجا بمونم چی بخورم به اینام فکر کن بقیه زندگیشو برام زیاد نگفت فقط گفت از مادرش متنفره ومیخواد یه روز کمین کنه و اونو بکشه من حاضر بودم با بابام حرف بزنم که موقت تو یکی از اتاق های حیاطمون بمونه تا خودش بالاخره بتونه خونه اجاره کنه اما قبول نکرد و گفت که نصف این شهر منو میشناسن و آبروی خودتو خانوادتو نبر وهمینطور گفت بیشتر مشتریاش از مغازه دار های بازار هستن خصوصا پیرمردمسن ها و متاهل های پولدار گفت خیلی کم جوونهایی مجرد مثل من میرن پیشش مگر اینکه خودش بره جلوشون دلبری کنه و اونان وسوسه بشن تنشو بخرن در آخر هم گفتم کجا میتونم پیدات کنم گفت بعصی شبا دیر وقت یا اول صبح ها میان این پارک و اطرافش اگر بگردی منو پیدا میکنی و اون آخر به شونم دست زد و گفت حتی اگر تمام دنیا بد بودن تو به حرف قلبت گوش کن و خوب باش حتی اگر سرت رفت و ایران جهنم شد بازم یک مشت از خاکشو با دنیا معاوضه نکن همین.

تصویر ناشناس
نویسنده ناشناس در

شما که الان خدا رو شکر کار بدي نکرديد و بخير گذشت.

بنظرم اطلاعات اون فرد را به طريقي کاملا مخفيانه با سازمانهاي اطلاعاتي کشور مثل وزارت اطلاعات و سپاه بديد تا اون فرد را دستگير کنند تا ديگه افراد بيشتري رو اينجوري تور نکنه

تصویر دخترتنها
نویسنده دخترتنها در

هر انسانی وسوسه میشه پس سرزنش کردن نداره 

فقط یه سوال ؟!

اون زن میگه شهدا واسه کی خودشون رو تیکه تیکه کردن بعد خودش تن فروشی میکنه؟! شهدا دلیل اصلیشون ناموس سرزمینشون بوده!!!

تصویر سادات.
نویسنده سادات. در

مهم نیست که خدا از چه طریقی بهت گفت

مهم اینه خدا و شهدا تو رو خیلی دوست دارند

تصویر علیرضا2020
نویسنده علیرضا2020 در

نه من بابام یه وطن پرسته و عقده وطن پرستی داره مثل آدمی که رو مادر یا زنش تعصب ناجور داشته باشه وقتی اسم کشور و خاک و آبرو و...به میون میاد فوری از جا بلند میشه میگه کاش پا داشتن باز کشاورزی میکردم و واسه مردم ایران نون درست میکردم یا همیشه میگه چرا من نرفتم جبهه من یه خائنم که نرفتم جبهه الان این قصیه رو فهمیده و میگه من بچه ای به نام علیرضا ندارم بیاد این خونه یه گلوله زدم تو مغزش مادرم میگه شیرمو حرومش کردم به خاطر اینکه با وجود من اون احساس بی کسی میکنه و تو کشور خودش غریب شده اصلا یک بی عرضست که نه میتونه آدم باشه نه میتونه مثل مرد بره زن بگیره دوستام همه بهم میگن انگل وطن فروش وای خیلی تنها شدم حالا چیکار کنم.

تصویر بردیا560
نویسنده بردیا560 در

اگر اینکار رو میکردی با داعش هیچ فرقی نداشتی خوب شد که به خودت اومدی.