علیرضا2020 . چرا دخترها اینطوری هستند؟

علیرضل2020

سلام من قبل از اینکه این مطلب رو بنویسم میگم که لطفا پسرا بخونن البته دختر خانم هاهم میتونن بخونن اما چون چیزای مینویسم که شاید زیاد خوششون نیاد یه سوال بعضی وقت ها توی سر ما پسرا هست اونم اینه که چرا ما اینقدر به موجودی به نام زن علاقه داریم مثلا وقتی کودکیم توی بغل مادرمون خوابمون میبره اما تو بغل پدر نه یا مثلا وقتی بزرگ میشیم با وجود این همه رفیق و بودن دائمشون در کنارمون باز ما اونارو ول میکنیم و عاشق یه دختر میشیم اصلا چیه که ما اینقدر از بوی بدن دخترا خوشمون میاد چرا اینقدر همش یه حسی بهمون میگه که بگیریمشونو تا میتونیم فشارشون بدیم توی بغلمون چرا مثلا من خودم همه غذایی میپزم اما خوشمزه نیست ولی همون غذا هارو یه زن حالا مادر یا خواهر یا همسر یا اصلا یه دختر غریبه میپزه اینقدر خوب میشه و خوشمزست مگه توی دست اونا طعم دهنده ای چیزی هست که غذاهاشون اینطوری میشه اصلا چرا ما اینقدر از دخترا خوشمون میاد ها اگه اینطوریه من فکر میکنم خداوند در بدن دختر یک نیروی فرازمینی و ماورا طبیعی گذاشته که مردها رو خصوصا شوهرش رو دیوونه خودش میکنه نظر شما چیه آقایان.

-------------------------------------

کاربران محترم مي‌توانيد در همين بحث و يا مباحث ديگر انجمن نيز شرکت داشته باشيد: http://www.welayatnet.com/fa/forums
همچنين مي‌توانيد سوالات جديد خود را از طريق اين آدرس ارسال و از طریق کدپیگیری که دریافت میکنید پاسخ را مشاهده نمائید: http://www.welayatnet.com/fa/node/add/forum
تمامي کاربران مي‌توانند با عضويت در سايت نظرات و سوالاتي را که ارسال ميکنند را به عنوان يک رزومه فعاليتي براي خود محفوظ نگه‌دارند و به آن استناد کنند و همچنين نظراتشان جهت نمايش بعد از فعالیت مفید، ديگر منتظر تاييد مديرانجمن نيز نباشد؛ براي عضويت در سايت به آدرس مقابل مراجعه فرمائيد: www.welayatnet.com/fa/user/register

http://welayatnet.com/node/153268

Plain text

• تگ‌های HTML مجاز:
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
لطفا پاسخ سوال را بنویسید.
تصویر دخترتنها
نویسنده دخترتنها در

ممنونم از همدردیتون 

ولی یه چیزایی هست که نمیشه گفت  بازم ازتون ممنونم

تصویر اسماء بخواند
نویسنده اسماء بخواند در

این جواب رو برای اسماء نوشتم لطفا درج کنید.

تصویر ناشناس
نویسنده ناشناس در

سلام این جواب رو برای اسماء مینویسم.

نمیدونم چرا قسمت نیست من به شما چیزی بنویسم. یکبار جوابی نوشتم که درج نشد. تازه هم کلی نوشتم یکدفه از دستم رفت همش پاک شد.

در رابطه با خواهر زاده زن پدرتون، دیگه بهش فکر نکنید. بنظر میرسه موضوع شما بهش گفته شده و اون نتونسته با این مساله کنار بیاد. پس خودت ر ازار نده و به کسی که رفته فکر خودت رو مشغول نکن که بیشتر ارامشت رو ازت میگیره. و اینو بدون که اگه کسی احتمال بده در اینده شما رو برای این موضوع بخواد سرکوفت بزنه و از ترس اینکه نتونه با موضوع کنار بیاد، بره ... بهتر از اونی که تو رابطه بمونه و بعد زندگیت رو سیاه کنه. 

پیشنهاد میکنم رابطه تون رو با زن پدرتون اصلاح کنید و سعی کنید تعامل خوبی باش برقرار کنید.  بهش بگید شما توی این سالها برای من مادری کردید و ... و.خلاصه دلش رو بدست بیارید ...توی کار خونه کمکش کنید و خلاصه هر کاری که دلش رو بدست میاره انجام بدید. نه جوری که فکر کنه همش الکیه و چاپلوسیه و بخاطر خودته و دروغین و تظاهره.

یک زن پدر میتونه محدودیت های شما رو توی خونه کم کنه یا برداره... میتونه با یک تعریف شما رو منزه و مبرا کنه و با یک تعریف شمارو خراب کنه. بنابرین سعی کنید رابطه تون رو باش اصلاح کنید.

من که اینحرفها رو دارم میزنم چون ناپدری داشتم و میدونم و لمس میکنم چه مشکلاتی هست و.چی دارم میگم. باور کن من ناپدریم رو مثل بچه های دیگه و حتی بیشتر احترام میذاشتم. طوریکه به وضوح میدید که از همه بچه هاش بیشتر بهش توجه میکنم... منو برای همه فامیلش میخواست و دوست داشت منو عروس فامیل خودش کنه.

انتظار اینم نداشته باش که یک رابطه تیره که طی سالها خراب شده ظرف یکی دو هفته اصلاح بشه. شما باید صبر کنی و جز صبر هیچ راهی نیست. باور کن من برای اصلاح یک رابطه خراب با نزدیکانم 10 سال محبت یکطرفه کردم. بعد 5 سال یک کم تازه شک افتاد به دل طرف که من ادم بدی که فکر میکنه نیستم. و بالاخره بعد 10 سال تازه رابطه ام باش درست شد و نتیجه داد. شرایط زندگی ما اینجوریه که چاره ای جز صبر و گذشت زمان نداریم. 

اصلا به خودکشی فکر نکن که این کار اصلا نفعی به حالت نداره و روابطتت رو تو خونه و خانواده خرابتر میکنه چون اینجوری برای اهل خانواده حکم یه مشکل رو پیدا میکنی. باید این واقعیت رو پذیزفت که خودکشی کار ادمهای موجه نیست. اینجوری درواقع بهشون میگی شما ایقد بد هستید که من جهنم رو به شما ترجیح میدم.

عزیزم روی حرفهام فکر کن... امیدوارم برای اون مشکل هم خدا راه چاره اش رو بذاره به دل خودت و خانواده ات...

تصویر asma bikas
نویسنده asma bikas در

شما تنها نیستید آقا علیرضا من به شخصه مردی رو که دوست داشتم رو می پرستیدم ولی خب قسمت نشد حتی از لمس کردن دستاش آرامش بگیرم چه رسد به بغل کردنش خدا برام نخواست

و باید بگم خوش به حال دختری که شما اینجوری دوسش دارید و همچنین فکرایی دربارش می کنید احتمالا باید خیلی خوشبخت باشه.

براتون آرزوی خوشبختی دارم . 

و ممنونم که مشکل منو پیگیری کردید.

تصویر مهدیسم

کلاتکه علیرضا خدایش هرچی ازخوبیش بگم کم گفتم خیلی کم گفتم اسمشومیذارم فرشته نجات من اول لبم اینجوری بود): ولی علیرضااینجوریش کرد(: انگارمن ده سال میشناسمش حس ششم خیلی قویه

تصویر علیرضا2020
نویسنده علیرضا2020 در

واقعا آقای مشاور یعنی اونام عذر میخوام دوست دارن مارو بغل کنن و نازمون کنن یعنی ماهم تو چشم اونا خوردنی و خوشمزه میاییم خیلی جالبه من فکر کردم اونا فقط پول و ثروت و اخلاق و خوشبختی و ...اینا مهمه نه اینکه اینجوری عین.ما فکر کنن پس اگه دو طرفست چرا اینقدر زنا هی به ما غر میزنن.

تصویر mostafavi
نویسنده mostafavi در

با سلام مجدد

همان نیازهایی که شما به عنوان یک پسر دارید مثل نیاز جنسی و عاطفی و... طبیعتا خانم ها هم چنین نیازهایی رو دارند. فقط شاید تنها تفاوتی که بین زن و مرد وجود دارد در این زمینه این است که نیاز عاطفی در خانم‌ها بیشتر نمود دارد و در آقایان نیاز جنسی؛ بخاطر همین است که خانم ها دوست دارند توسط همسرشون مورد مهر و محبت واقع شوند و آقایون هم بیشتر تمایللات جنسی به همسرشان دارند.

این نیاز به ثروت و پول و خوشبختی و ... نیز هم در مرد وجود دارد و هم در زن؛ فرقی در این زمینه وجود ندارد. اما اینها جزو نیازهای ثانویه انسان به حساب می‌آیند به عبارتی فرد از این جهت نیاز به پول و ثروت دارد تا بتواند نیاز به آب و غذا و سرگرمی و تفریحاتش و... را تأمین نماید. لذا چه زن و چه مرد این نیازو تمایل رو یکسان دارند.

البته ناگفته نماند که این نیازها و تمایلات در افراد شدت و ضعف دارد؛ مثلا در یک نفر به صورت زیاد مشاهده می‌شود و در کسی دیگر کمتر اما در اینکه اصل این نیاز و تمایل در زن و مرد وجود دارد شکی نیست.

موفق باشید. 

تصویر mostafavi
نویسنده mostafavi در

با سلام به شما کاربر محترم

اینکه آقایون به سمت خانم‌ها گرایش پیدا می کنند، یک طرف نیست بلکه دو طرفه است؛ یعنی خانم‌ها نیز چنین ویژگی رو دارند که گرایش به جنس مخالف رو دارند. اما دلیلش چیزی نیست جز نیاز و غریزه انسانی است. از یک طرف زن و مرد نیازهایی دارند که این نیازها از جمله نیاز جنسی، نیاز عاطفی، نیاز به همدم و ... باعث کشیده شدن زن و مرد به همدیگر می‌شود. در کنار اون غرایزی نیز در وجود انسان هست که باز هم باعث ایجاد تمایل طرفینی به همیدگر می شود یعنی گاها نیاز فرد پاسخ گویی شده ولی این غریزه و تمایل به جنس مخالف منجر به این می شود که زن و مرد به هم کشش پیدا کنند.

این مسئله کاملا علمی و ثابت شده است. در این زمینه می توانید سلسله نیازهای مازلو رو در این رابطه با جستجو در گول مطالعه کنید و متوجه نیازهای اساسی انسان شوید. درآموزه‌های دینی نیز به هردو مسئله نیاز و غریزه انسانی اشاره شده است و آیه 14 سوره آل عمران هم گویای همین غریزه و تمایلات انسانی است. انجا که می‌فرماید: «زُيِّنَ‌ لِلنَّاسِ‌ حُبُ‌ الشَّهَوَاتِ‌ مِنَ‌ النِّسَاءِ وَ الْبَنِينَ‌ وَ الْقَنَاطِيرِ الْمُقَنْطَرَةِ مِنَ‌ الذَّهَبِ‌ وَ الْفِضَّةِ وَ الْخَيْلِ‌ الْمُسَوَّمَةِ وَ الْأَنْعَامِ‌ وَ الْحَرْثِ‌ ذٰلِکَ‌ مَتَاعُ‌ الْحَيَاةِ الدُّنْيَا وَ اللَّهُ‌ عِنْدَهُ‌ حُسْنُ‌ الْمَآبِ‌؛ مردم را حبّ شهوات نفسانی، از میل به زنها و فرزندان و همیان‌هایی از طلا و نقره و اسبهای نشان دار نیکو و چهارپایان و مزارع در نظر زیبا و دلفریب است، (لیکن) اینها متاع زندگانی (فانی) دنیاست و نزد خداست منزل بازگشت نیکو.»

این نیاز و میل به جنس مخالف در انسان کاملا امری طبیعی و بهنجار تلقی می‌شود و نبود چنین نیاز و میلی اتفاقا غیرطبیعی و ناهنجار خواهد بود. چه بسا وجود چنین نیاز و میلی باعث تکاثر نسل انسانی شده است. 

جهت مطالعه بیشتر می توانید به لینک ذیل مراجعه کنید.
https://www.welayatnet.com/fa/news/80604

موفق باشید.

تصویر مهدیسم

میگم علیرضا چقدبداخلاقع همش اینجوریهangryببین اینجوری باش کلاجذابیتت بیشترمیشعsmileyوالاما ازش کمک میخوایم جرعت نداریم بهش بگیم خدایش خیلی به کمکش احتیاج دارم ولی من جرعت ندارم بگم میزنه لت وپارمون میکنهاینم که اعصاب ماصاب درست وحسابی نداره میزنه لهمون میکنه خخخخ

تصویر ز . محسنی

دقیقا برای خانمها هم آقایون اینطوری هستند

تصویر مهدیسم

آره واقعا همین طورع این بدبختام فک کردن فقط مردااینجورن نباومابدترازشماییم من دلم میخوادبامشت بزنم توسینه آقامون البته ازروی محبت ها خخخ

تصویر مهدیسم

آره واقعا همین طورع این بدبختام فک کردن فقط مردااینجورن نباومابدترازشماییم من دلم میخوادبامشت بزنم توسینش البته ازروی محبت ها خخخ

تصویر بردیا560
نویسنده بردیا560 در

خییییییللللیییی نازه خصوصا وقتی زبون دراز و اخمو باشه البته بعضی وقتام اونام خشن میشن مثلا یهو میبینی درکت نمیکنن یا مثلا یه چیز گرون قیمت و نشدنی میخوان هر چی میگی ندارم باز نمیشه و حرف خودشونو میزنن والبته دختر ریزه پیزه بهتره از اونا که قدشون 30 سانت بلند تر از مرداست و شماره کفششونم صدو پنجاهه باید بدی بسازن.

تصویر محمدرضا ص

ولی یه چیز بگم خانمها غیر قابل پیش‌بینی برای مردها هم هستند صبح یه اخلاق دارن  شب (نصف شب ) هم یه اخلاق البته بعععضی از خانمها اینطورن !!!!laughcheeky

خخخخخخخ

تصویر مهدیسم

ببخشیدمزاحم جمعتون شدم آقایون آخه علیرضاگفته بودن ورودخانم هاممنوع هیچی فقط میخواستم بگم خیلی باحالین به خصوص علیرضا الان من دارم زمینوگازمیزنم مادیگه بریم کاری نداریم خخخخ

تصویر بهروز600
نویسنده بهروز600 در

وقتی میبینیشون میگی کاش باگاز میخوردمش نه از روی شهوت ها کلا خیلی بانمک و بامزه ان اما وقتی که چهرشون طبیعیه ها نه وقتی که ده کیلو کرم و رژلب مثل خون آشام ها میمالن به خودشون چون اینجوری بوی حشره کش میگیرن و آدم نگاشون میکنه سر درد میگیره.

تصویر محمدرضا ص

خوب معلومه تو قرآن اگه اشتباه نکنم  آیه ۲۱ سوره ‌روم اشاره شده به اینکه ما برای شما  از جنس خودتان (یعنی نه فرشته نه جن و نه ...) آفریدیم تا در کنار یکدیگر به آرامش برسید heartlaugh

از نشانه های خداوند تبارک و تعالی می‌باشد که مرد و زن دو جنس مخالف مثل قطب های آهنربا همدیگر رو جذب می‌کنند یعنی اگر همجنس بودن و جنس مخالف نبودن همدیگر و جذب نمی‌کردن‌ !!!angel

تصویر ناشناس
نویسنده ناشناس در

به نظر من دختر دوست داشتنی ترین موجود توی دنیاست از همه لحاظ منتهی بعضیاشون واقعا کاری میکنن که ارزششون بیاد پایین منظورم هرزه شدن هست هیچ موجودی حتی خداوند هم نمیتونه روی گوهر گرانبهایی مثل دختر یا زن قیمت بزاره ولی متاسفانه در دنیای امروز بعضی دختران که البته خودشون مقصرن روی خودشون قیمت میزارن وتازه بعضیا قیمت هم ندارن خودشونو مفت میفروشن خدا تمام دختران دنیا رو پاک و به راه راست هدایت کنه.

این سایت با نظارت اداره تبلیغ اینترنتی معاونت تبلیغ حوزه های علمیه فعالیت نموده و تمامی حقوق متعلق به این اداره می باشد.