علیرضا2020 . چیکار کنیم نسلمون نخشکه

07:03 - 1399/04/19

سلام به همگی یکی از مشکلات نابود کننده ای که جوامع دنیا رو به مرگ و فنا میکشونه پیری و ناکارآمدی جمعیته بنابر این بحثی که اینبار میخوام راه بندازم اینه که آیا شما به آینده کشورمون فکر میکنید به نظرتون با این وضع اقتصادی که حتی جوان ها جرعت اینو ندارن اسم ازدواج رو به زبون بیارن فردا پس فردا با یک جمعیت پیر و ناکار آمد چه بلایی سرمون میاد حتی اونام که ازدواج کردن بچه دار نمیشن با این قیمت گرون پوشاک و کرایه های نجومی مسکن یا این طرز فکر های مزخرف و فراماسونری غربی توسط خانواده های نادان امروزی چطور نسل کشورمون رو دوباره جوان کنیم آیا با همچین دخترهایی که نمیتونن دوپای مرغ رو از هم تشخیص بدن و همش تو فکر هرزگی ان یا یه همچین پسرایی که جرعت رفتن تا سر کوچه را ندارن و تنها هنرشون خوشگذرونی و اعتیاد هستش و به درد لای جرز هم نمیخورن چیکار باید کرد شما چه برنامه ای توی ذهنتون طراحی میکنید که این بحران نسل نابود کن از کشورمون بره هرکی از دوستان اعم از آقایان مشاور هر فکری دارید اینجا درج کنید.ممنون

-------------------------------------

کاربران محترم مي‌توانيد در همين بحث و يا مباحث ديگر انجمن نيز شرکت داشته باشيد: http://www.btid.org/fa/forums
همچنين مي‌توانيد سوالات جديد خود را از طريق اين آدرس ارسال کنيد: http://www.btid.org/fa/node/add/forum
تمامي کاربران مي‌توانند با عضويت در سايت نظرات و سوالاتي را که ارسال ميکنند را به عنوان يک رزومه فعاليتي براي خود محفوظ نگه‌دارند و به آن استناد کنند و همچنين نظراتشان جهت نمايش، ديگر منتظر تاييد مسئولين انجمن نيز نباشد؛ براي عضويت در سايت به آدرس مقابل مراجعه فرمائيد: www.btid.org/fa/user/register

http://btid.org/node/153350

Plain text

• تگ‌های HTML مجاز:
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
1 + 0 =
تصویر علیرضا2020
نویسنده علیرضا2020 در

شما اصلا روستای ما اومدین من نمیگم که بچه پیغمبرم یا پسر خوبی ام نه اصلا اما دیگه اینقدر هم بی ارزش نشدم که با دختر های بی برکت و بی سوادی مثل اینا که فکر میکنن از دماغ فیل افتادن ازدواج کنم فایده ای نداره من الان مدتیه دارم به دوستام میسپارم که از شهرهای مختلف ایران برام یه نفر رو پیدا کنن اگه بمیرم با فک و فامیل های پرتوقع و دخترهای نژاد پرست و خودخواه اینجا ازدواج نمیکنم ندیدین که بدونین من چی میگم اگه ببینیشون میفهمی و منو درک میکنی اتفاقا دختر های شهری خیلی بادرک و فهم تر از اینان اینا میگن ما اصلا کاری با جهیزیه و این حرفا نداریم هیچی نمیخریم مهریمونو همین الان میخواییم اینجا هم زندگی نمیکنیم باید ببریدمون تهران اونم منطقه یک نه پایین شهر و این مزخرفات از اجاره نشینی بدمون میاد خونه ویلایی باشه تو لواسون هم باشه که چه بهتر من اونارو لایق میدونم اونا یکی مثل منو به آدم حساب نمیکنن بعد جالب اینجاست که پدر ومادر خودشون هنوز توی روستا اجاره نشینن ولی خدا جای حق نشسته همشون ترشیده ان هرکدوم از پسرهای خوب روستا هم یا رفتن از جاهای دیگه یا از شهر دختر پیدا کردن و گرفتن من یکی میشناسم از روستاهای اطراف فسا توی استان فارس زن گرفته چرا من نتونم از اردبیل یا خراسان یا اصفهان بگیرم حالا ببینید.

تصویر ناشناس
نویسنده ناشناس در

آقا علیرضا 

شما چرا با مهدیس خانم ازدواج نمیکنید؟

از بیرون واقعا به نظر میاد که بهم میاین.

اینجا اکثرا مردم خود واقعیشونن چون هویتشون فاش نمیشه.

گویا درگذشته علاقه ای هم بوده.

هردو قصد ازدواج دارید ، پس کی بهتر خودتون؟

تصویر مهدیسم

بله بله این که صددرصدعلیرضا بایدهمسرآیندشوخودش انتخاب کنه ولی هرکس درکنارعلیرضا باشه تاآخرعمرش خوشبخترینه چون واقعا واسه زن ها خیلی ارزش قائله بایدپدرومادرش بهش افتخارکنن که هچین پسری نصیبشون شده این همه به من مشاوره داده اگه یه کلمه توحرفاش توهین باشهyes خیلی باحوصله وباشخصیت حرفشو مطرح میکرد  متاسفانه من که هرچی ازدهنم بیرون میادمیگم خخخ

تصویر مهدیسم

علیرضا خیلی لجبازیا اونوقت به من میگی دماغ گشادwink

تصویر ناشناس
نویسنده ناشناس در

من نمیدونم شما در چه محله ای زندگی می کنید؟

ولی توی هر شهر و روستایی یک محله هایی هست که مردمانش به لحاظ فقر و ... یا معتادند یا هرزه... 

شما علیرضا لازمه که یک کم دیدتون رو وسعت بدید و از نقطه نظر خودتون به همه ایران این دید رو تعمیم ندید.

البته اینم بگم من حدسم رو گفتم. قصدم بی احترامی و توهین به طراح سوال نیست. یک کم سعی کن فکر کن بپذیری که همه معتاد یا هرزه نیستن اونوقت می بینی امهای درخور و شایسته شما هم پیدا میشه.

موفق باشی

تصویر ناشناس
نویسنده ناشناس در

علیرضا جای پسرم میمونی و خیلی دوست دارم که خبر ازدواجت رو بشنوم. 

با جوابهایی که تو سایت به کاربران دادین متوجه شدم یک کم منفی نگر هستید. مثلا دختران روستاهتون رو لایق نمی بینید. اخه چرا؟ مطمئن باشید دخترانی هست که لیاقت شما رو داشته باشند و شما هم برای اونا مناسب باشید ولی شاید اصلا دنبالش نبودید که دختر مناسبی از روستا به چشمتون بیاد. در رابطه با مسائل اقتصادی وضع همه خانواده ها همینه و پولی تو دست اکثر خانواده های ایرانی نیست متاسفانه... ایقد دختران هستن که با هم از نظر مالی و طبقاتی کفو باشید و همین که اختلاف طبقاتی نداشته باشید سازگاری ایجاد میکنه... ایقد سخت نگیر بابا... بسم الله کن... اگر نظر خانواده اتون رو در انتخاب همسر نمی پسندید خودتون انتخاب کنید.

تصویر تتتتتتتتتتتت
نویسنده تتتتتتتتتتتت در

به نظر من این طرح ازدواج اجباری تو 28 سالگی بود اونو البته با شرایط و فراهم کردن تسهیلاتازدواج واقعیش باید عملی و اجرا بشه شاید بعضی ها مخالفت کردن ولی من جزو موافقین این عمل بودم کاش اجرا بشه چون واقعا بعضی ها هم شرایطشو دارن هم پولشو اما چون از الافی و اوباشی خوششون میاد ازدواج نمیکنن و گند میزنن به خیابون ها و اجتماع نظر من این است آقایان و خانم ها. 

تصویر مهدیسم

خب بالاخره هرکسی یه نظری داره باهم دیگه که درگیری نداریم وبایدبه نظرات هم دیگه احترام بذاریم حالاچه خوب باشه چه بد

تصویر سمیه نصیری
نویسنده سمیه نصیری در

به نظرم باید فرهنگ سازی صورت بگیره

برای کاهش توقعات

چشم تو هم چشمی ها

حسادت ها

تصویر مهدیسم

علیرضا بالاخره خون به پا میکنی بااین حرفای سیاسی ببین چه جورافتادن به جون هم خیلی مسخرست حالابیاجمعش کن خخخخ باباببندیددرسایتو

تصویر علیرضا2020
نویسنده علیرضا2020 در

دوستان خواهش میکنم دعوا نکنید خیلی خوب بود اولش نظرات خوبی دادین اما بعدش دعوا میکنید من مخاص همه هستم فقط دعوا و توهین نکنید اینکه رهبر بخواد مشکلات رو حل کنه درست اما واقعا بعضی از خانواده ها دیگه شورشو با این سطح توقعات مزخرفشون در آوردن انگاری از دماغ فیل افتادن یه قیافه هایی میگیرن که نگو مثلا ما یک فامیل اینطوری که نصبتش بماند داریم یه شب شام مهمونمون بودن مادرم زرشک پلو با مرغ گذاشته بود بعد هیچکدوم نخوردن میگفتن ما که از این نمیخوریم بچه هامون مریض میشن من یکی که له شدم خانوادم هم همینطور آخر مجلس به شوهرش گفتم اولا این رسم احترام به میزبان نیست دوما کفر نعمت از خداوند متعال هست سوما اگر زرشک پلو با مرغ نمیخورین پس ...خر رو میخورین حتما چون هر غذایی توش مثل این هم رب هست هم هویج هست هم برنج هست هم مرغ اکثرا دارن پس حتما شما گوشت تمساحی چیزی میخورین که میگید این بده بعد با این طرز فکر اینو کلی دارم میگم توقع داریم مواد غذایی ارزون بشه قهتی نشه تورم نشه این همه کفر نعمت استغفرالله من اگه جای خدا بودم میزدم یه همچین مردم ناشکری رو منظورم همه نیست اونا که اینطورن له و لورده میکردم مشکل از افکار جاهلانه و هحمقانه خودمونه نه حکومت نمیگم که دولت تقصیر نداره داره اما بیشتر ما خودمون مقصریم.

تصویر asma bikas
نویسنده asma bikas در

اگر دوباره متنتون رو بخونید می بینید فقط از آقایون اسم بردید وگرنه من قصد بی احترامی نداشتم.

تصویر یعقوبی

با عرض سلام و احترام؛

پرسشگر گرامی در سوال شما چند مغالطه وجود دارد در ذیل کاربران دیگر نیز به آن اشاره کردند، تعمیم دادن اینکه همه یا اکثر پسران معتاد و خوشگذران  و یا دختران همش به فکر هرزه گی هستند و... به هیچ وجه اینطور نیست و خودتان هم این را می دانید.

در مورد مشکلات اقتصادی پیشرو وازدواج جوانان کارشناسان توصیه می کنند باید جلوی فرهنگ های غلط در زمینه ازدواج گرفته شود و ازدواج جوانان تسهل شود. جوانان اقدامات اولیه ازدواج را انجام دهند و در کنار آن در یک مدت زمانی البته نه خیلی زیاد، شرایط ازدواج را برای خودشان فراهم کنند؛ بدین صورت که به خواستگاری دختر موردپسندشان بروند و بعد از کسب موافقت دخترخانم و خانواده‌اش، برای مدتی(آن هم برای شناخت بیشتر و هم فراهم کردن شرایط ازدواج) دوران نامزدی را سپری کنند. چه بسا حدیثی از امام صادق(علیه‌السلام) در خصوص ازدواج در هنگام تنگدستی آمده است، ناظر به همین راهکار باشد که مسلما جوانی که برای ازدواج اقدام و جهت مهیا کردن شرایط ازدواج تلاش می‌کند، قطعا مورد یاری خدای متعال قرار خواهد گرفت.

چه بسا شاید بگویید: ازدواج بدون امکانات مالی مناسب از تجرد بدتر است؛ زیرا وقتی کسی توان اداره کردن خود را ندارد، چطور می‌تواند خرج یک نفر دیگر را هم بدهد؟ لذا بعد از مدتی ممکن است زندگیش از هم پاشیده شود یا اینکه کثرت مشکلات سبب شود که آرزو کند ای کاش ازدواج نکرده بود. پس اگر مجرد بماند بهتر است؛ چون ضرر پیامدهای منفی تجرد فقط به خود او می‌رسد؟

در پاسخ به این سوال باید گفت ازدواج بدون امکانات مالی مناسب در همه موارد، زندگی را تلخ نمی‌کند، بلکه تنها در صورتی مشکل ساز است که با توقع فراهم شدن ملزومات زندگی در کوتاه زمان همراه باشد. علاوه بر اینکه چنین ازدواجی همیشه از تجرد بدتر نیست، بلکه تنها زمانی بدتر است که به اختلاف شدید و نهایتا طلاق منجر شود. امّا اگر به آن حد نرسد، ولی تنها موجب اختلاف در زندگی شود، نمی‌توان گفت که ازدواج از تجرد بدتر است؛ بخاطر اینکه تاخیر ازدواج نیز پیامدهای بسیار ناگواری برای جوان و جامعه او به همراه دارد که بعضا حتی با ازدواج قابل جبران نیست و در مواردی به پایداری خانواده‌ها لطمه می‌زند. 

موفق باشید

تنها راه ببین ولی فقیه ت کیه ؟

پیرو  اون باش به قول رهبر کبیر انقلاب امام‌ خمینی‌ رحمت الله علیه  که فرمودند پشت ولایت فقیه باشین تا مملکت آسیبی نبینه ! 

اگر میخواهید مشکلات جامعه کم و کمتر شه !!!smiley

تصویر ابن عابدین
نویسنده ابن عابدین در

ولی فقیه واسه آدم نون و آب نمیشه برادر عزیز. ولی فقیه میتونه تحول در ازدواج ایجاد کنه؟ ولی فقیه میتونه جمعیت کشورو زیاد کنه؟ ولی فقیه میتونه اقتصاد داغون مملکتو درست کنه؟

ولی فقیه یه نفر آدمه نمیتونه که مملکت 83 میلیونی رو با اجی مجی لاترجی متحول کنه. 

مملکت برنامه میخاد. اقتصاد برنامه میخاد. فرهنگ برنامه میخاد. 42 ساله در این کشور مشکلات هست. ولی فقیه خودش باید به عنوان شخص اول مملکت پاسخگوی وضعیت فعلی باشه

صرف این که یه آقایی بشینه بالای منبر فقط بگه زرت و زرت بچه پس بندازین نمیشه که برادر عزیز

ولی فقیه سیاست های کلی نظام رو میگه چراغ هدایت گر نظام و انقلاب هستش  برو یه خورده از وصیت‌های سردار دلها شهید سلیمانی رو بخون که گفت حریم ولایت رو ازش حمایت و نگهبانی کنیم (خیمه ولایت) اونوقت شما میگین اون بالا نشسته میگه زرت و زرت   بچه پس بندازین !!!angry

این حرفت اصلا عاقلانه و منطقیه !!!

خواهشاً ادب رو تو جملاتت رعایت کن !!!

آخه مسلمون تو مو رو هم نمی بینی ولی رهبرمون پیچش مو رو میبینه !

اگه رهبرمون نبود و رهنموداش نبود الان تو اینجا با کمال بی ادبی نمیگفتی زرت زرت بچه ...

داشتی سر کوچتون یقل دقل که چه عرض کنم با داعشیا بازی میکردی !!!!angry

تصویر ناشناس
نویسنده ناشناس در

اوباش و ابن الشیاطینها

وقتی پیامبر آمد گفتند ما پدرانمان و انبیاء گذشته ما را کافیست

وقتی پیامبر رفت و علی آمد اجداد این ابن الشیطان گفتند آن پیامبر بود و این علیست

وقتی علی رفت و امام مجتبی آمد

اجداد این ابن الشیطان گفتند این که علی نمیشود

وقتی مسلم آمد اجداد این ابن الشیطان گفتند این که امام معصوم نیست

وقتی ولی فقیه آمد این ابن الشیطان و نخاله های صهیونیسمش جار میزنند این که نایب منصوص نیست و مسلم نایب منصوص است و ...

این ها یا حرام زاده هستتد یا حرام لقمه یا احمق

از همه اینها بگذریم با صراحت میگویم

تو غلط میکنی با مغز فندقیت بخواهی پیامبر را نقد کنی no

خواهش میکنم این نظر رو تایید کنید

تصویر ناشناس
نویسنده ناشناس در

متاسفانه خطر این ابن الشیاطین از داعش و صهیونیسم بیشتره

اونها دشمنیشون با شیعه و ولایت فقیه آشکار هست اما این ملعونها به اسم شیعه خنجر به نظام شیعه و ولی فقیه میزنند

همانطور که خوارج به اسم قرآن بر ضد حکومت قیام کردند

تصویر ابن عابدین
نویسنده ابن عابدین در

بحث با آدم بیشعوری مثل تو فایده نداره.تو هنوز شعور و ادب گفتگو نداری.البته تقصیر تو نیست پدر و مادرت در تربیت تو کوتاهی کردند که اینقدر بی حیا و هتاک بار اومدی.یک کلام جواب ابلهان خاموشیست.هر وقت ادب مباحثه یاد گرفتی بیا با هم گفتگو کنیم

تصویر ناشناس
نویسنده ناشناس در

ساکت شو ابن الشیطان

امثال تو بودند گفتند علی هم هیچکار نتونست بکنه

علی هم افراد بیشعوری مثل تو رو داشت که گند میزدند و میگفتند تقصیر علی هست

توی بیخاصیت گند زدید به مملکت حالا میگید سید علی باید جوابگو باشه

امان از حرام زادگان نسل ابوسفیان

تصویر ابن عابدین
نویسنده ابن عابدین در

امثال شماها اونقدر نادان و پخمه این که یک غیر معصوم رو دارین با معصوم مقایسه میکنین.تو الان داری امیرالمومنین رو با کی مقایسه میکنی؟؟؟؟لابد فردا هم میخاین بگین ولی فقیه معصوم هست.اتفاقا ضربه ای که امثال شماها به دین و شان ولی فقیه میزنین بیشتر از ضربه وهابیت و امریکا و اسراییله.

چقدر هم راحت منو حرام زاده خطاب میکنی خخخخخخ.البته حرجی بر شما نیست.چون شما هیچ وقت توان مباحثه ندارین.هر جا کم میارین متوسل به ناسزا میشین.کافیه کسی کوچکترین انتقادی از شما ها و همفکرانتون بکنه.سریع بهش بیشرمانه ترین توهین ها و بدترین نسبت ها رو میدین.این است مرام علی ای شیعه علی؟؟؟؟؟؟؟

برو یکم ادب از اون ولی فقیه ای که سنگشو به سینه میزنی یاد بگیر.جالبه شماها حتی راه همون ولی فقیه رو هم نمیرین.من ندیم ایشون جایی به کسی توهین کنه ولی شما طرفدارن پرمدعاش را به را دارین اهانت میکنین

شما گفتی من گند زدم به مملکت؟؟؟اشتباه داری میزنی داداش.31 ساله رهبر این مملکت کسه دیگه ایه نه من.تا حالا 7 تا رییس جمهور تو این مملکت عوض شده که اونا گند زدن به این مملکت نه من.من یه شهرونده ساده ام که حق اعتراض دارم.

حتی اگه خود پیامبر هم امروز زنده بود من حق اعتراض بهش داشتم.حق انتقاد داشتم.خدایی که به من حق اعتراض داده امثال شماها کی هستین که بخاین این حقو از من و از ملتی دریغ کنین؟؟؟؟

یادت نره که ولی فقیه شما رو امثال ماها انتخاب کردیم.این ملت انتخاب کردن.پس همونطور ی که انتخابش کردن اگه خطا کنه همین ملت میتونن عزلش کنن.برو یکم قانون اساسی بخون بعد بیا درافشانی کن

تصویر ناشناس
نویسنده ناشناس در

تو غلط میکنی با مغز فندقیت بخواهی به پیامبر انتقاد و اعتراض کنی

در دیزی بازه حیای فرد بیشعوری مثل تو کجا رفته؟؟!! no

تصویر نجم
نویسنده نجم در

چقدر راحت شما به دیگران توهین میکنید!
سایر نظرات شما را در سایت هم دیده ام، به دختران و زنان ایرانی ایراد میگیرید و اگر اشتباه نکنم شما بودید در جای دیگری نیز به شهید سلیمانی و شهید ابومهدی المهندس نیز عباراتی ناصحیح را در مورد اطلاق و یا عدم اطلاق واژه شهید در مورد آنان به کار برده بودید (البته این مورد اخیر را مطمئن نیستم و حقیقتش وقتش را هم ندارم برم این همه نظرات را ببینم) و...
در اینجا نیز متاسفانه از ادب سخن میگویید اما فرد مخاطبتان را نادان، پخمه و... خطاب میکنید و عملا بلندگوی شبکه های وهابی و داعشی و صهیونیسم نیز می‌شوید و دقیقا عامدانه یا جاهلانه مطالب آنها را در باب ولی فقیه نقل می‌کنید که واقعا جای تامل دارد.
آن فرد اول را نیز البته تایید نمیکنم، اما با این رویه یقینا شما اگر بدتر از ایشان نباشید، وضعیت بهتری نیز نخواهید داشت!
در نوشته های شما مغالطات زیادی وجود دارد که به برخی از آنها اشاره میکنم.
فرمودید: «ولی فقیه که معصوم نیست حتما فردا میگویید ولی فقیه معصوم هم هست و...»
اولا پیشنهاد میدهم تا وقتی کسی چیزی نگفته پیش داوری نکنید و بر اساس توهّمات و تصوّرات خود بافته توهین و تمسخر و قضاوت نداشته باشید، اگر فردی گفت سیدعلی خامنه ای ، آیت الله بهجت، آیت الله قاضی ، و حتی بالاتر از این افراد، فردی مدعی شد حضرت عباس ، حضرت زینب و ... معصوم به معنای خاصش هستند با او برخورد خواهیم کرد و میگوییم عصمت به معنای خاصش مخصوص انبیاء و اهل بیت است اما این دلیل نمیشود که عزیزان نام برده شده چون معصوم به معنای خاص نیستند پس مشکل دار باشند! و هر بی سروپایی به خود اجازه دهد بگوید حرف آنان برای من حجت نیست و... کاری که افراد جاهل زمان مسلم بن عقیل هم انجام دادند! و گفتند مسلم که معصوم و امام نیست ما تا حکم مستقیم از امام نیاید کاری نمیکنیم و...!
و حال آنکه افراد فهیم و بصیر می دانند در زمانی که دسترسی به امام ممکن نیست تبعیت از مسلم بن عقیل واجب است و عدم تبعیت از او و توهین و تحقیر او، توهین و تحقیر امام زمان است هرچند اگر مسلم معصوم نباشد!
نوشتید: «تا حالا 7 تا رییس جمهور تو این مملکت عوض شده که اونا گند زدن به این مملکت نه من.من یه شهرونده ساده ام که حق اعتراض دارم.» آیا شهروند ساده فقط حق اعتراض دارد؟
بله حق اعتراض یکی از حقوق شهروندی است اما تنها حق شما اعتراض نیست! بلکه #وظیفه شما انتخاب فرد برتر است وظیفه شما روشنگری اعضای خانواده است وظیفه شما بصیر بودن و بصیرت بخشی در سطح خانواده و جامعه در انتخاب صحیح است. این که فردی همه را مقصر بداند و خود را پیراسته از هر خطایی بداند و فقط بگوید من حق اعتراض دارم اصلا صحیح نیست؛ نگویید پس دیگران چی و وظیفه سایر نهادهای فرهنگی و... چیست؟ چون میگوییم این کلام هم در مورد شخص شما و هم در مورد آن نهادها که با رای امثال شما و ما به وجود می‌آیند نیز صدق میکند، اگر امروز بنده نیز اعتراضی دارم خیالم راحت هست که واقعا آنچه در توانم بود عمّارگونه انجام دادم تلاش کردم، روشنگری کردم، صحبت کردم اما دیگر کلام من که نافذتر از کلام امیرالمومنین علی علیه السلام و امام مجتبی علیه السلام و امام حسین علیه السلام و... نیست؛ جاهلان، حرف آن عزیزان را نپذیرفتند من که بنده کوچکی هستم و طبیعی است کلام بنده نیز شنیده نشود. از سوی فردی گفته نشود مواردی که شورای نگهبان تعیین کرده بودند همگی بد بودند که میگوئیم این هم کذب است و درحال حاضر تفاوت رفتاری دو قوه مجریه و قضائیه و هم زمانی مدیریت این دو فرد کار را بسیار عیان کرده جدای از اینکه بازهم میگوییم این قماش افراد نفاق صفت و زبان دراز، در انتخابات شواری شهری که شورای نگهبان اصلا تایید کننده نیست چه کار کرده اند؟ آیا در آنجا توانستند افراد صالحی را انتخاب کنند یا فقط برای خودشان حق اعتراض قائل هستند و از زمین و زمان فقط طلبکارند؟! پس همانطور که به درستی مدعی هستید ولی فقیه را شما و امثال شما انتخاب کردید، میگوئیم همان 7 رئیس جمهور را نیز شما و امثال شما انتخاب کردید پس باید پاسخگوی انتخاب اشباهتان هم باشید!!!
به هر حال بنده نیز بعد از سعی و تلاش و افزایش بصیرت فردی و جمعی، در حال حاضر نیز معترض هستم به برخی از مسئولین اما این قدر فهیم هستم که جای جلاد و شهید را عوض نکنم! و نگویم نایب امامم نیز فقط منبر میرود و سخن میگوید! همان فردی که خار چشم داعشیان و صهیونیسم و ضدانقلاب و آمریکا و... هست و این نشان دهنده آن است که یک تنه او به وظیفه اش درست عمل کرده است نه در حد امام معصوم اما یقینا در حدّ عمّار و مسلم بن عقیل.
بازهم سخن بسیار است و فرصت نیست و این تایپیک نیز بحثش چیز دیگری است و ادب حکم میکند که تایپیکی که فردی با نیت دیگری نوشته است را به حاشیه نبریم.

برای خودم و شما حسن عاقبت را از خداوند خواستار هستم.

آفرین بر شما  جملات خوبی گفتین در جواب بعضیا که هنوز تعریف ولایت فقیه رو به معنای واقعی کلمه نمی‌دونن و فقط هم اعتراض دارن !!!!!!indecision

تصویر ز . محسنی

احسنتsmiley

البته بعید میدونم اصلا خوب خونده باشه نظرت رو 

تصویر ح . ر .
نویسنده ح . ر . در

خیلی خوب اشاره کردی

این احمقها معمولا میگند انتخابات مهندسی شده هست و شورای نگهبان افراد خاصی رو انتخاب میکنند

که پاسخش رو دقیق گفتید هرچند این نفهمها نمیفهمند

اولا تفاوت بین همان افراد در انتخابات ریاست جمهوری اخیر کاملا مشخص بود و همین احمقها به بدترین افراد رای دادن ثانیا مثال نقضش انتخابات شورای شهر هست که اصلا شورای نگهبان هیچ کاره هست و هر کس و ناکسی میتونه کاندید بشه اما باز هم این احمقها با اینکه به قول اینها دیگه مهندسی ای هم وجود نداره بازهم گند میزنند

تصویر محمد صادق 9
نویسنده محمد صادق 9 در

دمت گرم خانم نجم heart

تصویر علیرضا2020
نویسنده علیرضا2020 در

سلام مجدد اولا اون بالا توی عکس زده تفکیک جنسیتی بعد اسما خانم شما اومدی میگی من خانمم اشکال نداره زن ومرد نداره که از شما بعیده شمام یه جوونی توی ایران و جزء جمعیت این کشوری وحتما باید اینجا بیایی با ما مشورت کنی.و دوست عزیزکه نوشتی کافر همه را...باید بگم یه بار دیگه مطلب رو از اول با دقت بخون چون من نگفتم همه دخترا یا همه پسرا منظورم تعدادیه که اینجورین و البته اینو باجرعت خودم الان میگم که روز به روز داره به این تعداد اضافه میشه یعنی پسرا معتاد و دخترا هرزه میشن و روز به روز داره به این قشر اضتفه میشه دروغ هم نیست خودت بهتر میدونی که دروغ ننوشتم حالا اگر میتونید به ما مشاوره بدید یاعلی اگه نه که انتخاب با خوتونه.موفق باشین.

تصویر علیرضا2020
نویسنده علیرضا2020 در

سلام مجدد اولا اون بالا توی عکس زده تفکیک جنسیتی بعد اسما خانم شما اومدی میگی من خانمم اشکال نداره زن ومرد نداره که از شما بعیده شمام یه جوونی توی ایران و جزء جمعیت این کشوری وحتما باید اینجا بیایی با ما مشورت کنی.و دوست عزیزکه نوشتی کافر همه را...باید بگم یه بار دیگه مطلب رو از اول با دقت بخون چون من نگفتم همه دخترا یا همه پسرا منظورم تعدادیه که اینجورین و البته اینو باجرعت خودم الان میگم که روز به روز داره به این تعداد اضافه میشه یعنی پسرا معتاد و دخترا هرزه میشن و روز به روز داره به این قشر اضتفه میشه دروغ هم نیست خودت بهتر میدونی که دروغ ننوشتم حالا اگر میتونید به ما مشاوره بدید یاعلی اگه نه که انتخاب با خوتونه.موفق باشین.

تصویر کافر همه را ....
نویسنده کافر همه را .... در

بنظرم شما از راه خیرخواهی وارد شدی و این سوال رو پرسیدی ولی داخل سوال و همچنین عکس ضمیمه سوال، مغلطه هایی وجود دارد:

کی گفته بدلیل تفکیک جنسیتی ، عشق میمیرد و ...؟

چرا الکی نوشتی دخترانی که نمیتوانند پای مرغ .... و  به فکر هرزه و .... ؟؟ کی گفته همه دختران بی هنرن و اهل هرزه و ...؟

چرا بازهم الکی تعمیم دادید به همه پسران که اعتیاد دارن و ...؟؟ کی گفته همه یا اکثر پسرها معتادن و ...؟؟؟

بنظرم اینها مغلطه هایی است که البته بیشت توسط دشمنان مطرح و ترویج شده.

هنوز هم افراد خوب و سالم و هنرمند در جامعه بسیارند. البته که اون بخش اشاره شده به فرهنگهای غلط خانواده ها را موافقم.

تصویر asma bikas
نویسنده asma bikas در

سلام نمیدونم از خانما هم نظر خواستید یا نه ولی از نظر من اگر هرکی اول از خودش شروع کنه مثلاً شخصی مثل شما که به دنبال راه حل این مشکل هستید این مشکل حل میشه

هر شخص باید از خودش شروع کنه و اول خودش رو بسازه بعد به محله و شهر و کشور فکر کنه . طرز تفکرات جالبی دارید باید به خودتون افتخار کنید.