≼⊰◦◊◦⊱≽ اخبار، نظرات و پیشنهادات مربوط به انجمن ≼⊰◦◊◦⊱≽

21:17 - 1394/10/09

آماده دریافت پیشنهادات و انتقادات شما کاربران محترم به یکی از دو شیوه زیر می‌باشیم:
1- درج پیشنهاد یا انتقاد در زیر همین مطلب، بصورت عمومی
2- مراجعه به قسمت تماس و انتخاب گزینه مدیر انجمن[1]
مطمئن باشید که ان‌شاءالله پیگیری‌های لازم انجام خواهد شد.

«وَشَاوِرْهُمْ فِي الأَمْرِ فَإِذَا عَزَمْتَ فَتَوَكَّلْ عَلَى اللّهِ إِنَّ اللّهَ يُحِبُّ الْمُتَوَكِّلِينَ[آل عمران/ ۱۵۹] با دیگران مشورت نما و چون تصميم بر انجام کاری گرفتى بر خدا توكل كن زيرا خداوند توكل‏‌كنندگان را دوست می‌دارد.»

با تشکر از شما دوستان گرامی.
---------------------------------------------------
1 - بالای صفحه، سمت چپ، قسمت تماس. لینک : http://www.btid.org/fa/contact

http://btid.org/node/82324

Plain text

• تگ‌های HTML مجاز:
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
1 + 4 =
تصویر مسئول تایید نظرات
نویسنده مسئول تایید نظرات در

سلام. تشکر. آنچه بیان فرمودید مربوط به ساختار فنی سایت هست و با توجه به تغییرات اولویت داری که در سایت قرار است ایجاد شود پیشنهاد خوب شما در آینده امید است اجرایی شود ولی فعلا متاسفانه ممکن نیست.

تصویر ma.s
نویسنده ma.s در

ممنون.

تصویر "نمی دانم" چون سقراط
نویسنده "نمی دانم" چون سقراط در

دوست دوست داشتنی من، بسیار پیشنهاد خوبی دادید.

ان شاء الله که همواره سربلند باشید و سعادتمند.

تصویر ma.s
نویسنده ma.s در

فدات شم عزیزم.wink

تصویر ناشناس
نویسنده ناشناس در

سلام . ببخشید مگه اینجا میشه آدرس داد و قرار گذاشت و طرف رو دید؟ چون یه بنده خدایی همش پیگیر ازدواج هست تو اینجا ظاهرا از کسانی هم درخواست دیدار داشتند ولی موفق نشدند با این وجود باز اصرار دارن. میخواستم بدونم واقعا راهی تو این سایت برای دیدار طرف وجود دارد؟

تصویر چنگیز پنگیز
نویسنده چنگیز پنگیز در

یعنی تو هم دوست داری من رو ببینی؟

تصویر ناشناس
نویسنده ناشناس در

عاشق علیرضا شده اینم حتما به نظرم چنگیز.

تصویر علیرضا2021
نویسنده علیرضا2021 در

خواهش میکنم تمومش کنید الان دوباره هزار نفر میریزن سر من و بهم توهین میکنن.

سلام و خداقوت

چرا جدیدا وقتی میخواهم مطلبی را سرچ میکنم یا صفحه ای مثل صفحه اتاق گفتگو را باز کنم ؛ پیام می دهد که "تعداد صفحات به حداکثر مجاز خود رسیده. تا صفحه ای را نبندید نمی توانید صفحه رو باز کنید"؟

یا گاهی پیام داده میشه که "در سند این گواهی اشکالاتی وحود دارد".

تصویر علیرضا2021
نویسنده علیرضا2021 در

یا اینترنتتون ضعیفه یا حافظه گوشیتون پره،شاید باور نکنید ولی من گوشیم الکی فایل و آهنگ حذف میکرد یکم فضا خالی کردم الان نه هنگ میکنه نه چیزی حذف میکنه به راحتی هم وارد هرسایتی که بخوای میشه.هم یه نگاه به آنتن دهی اینترنت بکنید هم حافظه گوشی رو چک کنید.اگر حافظه پر باشه وقتی میخوای وارد سایت یا سروری بشی درست نمیتونه چیپست های اون سایت رو بازگشایی کنه بخاطر همین یا هنگ میکنه یا خطا میده.

سلام درست میگی،نتم این روزها ضعیف بوده. گوشیم رو قبل از بازگشایی مدارس و ... خالی کردم بعد این مشکل بوجود اومد که پیام میده " در سند این سایت اشکالاتی وجود دارد" احتمالا ویروسی شده.

راستی علیرضا شما قبلا گفتی تو سایتهای مشاوره دیگه هم هستی؛ اگه مسئولین اینجا اجازه بدند میخواستم سوالاتی بپرسم.

در رابطه با برخورد با نوجوانان و تربیت فرزند هم مطلب میذارند یا همش اونجوری که گفتی بحث ازدواج سفیده و... . اخه یکبار یه سایتی رفتم از اینجهت که اکثرا متاهل بودند بدک نبود. منتها حرفهای خاله زنکیشون زیاد بود که طبع من نمیکشه.خخخخ

باید در سایتشون ثبت نام کنی و عضو بشی یا مثل اینجاست؟

تصویر علیرضا2021
نویسنده علیرضا2021 در

سلام.راستش یکیشون باید ثبت نام کنی و یکیشون همین جوری هم میشه عضو بود.انجمن ....... و انجمن ....... ، اسمشون اینه البته اگر تبلیغ نباشه.تو یکیشون همش سوال اعصاب خورد کن درباره فرار کردن با دوست پسر و ازدواج سفید و دوست پسرم از خانوادم بهتره و...توش میاد اتفاقا مشاورینش خیلی هم خوب جواب میدن.ولی تو اون یکی بیشتر سوال شرعی میپرسن حالا تو اونم درباره فرار و ازدواج سفید گهگداری هست ولی بیشتر درباره غسل و نماز میت و...میپرسند.تو هردو سایت هم همش بامن دشمنی میکنن و تمام مشکلات دنیا تقصیر منه!!!تعداد زنها هم تو هردوتاشون مثل اینجا از مردها بیشتره و اتفاقا بعضی وقتها درباره ماشین لباسشویی و رنگ مانتو و ...هم توشون باهم بحث میکنن.ولی درکل اینجا از اون دوتا بهتره چون بیشتر توش مطالب هست و مشاور هاشم بیشترن همین طور الان جدیدا اینجا یکم کاربرهاش با ادب تر شدند.

تصویر " نمی دانم " چون سقراط
نویسنده " نمی دانم " چو... در

دستت طلا. اینجوری که میگی بدرد من نمیخورند.

قبلا یه کانالی در تلگرام عضو بودم که قبل از فیلتر شدن تلگرام کارش تعطیل شد، اونجا مشاوره خصوصی داشت. پاسخگوهاش هم مذهبی بودند. دیگه اگه تو ایتا و یا سروش فعالیت دارند خبر ندارم. ولی خوب بود. یه کانال هم داشت که اونا که میخواستند سوالاتشون عمومی شه تو کانال میگذاشتن. کانال خوبی بود. اگه کانال همین سایت هم بود اطلاع ندارم. فکر کنم زیر نظر حوزه فعالیت میکرد. اونم مثل اینجا بخشهای مختلف اعتقادی و شرعی و مشاوره ای داشت.

تصویر علیرضا2021
نویسنده علیرضا2021 در

اسمشونو نوشتم منتهی مدیر محترم تایید نظرات که صد البته حق دارند پاکشون کردند و نقطه چین گذاشتند.بالاخره اینم خودش یک تبلیغ هستش و تو اینجا تبلئغ سایت یا کالا یا...ممنوعه.

تصویر مسئول فنی انجمن
نویسنده مسئول فنی انجمن در

عرض سلام. تا به حال چنین مشکلی رویت و یا گزارش نشده بود. شاید اشکال از سیستم شما باشد.

تصویر علیرضا2020
نویسنده علیرضا2020 در

سلام.جناب محترم مسئول تایید نظرات بنده سوالی نوشتم با کد 156877که ممکنه شما خوشتون نیاد ولی خیلی مهم و آموزندست اگر میشه خواهش میکنم تاییدش کنید.ممنون

تصویر دوست شما
نویسنده دوست شما در

من تازه متوجه شدم پیشنهاد هم‌میشه داد.

من پیشنهاد میدم بجای کاربر فعال که انگاری اخرین کاربر فعالتون شهریور بوده، کیفیت مشاوره رودر نظر بگیرید و اخرهر هفته یاهر ماه کاربری رو انتخاب کنید که مشاوره های خوبی داده. اینجوری حداقل کاربرا سعی میکنن مشاوره خوب بدن.

من خودم خیلی فعال نیستم، بیشتر میخونم ولی می بینم بعضیا که مشاوره میدن خودشون یک چیزیشون میشه، خیلی مشاوره های بدی میدن. هرچی هم بشون میگن اصلا نمی فهمنن...

خب شاید کسی بار اولش باشه اومده سایت و فکر کنه اون کاربر مشاوره. یا چون خودش در اوج مشکل و عصبانیت هست با مشاوره اون سریع بره انجام بده و هم خودشو و هم همه رو با خودش بدبخت کنه. 

شاید بعضی اشخاصی که مشاوره میدن خودشون مریض باشن، شما که سایت به این خوبی راه انداختین و مشاورانتون اینقدر دارند زحمت میکشن و‌من‌می بینم هرچی ازشون سوال کنی جواب میدن و مسئول تایید نظرات هم دارید چرا بعضی از نظرات رو تایید می کنید؟

یا حداقل نظرات مردود رو یکجوری با یه علامتی چیزی نشون بدید که هرکی هرچی از دهنش درومد نگه

قبلا هم بهتر بود. من تایپکهای قدیمی رو که نگاه کردم دیدم مشاور جمع بندی از نظرات داشت. و بالاخره طرف دستش می اومد که خوب میگه کی داره حرف مفت میزنه

بازم از سایت خوبتون تشکر میکنم

تصویر علیرضا2020
نویسنده علیرضا2020 در

سلام.یک سوال از تمامی دوستان و مشاور این ترکیه چیه چرا اینقدر کشور بدیه؟!آیا واقعا در ترکیه اینقدر نامردی و کثافتکاری هست؟!قصدشون از ساختن این فیلم های 1000قسمتی و مزخرف چیه؟!این سعید کریمیان کیه که رفته شبکه های غیراخلاقی جم رو تاسیس کرده؟!دنبال چی بوده چرا میخواد ایران رو زیر و رو کنه؟!

تصویر ناشناس
نویسنده ناشناس در

سلان عید مبارک. بنده مطلبی درباره علت ازدواج نکردن برخی از آقایون رو نوشتم ولی تایید نشد. ولی مطمئن باشین حرف حق رو زدم. واقعا عامل اصلی این خیانت ها و کم شدن ازدواج ها نداشتن تعهد. سریالهای ترکیه ای ماهواره ای که شنیدم همش درباره خیانت هست و بدحجابی هایی که در جامعه خیلی بد رواج پیدا کرده ابن خانومها توخیابون این مدلی هستن تو خونشون چه مدل هستن

تصویر علیرضا2020
نویسنده علیرضا2020 در

سلام. شب یلداتون مبارک،بنظرمن علت اصلیش 

1.اینستاگرام

2.تلگرام

3.کمبود عقل و خرد

4.ماهواره

5.اصل کاری:لقمه حروم تو دهن بچت چه دختر چه پسر گذاشتنه

درکل درود بر شما.موفق باشین

تصویر مدیر انجمن

با سلام و عذرخواهی بابت اختلالی که در سرور بوجود آمده و سبب یک هفته تعطیلی سایت شده بود.

تصویر علیرضا2020
نویسنده علیرضا2020 در

سلام.فکر کردم فیلتر شده!!!بهرحال ممنون که اطلاع رسانی کردید.

تصویر چنگیز پنگیز
نویسنده چنگیز پنگیز در

آره بابا فیلتر کرده بودنشون

خلاصه رفتم پیش داش حسن واسطه شدم

گفتم مثلا رئیس کشوری سریع ردیفش کن

آخرسر سیبیل گرو گذاشتم

رفع توقیف شدن

خلاصه از امروز داش چنگیز با بیست و نه بیل فقط در خدمت شماست

خخخخخخ

تصویر ناشناس
نویسنده ناشناس در

خخخخ 

عاالی

میخواستین یدونه از سیبیلای رنگ شده حسنو بکنین

اونوقت آتیشش میزدین غول چراغ میومد و اوضا کشورو از ای رو به او رو میکرد 

تصویر علیرضا2020
نویسنده علیرضا2020 در

خدا نکشدت...

خیلی نمک داری بیا بزارمت سر خیار بخورمت...

تصویر محمد81
نویسنده محمد81 در

از بس به این دخترا رو میداد همه ازش یک شاهزاده رویاها با اسب سفید ساخته بودن لامصب اگر میموند همینجا ازدواج میکرد و درآخرم زن ذلیل خوبی میشد.

تصویر ساسان.
نویسنده ساسان. در

علیرضا چرا رفتی my عاشقت شده، داره دیوانه میشه، بیا دیگه ماراکشت این خواهر. داره می میره.. cryingآخ این درسته دل دختر مردم را می بری وبعد ولش می کنی، اگه مردی بیا تا اینجا و خوشبختش کن. 

تصویر ناشناس
نویسنده ناشناس در

یه خواستگار دیگه هم براش پیداشدlaugh

تصویر آروین خدایی
نویسنده آروین خدایی در

راستش میخواستم اعترافی کنم اگر هنوز اینجا باشه و این رو بخونه چون دیروز تو یک کامنت کلا با دوستان وداع کرد و گفتش اگر اشتباه نکنم این آخرین مطلبی هستش که من مینویسم.آقای علیرضا۲۰۲۰من از عید امثال تا الان جهت سرگرمی نه بخاطر بیکاری یا پدرکشتگی همش زیر مطالبت توهین مینوشتم و اون ناشناسی که تو و مهدیسم رو اذیت کرد من بودم.فقط واسه سرگرمی نه چیز دیگری و بعد از اون هم کلی بد و بیرا و دعوای الکی برعلیه تو در مطالب سایت راه انداختم.الان یک ذره ناراحت شدم و میخواستم بگم اگر هنوز تو این برنامه هستی که میدونم هستی و یکی از کاربران فعالی منو ببخشی.

خواهش میکنم اینو تایید کنید.

البته یک کاربر علیرضا هم بود که ایشان دوست یوحنا بودند و افکار ایشون هم به علیرضا2020 نسبت داده شد.

با شناختی که ازشون توی سایت پیدا کردم درسته زود عصبانی میشند ولی در کل تو اینجور مسائل پسر باگذشتی هستند.

اقای علیرضا جاتون خالیه!

تصویر 6554567
نویسنده 6554567 در

ما که ندیدیم علیرضا خداحافظی کنه!

تو چه جوری دیدی ؟ laugh

تصویر ناشناس
نویسنده ناشناس در

فکر کنم، دختر هم کفو شُ پیدا کرده. خوشبخت باشی

تصویر ناشناس
نویسنده ناشناس در

راس میگه تو کامنت اون دختر مشهدیه که بهش پیشنهاد ازدواج داد همه ریختن سرش سرزنشش کردن و گناه دختره رو هم سراون خالی کردن بعدم خانم نمیدانم چون سقراط گفت این دختره مثل اینکه خودت هستی و داری مارو سر کار میزاری اونم کلا قهر کرد و نوشت این آخرین پیام من ولی حیف شد دلم واسه فیلم های هندیش تنگ شدهlaugh 

تصویر 456766
نویسنده 456766 در

من که چنین پیامی ازت ندیدم علیرضا که خودت رو جای ناشناس جا میزنی laugh

تصویر ناشناس
نویسنده ناشناس در

این بچه بازی ها چیه جدیدا یاد گرفتین همتون که هی دنبال جنسیت کاربرها و یا همین چیزی الان گفتین هستین!بابا بس کنید.خاطرت جمع من علیرضا نیستم.

تصویر ناشناس
نویسنده ناشناس در

ناقلا. خخخخخخ

تصویر ناشناس
نویسنده ناشناس در

سلام.من یک گوشی جدید خریدم. چرا هر مطلب یا نظری ارسال میکنم میگه اون فیلد اجباری رو نزدی؛ ولی 313 هم زدم. هم به فونت فارسی امتحان کردم هم لاتین.

اسم هم حتی گذاشتم که ببینم شاید ارسال بشه؛ ولی نشد.

نمیتونم چیزی رو با اون گوشی ارسال کنم. مشکل چیه؟

کدوم پیج باید اینو بپرسم که جوابم بدن؟

تصویر پیگیر مسائل فنی
نویسنده پیگیر مسائل فنی در

سلام. قاعدتا نباید مشکلی باشد.

کدام فیلد اجباری را ایراد می‌گیرد؟

در صورت امکان عضو سایت شوید، مشکل برطرف خواهد شد.

تصویر به پیگیر مسائل فنی
نویسنده به پیگیر مسائل فنی در

دقیقا پیامی که میاد اینه: لطفا به سوال امنیتی پاسخ دهید.

بعد هم مشخصه ای نداره که من بفهمم کدوم سوال امنیتی و کدوم فیلد اجباریه.

ولی با این گوشیم مشکلی ندارم. که میخوام ببخشمش.

تصویر ناشناس
نویسنده ناشناس در

خب علیرضا 2020 چرا از بیوگرافی کاربرا سوال میکنید؟

الان که می بینید این خانم (یک دختر) اینقدر مضطرب شده، چرا دوباره همون رویه رو ادامه میدید؟

الان دوباره از اون آقای زندانی فکر کنم ذوالفقاری بودند آمار گرفتید و هم از یکی دونفر دیگه. چرا؟!!! این اشنایی چه سودی داره براتون؟ غیر از پاسخ دادن به حس کنجکاوی!

ول کن تو رو بخدا. اینا که میان اینجا طرح سوال میکنن مشکل دارن؛چرا باید فکرشون مشغول این مسائل هم بشه؟!

حالا باز میای میگی عقل دارن. اشتباه کردن و جوگیر شدن و هیجانی شدن منافاتی با عقل داشتن نداره. الان که می بینی چجوری استرس گرفته بنده خدا ؛ خواهشا دیگه از بیوگرافی کاربرا نپرس!

تصویر یک دختر
نویسنده یک دختر در

سلام . ممنون از حمایتتون . ولی من که گفتم اون بیوگرافی که دادم برای خودم نبود و کاملا دروغ بود . اگه اصرار داشتم برای پاک شدنش فقط به خاطر وسواسم بود که میترسیدم کسی واقعا با این مشخصات وجود داشته باشه .

وگرنه اینو بدونین کسی توی دنیای مجازی مشخصات واقعیشو هیچوقت نمیگه مخصوصا کسی که بهش تجاوز شده یا هر مشکلی داره اینجا محرمانست .

من برای دلداری اسما خانم اینقدر بزرگش کردم .

تصویر علیرضا2020
نویسنده علیرضا2020 در

سلام.ازتون خواهش میکنم این بحث رو تموم کنید و دیگه نگید.الان دیگه کسی اصلا نمیدونه اون کامنت شما کجاست!لطف کنید دیگه بهش فکر نکنید و اشاره هم نکنید.موفق باشین

تصویر علیرضا2020
نویسنده علیرضا2020 در

سلام.ای بابا ایشون خودش ول کرد الان شما ول نمیکنی الان هی من بدونم شمام اهل کجایی که نمیام که هکتون کنم!!!ولی باشه چشم دیگه اصلا از کسی نمیپرسم.

تصویر ناشناس
نویسنده ناشناس در

بحث شما نیست. شما بالفرض که معصوم هم باشید ولی سایت کاربران زیادی داره. افرادی که فقط خواننده هستند و فعالیت نمیکنن و ما از هویت و ماهیتشون هیچ اطلاعی نداریم. برای این میگم نپرسیدید. نه اینکه شما هکرید یا خدانکرده مشکل دارید و ...

بهرحال دستتون درد نکنه که احترام گذاشتید و میگید دیگه از بیوگرافی کاربرا نمی پرسید. 

تصویر علیرضا2020
نویسنده علیرضا2020 در

نه خواهش میکنم این چه حرفیه خخخ.احتمالا شما خانم هستید و من به هیچ خانمی بی احترامی نمیکنم.موفق باشین

تصویر ناشناس
نویسنده ناشناس در

سلام.من یک گوشی جدید خریدم. چرا هر مطلب یا نظری ارسال میکنم میگه اون فیلد اجباری رو نزدی؛ ولی 313 هم زدم. هم به فونت فارسی امتحان کردم هم لاتین.

اسم هم حتی گذاشتم که ببینم شاید ارسال بشه؛ ولی نشد.

نمیتونم چیزی رو با اون گوشی ارسال کنم. مشکل چیه؟

تصویر مسئول تایید نظرات
نویسنده مسئول تایید نظرات در

باتوجه به اینکه نه شخص نویسنده و نه اطلاعات موجود در فضای مجازی و نه هیچ چیز دیگر قابل استناد نیست، امکان تغییر و یا ویرایش در هیچ یک از مطالب وجود ندارد. توجه داشته باشید دیگر نظری با این محتوا در اینجا تایید نمی‌شود.

تصویر یک دختر
نویسنده یک دختر در

سلام . چرا اون مشخصات الکی و ساختگی که تو نظرات به علیرضا2020 گفتم رو پاک نمیکنید لااقل ویرایشش کنید خواهشا شما که میتونید. 

چند بار خواهش کردم این موضوع ذهن منو درگیر کرده بابا اشتباه کردم تو رو خدا مسئولین سایت این ها رو پاک کنید تا خیالم راحت شه شما دارین مشکلات رو حل میکنید این لطف رو هم بکنید منم جای خواهرتون اشتباه کردم مجبور شدم تو رو امام حسین پاکش کنید تا عذاب نکشم

تصویر علیرضا2020
نویسنده علیرضا2020 در

خانم باور کن من شمارو نمیشناسم اصلا من که پلیس فتا نیستم که شمارو پیدا کنم.اوووعععهه اون نظر الان خدا میدونه کجا افتاده چرا اینقدر گیر دادی به اون.اینقدر گفتی که الان همه کنجکاو شدن دارن دنبال اون نظر میگردن حتما.ول کنید دیگه.

تصویر روزبهانی مهرداد
نویسنده روزبهانی مهرداد در

انصافا . اینقدر گفت من خودم هم کجکاو شدم ببینم اون نظر چی بوده

این که میگند با دخترها هم صحبت نشید همینه ها

آبروی آدم رو میبرند

صفحه‌ها