8888 . راه تشخیص بکارت پسران

05:33 - 1399/04/17

سلام ...بزرگواران یک سوالی همیشه تو ذهنم آزارم میده و اون اینکه دختر رو، قبل ازدواج میبرن دکتر ماما یا پزشک قانونی که ثابت بشه یه دختر هست حالا سوالم اینه پسر رو جطور میشه فهمید یه پسره؟ اصلا چرا برا آقایون از این چیزا نیست؟

-------------------------------------

کاربران محترم مي‌توانيد در همين بحث و يا مباحث ديگر انجمن نيز شرکت داشته باشيد: http://www.btid.org/fa/forums
همچنين مي‌توانيد سوالات جديد خود را از طريق اين آدرس ارسال کنيد: http://www.btid.org/fa/node/add/forum
تمامي کاربران مي‌توانند با عضويت در سايت نظرات و سوالاتي را که ارسال ميکنند را به عنوان يک رزومه فعاليتي براي خود محفوظ نگه‌دارند و به آن استناد کنند و همچنين نظراتشان جهت نمايش، ديگر منتظر تاييد مسئولين انجمن نيز نباشد؛ براي عضويت در سايت به آدرس مقابل مراجعه فرمائيد: www.btid.org/fa/user/register

http://btid.org/node/153315

Plain text

• تگ‌های HTML مجاز:
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
2 + 8 =
تصویر مهدیسم

آبجی اسماعلیرضا رومیبینی خیلی دوست دارم باهاش آشناشم حالااینجوری نگاه نکن مگه دروغ میگم میدونی لب من اول اینجوری بود ):ولی اون اینجوریش کرد(: شایدبگم اولین کسی رومیبینم اینقدخوب باشه بچه باخداییه  ازهمه لحاظ خوبه کلاواسه خودش یه پا مشاوره به همه کمک میکنه کلادستش توکارخیره بایدبره شغلشوعوض کنه بشه آقای مشاورراستش من زیادخودزنی میکردم ولی هیچ وقت باورم نمیشدمنوازاین کارمنصرف کنه ببین داره توروهم راهنمایی میکنه   همینجورکه داره حرف میزنه وسط حرفاش یهو آدموبه خنده میاره ماشالااعتمادبه نفس خودشم زده به سقف ولی بااین روحیش داره مارودلداری میده بااین که خودش هزارتامشکل ریخته روسرش راستش اون روحیش ازمنوتوهم بدتره ولی به روی خودش نمیاره من میشناسمشangel ولی آبجی ببین توجای خواهرمنی البته خواهرم یه سال ازتوکوچکتره فدات شم به دلت بدراه نده شایدیه معجزه رخ دادازخداچه پنهون نمیدونم امیدوارم همدمتوپیداکنی ودرکنارش خوشبخت ترین باشی که این مشکلتوبهککشم نگزه اصلابگه به درک   

تصویر علیرضا2020
نویسنده علیرضا2020 در

این همه ما حرف زدیم انگار داشتیم ناخن مرغ کوتاه میکردیم بابا به جون ننم به جون سه تا داداشام به جون 6تا آبجی هام تو پاک ترین موجودی هستی که من تا حالا دیدم بابا گل بانو بخند اینقدر بد دماغ نباش گیس گلابتون فردا شوهر کنی یارو رو بااین طرز امید دادنت میکشی بس کن دیگه خودت رو آزار نده شبنم بهاری عصاره برگ سیب پسر دیدم بد دماغ و غر غرو باشه اما یک نوع گل به نام اسما ندیدم اولین باره بهتره بزنیمت گینس.

تصویر asma bikas
نویسنده asma bikas در

از لطفتون ممنونم آقا علیرضا

ولی میدونید مشکل چیه؟ مشکل اینه که پدرم همه خواستگارا رو تا پا پیش میذارن رد می‌کنه هیچکس تاحالا پاش به خونمون نرسیده و مطمئنم به هر مردی بگم آبرومو میبره 

بخدا همین چند وقت پیش بابام با حال نذار اومد خونه از طرف یه آدم پولدار برای پسرش خواستگاری شده بودم حتی گفته بود من فقط دختر خوب می‌خوام حتی جهیزیه ام نمی خوایم!

من کجا و خوبی کجا؟ اصلا اومدیم و اون پسر اومد و من باهاش حرف زدم اگه قبول نکرد و به پدرش که دوست بابامه بگه چنانی آبرمون میره که باید ازاین شهر بریم. مشکل من حل شدنی نیست همه ی مرداد مثل شما نیستن. 

کاش حداقل مادرم یه زن خوب بود به خاطر اونم که شده کسی حرفمو باور نمیکنه و میگن مثل مامانشه .

یا کاش یه زن خوب بود و برام مادری میکرد تا حداقل درد بی مادری اذیتم نکنه .

اگر دردم یکی بودی چه میشد؟

تصویر کوروش 99
نویسنده کوروش 99 در

اه

تو فاز این رو برداشتی که ثابت کنی

بدبخت ترین و مفلوک ترین و حقیرترین افراد هستی

ول کن دیگه تو هم

تصویر asma bikas
نویسنده asma bikas در

نه عزیزم دیگه برای من فرصتی نمونده من ته خط رسیدم اما امیدوارم شما و بقیه خوشبخت شید

تصویر مهدیسم

ببین منم دیگه به ته خط رسیدم اصلامنم قرارنیست تو زندگیم خوشبخت شم پس حال هردومون بده وهیچ انگیزه ای ندارم پس بیاباهم خودکشی کنیم اینجوری ترسشم کمتره باهم یه جاقراربزاریمباهم دیگه یه راست میریم خدمت عزائیل اونم ماروقشنگ میبره جهنم ببین قشنگ آب داغ میخوریم حالااونجابیشترحال میکنیم یااینجاباتمام بدی هاش پس مثل یه مردزندگی کنیم منم دارم توزندگیم میسوزم هرلحظه ممکنه انفجاررخ بده حالاچی میگی کی بریم سرقرار؟wink

تصویر 8888
نویسنده 8888 در

اسما عزیز منم برا شما آرزوی خوشبختی میکنم.

اصلن نگو برا شما تموم شده شما به خاطر دایی نامردت بکارتت رو از دست دادی ولی همیشه صادقانه به خواستگارات بگو چه اتفاقی افتاده بلاخره خدا یکی مثل همین آقای علیرضا 2020 قسمتت میکنه.خدارو چی دیدی شاید خودش رو خدا سرراهت قرار داد ...من به قسمت خیلی اعتقاد دارم.

آرزو می کنم اون پسر لایقی که لیاقت دختر پاک و معصومی مثل شما رو داره زود زود بیاد سراغت.

اصلن امیدت به خدا رو از دست نده عزیز دل

تصویر مهدیسم

دختربهت چی بگم حالاانگارقطع دست وپاشده اصلاهرخواستگاری واست اومدهمین که پاشو گذاشت توخونتون مشکلتوباهاش درمیون بزاراگه کسی عاشقت باشه این چیزاواسش اصلامهم نیست به خداوندی خدا توبی گناهی فکرکن اصلامادرزادنداشتیش  شایدمن حالتونفهم ولی میدونم دلت خیلی شکسته خداباعث وبانیش ولعنت کنه که باعث شده اسماروبه این روزبندازه من حس ششم قویه میدونم آینده ی خوبی داری من که آیندمومشخص کردهمش تین تین پس فکرشونکن حالاخودشوبخاطربه چیزمزخرف خودشونابودکرده

تصویر علیرضا2020
نویسنده علیرضا2020 در

بفرما مهدیس خانم هی میگم بدبخت تر از شمام هست باز هی بگو نه ببین آبجی اسما البته من خدا نیستم که درباره بندگان تصمیم بگیرم اما تو پاک ترین و عفیف ترین دختر هستی که من تا حالا دیدم اصلا تو از خواهر و مادر منم پاک تری اینقدر خودتو نباز هیچ پسری لیاقت داشتن فرشته مهربونی مثل تورو نداره باز باید برم مثل یک ماه پیش حرف بزنم گل بانو خانم ببین من ته شمارو دیدم نه میشناسم و نه خواهم دید اما اگر من یه زمانی بیام خواستگاریت بعد خیلی محترمانه منو ببری یک گوشه و اینارو بگی نشون میده از سر منم زیاد تری مگه من با خودم اینجوری روراست بودم که لیاقت همچین زن صادق و راستگویی رو داشته باشم اگر هر غول بیابونی اومد خواستگاری بگو اینجوری بوده دوست داری بله نداری هرررییی نه اصلا من خودم پسرم ما باید منت شمارو بکشیم دروغ که نیست من باید برم خواستگاری زنم نه اون بیاد خواستگاری من دور از جون تو همین توی فامیل خودمون یکی هست رفته چند ساله گم و گور بوده هزارتا حرف پشت سرش هست یکی میگه دوبی بوده یکی میگه تو ...کار میکرده یکی میگه صیغه پیر مردا میشده پول در میاورده هزار یک جور حرف راست و دروغ پشتشه بعد سلامش میکنی چنان جواب سلامتو نمیده انگاری با مریم مقدس توی شیراز فالوده خورده حیف تو نیست دختر به این خوش قلبی و پاکدامنی بعد اینقدر نا امید باشه اگه پشمکی مثل تو خودشو بخواد بکشه خدا به داد نره غولی مثل من برسه برو اینقدر هی نگو محروم پحروم بودم و قدر خودتو بدون حیف که اینجا فقط جای مشاوره و درد ودله وگرنه نامرد بودم اگه خودم نیام خواستگاریت هفتاد شبانه روز در همین ایام کرونا عروسی میگرفتیم و کل لرستان رو چرا غونی میکردیم طوری که تا یه ده سالی حتی بعد از کرونا به خاطر قطع زنجیره کرونا توی دستشویی ستاد مبارزه با کووید 19 زندانی میشدم.دختر از پیغمبرام پاک تره بعد به خودش میگه ناپاک اگه تو با این وضع ناپاکی پس این ولگردا که تا ساعت 5بامداد نمیان خونه باید به خودشون چی بگن.

تصویر کوروش 99
نویسنده کوروش 99 در

بدبخت تره چیه؟؟؟

لری؟

الان تو داری به این دو تا دلداری میدی؟

تو هم با این حرف زدنت laugh

تصویر علیرضا2020
نویسنده علیرضا2020 در

بفرما مهدیس خانم هی میگم بدبخت تر از شمام هست باز هی بگو نه ببین آبجی اسما البته من خدا نیستم که درباره بندگان تصمیم بگیرم اما تو پاک ترین و عفیف ترین دختر هستی که من تا حالا دیدم اصلا تو از خواهر و مادر منم پاک تری اینقدر خودتو نباز هیچ پسری لیاقت داشتن فرشته مهربونی مثل تورو نداره باز باید برم مثل یک ماه پیش حرف بزنم گل بانو خانم ببین من ته شمارو دیدم نه میشناسم و نه خواهم دید اما اگر من یه زمانی بیام خواستگاریت بعد خیلی محترمانه منو ببری یک گوشه و اینارو بگی نشون میده از سر منم زیاد تری مگه من با خودم اینجوری روراست بودم که لیاقت همچین زن صادق و راستگویی رو داشته باشم اگر هر غول بیابونی اومد خواستگاری بگو اینجوری بوده دوست داری بله نداری هرررییی نه اصلا من خودم پسرم ما باید منت شمارو بکشیم دروغ که نیست من باید برم خواستگاری زنم نه اون بیاد خواستگاری من دور از جون تو همین توی فامیل خودمون یکی هست رفته چند ساله گم و گور بوده هزارتا حرف پشت سرش هست یکی میگه دوبی بوده یکی میگه تو ...کار میکرده یکی میگه صیغه پیر مردا میشده پول در میاورده هزار یک جور حرف راست و دروغ پشتشه بعد سلامش میکنی چنان جواب سلامتو نمیده انگاری با مریم مقدس توی شیراز فالوده خورده حیف تو نیست دختر به این خوش قلبی و پاکدامنی بعد اینقدر نا امید باشه اگه پشمکی مثل تو خودشو بخواد بکشه خدا به داد نره غولی مثل من برسه برو اینقدر هی نگو محروم پحروم بودم و قدر خودتو بدون حیف که اینجا فقط جای مشاوره و درد ودله وگرنه نامرد بودم اگه خودم نیام خواستگاریت هفتاد شبانه روز در همین ایام کرونا عروسی میگرفتیم و کل لرستان رو چرا غونی میکردیم طوری که تا یه ده سالی حتی بعد از کرونا به خاطر قطع زنجیره کرونا توی دستشویی ستاد مبارزه با کووید 19 زندانی میشدم.دختر از پیغمبرام پاک تره بعد به خودش میگه ناپاک اگه تو با این وضع ناپاکی پس این ولگردا که تا ساعت 5بامداد نمیان خونه باید به خودشون چی بگن.

تصویر asma bikas
نویسنده asma bikas در

بله بکارت چیز مقدسیه ، ولی متاسفانه من ازش محروم بودم چون وقتی خیلی بچه بودم شاید حتی کمتر از هفت سال با تجاوز داییم به خودم این نعمت رو از دست دادم و بعد هم به خاطر این موضوع آزادیم رو وحالا هم مردی که می پرستیدم و عاشقش بودم رو.

عزیزم قدر زندگیت و اون گوهر باارزشی که داری رو بدون و با بدبینی ، جوونیتو حروم نکن ازدواج کن ، مادر شو و حالا که خدا همچین نعمتی بهت داده از زندگی لذت ببر .

تصویر مهدیسم

وای اسماحرفاتوتوپست میخوام رگموبزنموخوندم حالم خراب شد): آخه مردیکه لاشی چه جوردلت اومدبادخترمعصوم اینکاروکنی خدالعنتش کنه اون داییتو خداباهاته حتماخدایه راهی میذاره جلوپات بالاخره یع اتفاق خوبی برات میفته که گذشته روفراموش کنی چطورتونستی بااحساسات یه دختربچه بازی کنی تف به روش

تصویر علیرضا2020
نویسنده علیرضا2020 در

اون آقا راست میگه اصلا نیازی به آمار نیست همین بیرون رو نگاه کنید تعداد زن ها و دخترا نمیگم هزار برابر اما حداقل سه برابر مرد ها و پسراست متاسفانه به دلایلی مثل جنگ تحمیلی اخیر و کلا تولد زیاد دختر و تولد کم پسر الان مشکل کمبود جنسیتی در کشور به وجود اومده الان خانواده ما 10تا بچه ایم 6تا دختر 4تا پسر یا خانواده های دیگه هم اکثرا دخترا بیش تر از پسران بیشتر خواهر زاده ها و برادر زاده های من دخترن یه دوتا پسرم توشون هست بقیه همه دخترن من نمیدونم فردا پس فردا اینا به مشکل نمیخورن مگه ندیدین الان سرباز کمه یا دانشجوی پسر کمتر از دختر هست.

تصویر ابن عابدین
نویسنده ابن عابدین در

واقعا من این بحثارو اینجا میبینم به خداوندی خدا خندم میگیره. 

خانم محترمی که این سوالو گذاشتی. اصلا شما خواستگار داری که همچین سوالیو میپرسی؟؟ 

چندتا تا حالا خواستگار داشتی؟ چند نفر تا حالا پسندیدتت؟ 

میشین برای خودتون دنیارو دخترونه پسرونه میکنین. 

خانم محترم میدونی سکه شده 10 تومن؟ 

میدونی این یعنی بالای 95 درصد پسرای این مملکت اصلا دیگه توان ازدواج ندارن؟

شما بشین واسه خودت گلایه کن که بکارت پسرا رو از کجا بفهمیم. 

من اینو با قاطعیت عرض میکنم حالا حالاها شماها باید بشینین تا پسری بیاد خواستگاریتون بعدش تازه به فکر بکارتش باشین

برین یه نگا به قیمت مسکن و ماشین و خوردوخوراک بندازین

پسرا دیگه دل و دماغ ازدواج ندارن اونوقت شما بند کردی به بکارت ما. 

واقعا که دل خوشی دارین

با سکه 10 میلیونی کدوم پسر منگولی الان زن میگیره که شما فکر سالم بودنشی؟؟؟؟

اصل ازدواج از بیخ و بن نابود شده شما کلید کردی به بکارت ما

تصویر 8888
نویسنده 8888 در

ببخشید بنده خواستگار زیاد دارم ..بکبار هم به علت خیانت نامزدم قضیه رو بهم زدم ...شما آقایون خودتون ازدواج رو سخت گرفتین .نامزد سابق بنده من ازش هیچی نمیخواستم ولی جهیزیه ای با مارکهای خارجی از من میخواست در عین حال قبل من زن صیغه ای داشت که در دوران نامزدی هم با اون خانوم رابطه داشت.

من دوستانی دارم که اصلن در ازدواج سختگیری نمیکنن ولی این آقایون هستن که فقط دنبال ظواهر هستن و ایمان و اخلاق در سطح پایین مد نظرشون هست ...

اینقدر مهریه و طلا نگین ...من خودم از نامزد سابقم حتی طلا هم نخواستم و حلقه ازدواجمون هم نقره بود.

شما باید برین سراغ دخترایی که مادیات مهم نبست اما خودتون باید قدر همچین زنی رو بدونین.

همانطور که برای یه پسر مهمه همسر آیندش پاک باشه یه دختر هم حق داره وقتی پاک زندگی کرده و با کسی نبوده پس یکی مثل خودش پاک قسمتش بشه.

متاسفانه الآن دختران بیشتر از پسرها اهل خیانت هستن و دختران پاک به همین دلایل نتونستن ازدواج کنن.

تصویر ناشناس
نویسنده ناشناس در

شاید ایشون از پنج درصد خواستگار دارن. 

تصویر علیرضا2020
نویسنده علیرضا2020 در

ای بابا گفتم دیگه از کجا باید بفهمین که رابطه جنسی داشتن یا نه یا به قول خودتون باکره ان اون سیاهی پشت زانو بر اثر ورود عده ای باکتری مفید که در بدن خانم ها هست به بدن وارد میشه البته گفتم سیاه و پوست پوسته میشه این دیگه مال خودارضایی هم نیست که بگن ما خودارضایی کردیم یا همون سینه ها بعد از ورود هورمون دخترانه یهو اینجوری صاف و زیبا اندام میشن در کل موفق باشین.

تصویر I d k
نویسنده I d k در

حتی خود برتربینی پسرا در این مورد به وضوح مشخصه. 

تنها و تنها تقوا ملاک برتریه.

این قابل توجه اون آقا پسری که همه چیز رو مادی و مهریه میبینه و فکر میکنه آسمون پاره شده افتاده تو دامن یه مشت دختر ترشیده

تصویر علیرضا2020
نویسنده علیرضا2020 در

پرده بکارت شاید در نظر ما یک کلمه مستهجن،زشت،مسخره یا خنده دار باشه اما نشان دهنده معصومیت و پاکدامنی و پربرکتی دختر به حساب میاد شاید یکی اونو از راهی از دست داده باشه و بیاد رودرو بهت بگه و صداقت داشته باشه اما اون دختر دیگه برکتی نداره و کاری که کرده تا ده ها نسل بعدش رو درگیر میکنه و میسوزونه همین طور دختری که عفت خودشو لگد مال کنه شاید خدا به خاطر بخشندگی ببخشه اما دیگه در زندگی خودش راه برگشتی نیست من نمیگم پسر حق داره،ماهم باید مثل شما خودمون رو برای زنمون پاک نگه داریم اما باور کنید نگه داشتن یه مدرک پاکدامنی و درستی اینقدر هام چیز زیادی نیست که بخوای بهش گیر بدی و بگی من فلان و بهمان امروزه متاسفانه بعضی دختر ها که من هرچی فکر و مطالعه میکنم نمیتونم دلیلش رو بفهمم میرن رابطه از پشت انجام میدن و فکر میکنن اگه کسی دست به جلوشون نزنه پس با اونایی که حتی بایه پسر غریبه حرف هم نزدن فرق ندارن اما اینطور نیست اینکار از صد تا ناپاکی و تن فروشی بدتره خیلی کار بدیه من نمیدونم توی اون دنیا چطوری میخوان جواب خدا و اون شوهر بدبختشونو بدن باید این طرز فکر لعنتی از دنیا پاک بشه بره.

تصویر ناشناس
نویسنده ناشناس در

حتما لزومی نداشته که همچین سازوکاری تعبیه نشده...

تصویر علیرضا2020
نویسنده علیرضا2020 در

خوب بله متاسفانه بعضی ها از دختران نمیدونم چطور دلشون میاد و حالشون به هم نمیخوره از این کار اما شماهم درست نیست همرو به یک چشم ببینی اگه اینطور باشه خوب پسرام بعضیاشون لواط میکنن دروغه بگو دروغ میگم یا اینقدر خودارضایی میکنن تو 20 سالگی کچل میشن و دندون تو دهنشون نیست و چشماشون تا یک قدمی نمیبینه.جواب سوال آقا مازیار هم باید بدم اونم اینه که تازه جالبش اینجاست میگن مهریه رو کی داده و کی گرفته بعد هم باید بدی هم باید بگیرن سکه هم که شد ده میلیون و خورده ای خدا به دادمون برسه حتی 14سکه هم باشه میشه 140 میلیون دهنمون سرویس شد حتی یه ازدواج ساده و بی سروصدا هم نمیشه کرد بعد میری خواستگاری هم چچچننناااانننن میگن مادخترمونو با هزار بدبختی بزرگ کردیم انگار ما پسرارو توی سطل آشغال زمانی که همین قدو قواره بودیم پیدا کردن واسه ما هیچ بدبختی نیست اما واسه اونا هست.

تصویر مهدیسم

گل گفتی بایدبدونیم اوناهم  غلطی کردن همش به ماگیرمیدن اگه هم باپای خودمون نرفتیم به زورشوتت میکنن براشون برگه سلامت بیاریم میگه این خیلی مشکوک میزنه حتمایه گندی زده حالادست نخورده هم باشی اونا عیب میذران روت ماهم اونوموقع مجبوریم، بایدپسرا هم قبل ازازدواج برسی دقیق شن ایناروبایدببرن پزشک قانون یعنی قشنگ گندشون درمیاد ولی من تاحالاندیدم پسراهم معاینه شن indecision 

تصویر 12345678910
نویسنده 12345678910 در

حقشونه تازه با وجود این آزمایش هم باز خجالت

نمیکشن و اصلا به فکر عفاف نیسن تازه خوبی این

آزمایش اینه که حتی اگه عملی هم باشه سریع

میفهمن و گاوشون میزاد اما یه مشکل دیگه این 

وسط وجود داره اونم اینه که از پشت هم آزمایش

پاکی بگیرن چون من هزاران دختر دیدم که از

عقب خیلی عذر میخوام رابطه دارن و جلو رو 

حفظ میکنن اگه یه آزمایش از اونم بگیرن قشنگ

خوب و بد دخترا از هم مشخص و جدا میشه.

تصویر ناشناس
نویسنده ناشناس در

یعنی پسرا همه عفیفن!!!!؟

اگه پسرا میخوان با یه دختر درست ازدواج کنن دخترام میتونن همین حقو داشته باشن... 

اگه قرار به آزمایش بکارت برای خانومهاست، و از دختر برگه بخوان، دخترم باید بگه اگه اصل بر عدم اعتماده منم به پسر اعتماد ندارم، با هم بریم پزشکی قانونی... 

تصویر علیرضا2020
نویسنده علیرضا2020 در

یکی یگه هم تیره شدن پشت زانوهاست مثلا اون چاله پشت کمی تیره و پوستش ضخیم میشه و دلیل دیگه هم ورم کردن بین پاها به دلیل بیرون زدن آلت تناسلی هستش من تا همینا رو میدونستم اگر کسی چیز دیگه ای هم میدونه ککمکش کنه ثواب داره.

تصویر 8888
نویسنده 8888 در

ممنونم از وقتی که گذاشتین و راهنماییهایی که کردین.

تصویر علیرضا2020
نویسنده علیرضا2020 در

چرا اونام نشانه هایی دارن منتهی این نشانه ها متاسفانه حتی اگه طرف خودارضایی هم.کرده باشه با رابطه جنسی هیچ فرقی نداره مثل دختران نیست که اگه با عمل پرده هم.کاشته باشن حتی بازم بفهمن مثلا یکیش گرد شدن و جمع شدن بیضه هاست یا مثلا توی پسرهای دست نخورده و مجرد پوست بیضه خیلی نازک هست اما متاهل ها یا به قول معروف دست خورده ها کلفت و سیاه و خط خطی میشه یا سینه هاشون در حالت مجردی کمی سه گوش هست اما توی متاهلی یهو جا افتاده و کمی بزرگ میشه،چیزای دیگه ای هم هست که زشته دیگه نمیتونم بگم درکل ماهم نشانه پاکی و باکرگی داریم.

تصویر علیرضا2020
نویسنده علیرضا2020 در

چرا اونام نشانه هایی دارن منتهی این نشانه ها متاسفانه حتی اگه طرف خودارضایی هم.کرده باشه با رابطه جنسی هیچ فرقی نداره مثل دختران نیست که اگه با عمل پرده هم.کاشته باشن حتی بازم بفهمن مثلا یکیش گرد شدن و جمع شدن بیضه هاست یا مثلا توی پسرهای دست نخورده و مجرد پوست بیضه خیلی نازک هست اما متاهل ها یا به قول معروف دست خورده ها کلفت و سیاه و خط خطی میشه یا سینه هاشون در حالت مجردی کمی سه گوش هست اما توی متاهلی یهو جا افتاده و کمی بزرگ میشه،چیزای دیگه ای هم هست که زشته دیگه نمیتونم بگم درکل ماهم نشانه پاکی و باکرگی داریم.

تصویر مازیار 68
نویسنده مازیار 68 در

پسر میخواد مهریه بده

خانه تهیه کنه

پوشاک نهیه کنه

خوراک تهیه کنه

نفقه بده

میخواهی از گذشتش هم مطلع بشی؟؟

دیگه تو این دوره زمونه دخترا التماس پسرا رو میکنن تا نترشن

بعدا تو به چی ها فکر میکنی laugh

تصویر ناشناس
نویسنده ناشناس در

آقای محترم همچین خبری هم نیست، هر دختری خواستگار داره، ولی دنبال آدم درست و لایق میگرده، آدمی که همسطح خودش باشه... 

اینقدر فکر نکنید دخترا نشستن که خدا یه نر بفرسته واسشون، ما مرد میخوایم...

تصویر 8888
نویسنده 8888 در

در ضمن شما از کجا اینقدر مطمئن هستی دخترا زیادتر از پسرا هستن.

این جریان اصلن درست نیست که تعداد دختران مجرد بیشتر از پسران هست...همین موار د باعث شده بعضی از آقایون به خودشون این اجازه رو بدن با احساسات خانومها بازی کنن

تصویر 88888
نویسنده 88888 در

من به این دلیل این سوال رو پرسیدم چون پسرایی هستن دوران مجردی زن صیغه میکنن و دوست دختر دارن و تا رابطه هم باهاش میرن بعد که یه دختر پاک رو عقد میکنن و نامزد میشن با اون خانوما هم رابطه دارن کاش میشد پسرا رو هم قبل عقد یه آزمایش و معاینه ای مثل دخترا داشته باشن.

صفحه‌ها