≼⊰◦◊◦⊱≽ اخبار، نظرات و پیشنهادات مربوط به انجمن ≼⊰◦◊◦⊱≽

21:17 - 1394/10/09

آماده دریافت پیشنهادات و انتقادات شما کاربران محترم به یکی از دو شیوه زیر می‌باشیم:
1- درج پیشنهاد یا انتقاد در زیر همین مطلب، بصورت عمومی
2- مراجعه به قسمت تماس و انتخاب گزینه مدیر انجمن[1]
مطمئن باشید که ان‌شاءالله پیگیری‌های لازم انجام خواهد شد.

«وَشَاوِرْهُمْ فِي الأَمْرِ فَإِذَا عَزَمْتَ فَتَوَكَّلْ عَلَى اللّهِ إِنَّ اللّهَ يُحِبُّ الْمُتَوَكِّلِينَ[آل عمران/ ۱۵۹] با دیگران مشورت نما و چون تصميم بر انجام کاری گرفتى بر خدا توكل كن زيرا خداوند توكل‏‌كنندگان را دوست می‌دارد.»

با تشکر از شما دوستان گرامی.
---------------------------------------------------
1 - بالای صفحه، سمت چپ، قسمت تماس. لینک : http://www.btid.org/fa/contact

http://btid.org/node/82324

Plain text

• تگ‌های HTML مجاز:
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
14 + 5 =
تصویر مدیر انجمن

عرض سلام.

در زیر پیام خصوصی ای که برای شما فرستاده ام، 4 اسم را به ترتیب اولویت بیان بفرمایید، ان شاءالله جایگزین خواهد شد.

تصویر مدیر انجمن

با سلام.

کاربران محترم توجه داشته باشند، اتاق گفتگو تا اطلاع ثانوی غیر فعال گشته، و این مسئله عمومی و برای تمامی کاربران می‌باشد.

امیدوارم موفق باشید.

تصویر مدیر انجمن

بسمه تعالی

با تشکر از مدیر فنی سایت؛
کاربران محترم از این به بعد، قسمت مربوط به طرح سوال و مطلب، از راحتی و سادگی بیشتری برخوردار گردید تا کاربران محترم اگر سوال یا مطلبی داشتند، راحت‌تر بتوانند آن را مطرح نمایند.
امیدوارم موفق باشید.
----------------------------------------
مکانی برای «درج مطالب و سـوالات در زمینه مشاوره‌، احکام، عقاید و ...» در انجمن رهروان ولایت؛
شما می‌توانید سوالات خود را طرح نموده و از مشورت و نظرات کارشناسان حوزه و دانشگاه و کاربران محترم انجمن بهره‌مند گردید.
http://www.btid.org/fa/node/add/forum
----------------------------------------

تصویر Mehrdad Ashti

عرض ادب و احترام خدمت دوستان و مدیریت انجمن وزین رهروان ولایت
در زمان نه چندان دور همانطور که قطعا استحضار دارید در این سایت بحث های بسیار مفید همراه با نقد منصفانه صورت میگرفت
چون قطعا هیچ بحثی بدون نظر مخالف نخواهد بود و اگر روزی فرا برسد که بحث ها به یک شکل بخواهد مطرح شود دیگر اسمش را نمیشود بحث گذاشت
به نظرم در وهله اول باید هر کاربر سعه صدر خودش را بالا ببرد و تاب و توان نظر مخالف را داشته باشند و همیشه با هرکس با احترام کامل و رعایت اخلاق سخن بگویند
در مرحله بعد باید کاربران این موضوع را بدانند که مدیر انجمن هم یک انسان مثل همه ما است و کار و زندگی دارد و اینجا فقط برای رضای خداوند و بدون هیچگونه حقوق و ... نظرات را مدیریت میکند تا حق کسی پایمال نگردد و نباید از وی خرده گرفت که چرا یک لحظه نبودید!! شاید بعضی از دوستان همیشه در سایت مشغول دعوا باشند اما قطعا مدیر انجمن تمام ذهنش را نمی تواند روی سایت بگذارد و به دعواهای نسنجیده عده ای برسد
ضمنا اگر کسی به شما توهین کند ادب خانواده خودش را به نمایش گذاشته! لازم نیست شما هم با دشنام به او جواب دهید... چون ملاحظه شده عده ای در همه بحث ها شرکت میکنند و توهین میکنند و ادعا میکنند که شروع کننده نبودند
به طور مثال شما در خیابان دارید میروید شخصی با شرایط نا مناسب و غیر عادی به سوی شما سنگ پرتاب میکنند و بی دلیل الفاظ زشتی بر زبان می آورد و می دود. آیا شما او را دنبال میکنید تا با سنگ به او آسیب برسانید؟! قطعا هر انسان عاقلی این صحنه را ببیند به تیمارستان اطلاع میدهد نه اینکه خودش را تا آن حد پایین بیاورد

در اینجا هم بحث همین است فقط به آرامی باید به مدیریت اطلاع دهید خودشان میدانند که با وی چه کنند...
البته عده ای خودشان دوست دارند که وارد دعوا شوند.. که این خود موضوعی است مفصل
چون این عزیزان فکر میکنند با متشنج کردن جو سایت و شلوغ کاری دوباره سایت به روزهای بد برمیگردد و میتوانند منافعشان را تامین کنند

به شخصه کسانی که به من توهین میکنند را به هیچ عنوان جدی نمیگیرم چون توان بحث را نداشته اند و رو به توهین آورده اند
ضمنا بنده بسیار متشکرم از مدیران سایت و به خصوص مدیر انجمن که نظم را بعد از مدت ها به انجمن برگرداندند (صحبت از گذشته یاد اور خاطرات خوب نیست اما در گذشته فقط یک گروه که به پاک کننده ی نظر [و نه مدیران] نزدیک بودند نظراتشان هرچند با شدیدترین توهین ها نگه داشته میشد و بقیه نظرات پاک میشد! همین باعث شد افراد زیادی عطای سایت را به لقایش ببخشند.. اما مطمئنا با این وضع افراد بهتر و متدین تری به سایت گرایش پیدا میکنند)
خداروشکر که سایت زود دارای مدیر شد و روند اعتدال در سایت به خوبی پیش گرفته شد
در اخر بهتون خدا قوت میگم و مطمئن باشید هر کمکی از دستم بر بیاد ذره ای دریغ نمیکنم و کاملا دوستان فرهیخته و فهمیده سایت شمارا درک میکنند و همیشه دعاگوی زحماتتان هستند
از خدا برایتان بهترین هارا آرزو مندم و دستتان را صمیمانه میفشارم
یا حق

تصویر موسی
نویسنده موسی در

با تشکر از مدیر انجمن که نطم خاصی به ولایت نت دادن
من هم قدر دان زحماتشون هستم

تصویر مدیر انجمن

عرض سلام. سپاسگذار هستم و برای شما بزرگواران دنیا و آخرت را از خداوند متعال خواستارم.

تصویر merida
نویسنده merida در

سلام
اینجا انقد بی در و پیکر شده ؟؟؟؟کو نظارت ؟؟؟؟
ی سری ب اتاق گفتگو بزنید بد نیس!ا

تصویر مدیر انجمن

بنده به دنبال همان تشنجاتی که شما آن را بیان داشتید، با پیشنهاد شورای سیاست گذاری سایت، تقریبا یک ماه است آمده ام. و به اذعان دلسوزان انجمن، روند، رو به بهبود است. از خودم و شما و همه کاربران درخواست دارم مراقب رفتار خود باشیم و ما را اگر در توانتان است با رفتار خوب و ادب یاری نمایید و اگر مطلبی را مشاهده فرمودید خوشحال خواهیم شد با متانت خبر دهید. مثل دو کاربر محترم دیگری که بسیار مودبانه و از طریق پیام خصوصی، ما را مطلع فرمودند. با تشکر.

تصویر merida
نویسنده merida در

سلام بر شما.
مسدود کردن اون افراد بیفایدس!مشکل از ی جای دیگس!
کلا چندماهه فضای سایت بشدت متشنج شده وکنترلش خارج شده از دست شما.عذرخواهی شما حرمت سایت رو حفظ نمیکنه ...
کنترل شما هست که حرمت سایت رو حفظ میکنه .
موفق باشید
یازهرا

تصویر مدیر انجمن

سلام بر شما.
یقینا اذعان خواهید داشت که هر 24 ساعت برای بنده حقیر و مدیران گرامی ممکن نیست که پای سیستم باشیم. ممکن است برای دقایقی فردی نالایق اقدام به فحاشی نماید، که بواسطه این چند دقیقه شایسته نیست خدمات متعدد مجموعه را زیر سوال بُرد که خود این تهمتی است بزرگ.
به هر حال بواسطه مشاهده پیام شما بنده کار را پیگیری کردم و رسیدگی انجام شد و هر دو کاربر خاطی مسدود شدند. که اگر گزارش شما و سایر دوستان نمی‌بود، رسیدگی ممکن بود به این زودی صورت نپذیرد، لذا از تمامی کاربرانی که در مدیریت انجمن ما را یاری می‌نمایند کمال تشکر را داشته و بابت سوء ادب کاربر خاطی، بنده به شخصه از شما و همه کاربران محترم عذر خواهی می‌کنم.

امیدوارم موفق باشید.

تصویر مدیر انجمن

کاربر گرامی با کد ۱۱۷۳۲ سلام؛

بارها اعلام شد که اگر پیشنهاد یا انتقادی دارید مکان درج آن در همینجا می‌باشد (ایـنـجــا)
فرمودید برای شما و برخی از کاربران حس غلطی ایجاد شده که باید عرض شود وقتی شناسه‌های افراد مخالف را بررسی می‌کنیم، فقط به دو یا سه آیپی بیشتر نمی‌رسیم!
اجمالا بدانید یکی از مدیران محترم انجمن، که برایش احترام هم قائل هستم، چندی پیش فقط به خاطر اینکه در متن عمومی، به شخص شما توهین کرده بود، تذکری جدی برایش ارسال و از مدیریت خلع شد! که این نشاندهنده‌ی این است که بنده با هیچ کس در این موضوع تعارفی ندارم، می‌خواهد مدیر باشد، شما باشید و یا هر فرد دیگر؛ هیچ فرقی برای بنده نخواهید داشت.
منتها برخی از کاربران حتی وجود یک نظر مخالف با آراء خود را غیر قابل تحمل می‌دانند و شروع به پرخاشگری می‌کنند!
قوانین انجمن برای همه می‌باشد. همه آزاد هستند نظر خود را اعلام نمایند و حتی تفکرات یکدیگر را به صورت مستند و مودبانه نقد کنند، منتها توهین و یا انحراف بحث، از عنوان یک مطلب را، که به نوعی پایمال کردن حق پرسشگر و صاحب آن مطلب و همه کاربرانی است که در زیر آن، نظراتشان را نوشته‌اند را پیش می‌آورد، مطلقا نخواهیم پذیرفت.
تصویر تمامی نظراتی که حذف شده از قدیم تا جدید در بایگانی موجود است و حاکی از آن می‌باشد که تنها نظرهای حاوی توهین یا نظرات کاملا بی‌ارتباط با اصل موضوع مطلب، حذف شده‌اند. که یک انسان با فرهنگ، هیچ‌گاه از این اعمال مقررات محزون نخواهد شد.
بازهم تاکید می‌کنم برای بنده به شخصه، هیچ فرقی بین اعضای مؤدب انجمن وجود ندارد و برای همه آنها احترام قائلم؛ منتها نسبت به نظرات متفرقه کوتاه نخواهم آمد.

امیدوارم شما و تمامی کاربران محترم انجمن، موفق باشید.

تصویر مدیر انجمن

با تشکر از شورای سیاست گذاری و مدیر فنی سایت؛

دوستان گرامی؛ از این به بعد اگر سوالی مربوط به انجمن داشتید یا انتقادی به کاربری در ذهن شما می‌بود، در بالای انجمن سمت چپ، مکانی برای درج اینگونه مطالب تهیه شده است. خواهشا از این به بعد در زیر سایر مطالب چنین مسائلی نوشته نشود. تشکر.

تصویر yad
نویسنده yad در

سلام و عرض ادب خدمتِ شما گرامی

وقت بخیر و خدا قوت

✿اینکه بحث خانواده و ازدواج خواهان بیشتری داشته باشه طبیعی هس؛ اما در مورد بحث های دیگه ای که فرمودین، پیشنهاد میکنم هر کدوم از بخش ها یک متولی یا مسئول خوش فکر داشته باشه، به نحوی که فقط به گذاشتن یکی حدیث خشک و خالی یا روایت و ....بسنده نکنند.

✿به فرض، به تناسبِ هر حدیث،  میشه از یه عبارت ادبی زیبا و تاثیرگذار، یه داستانی که  محتوایِ اون در برگیرنده اون روایت باشه استفاده کرد، حتی در مواقعی از اشعار زیبا و پرمغز بهره گرفت.... پیشنهاد میکنم روی عکسهایی هم که بناست بگذارن دقت نظر بیشتری داشته باشن.

✿در مورد انتخاب موضوع برای مواردی که فرمودین هم باید با دقت و فراست بیشتری عمل بشه، مسائلی که مبتلا به، زیاد داشته باشه، مورد سوال باشه، مقتضیات زمان  هم در نظر گرفته بشه.

موفق باشید و در پناه مهر خدا

توفیقات تون روز افزون

تصویر مدیر انجمن

عرض سلام

ممنونم بابت پیشنهادات خوب شما. چشم رسیدگی خواهد شد.

بازهم منتظر پیشنهادات سایر دوستان در خصوصی یا عمومی هستم.

تصویر مدیر انجمن

موضوع پیشنهادات:

چه کاری انجام دهیم تا موضوعات دیگر انجمن(مثل احکام، عقاید، قرآن و ...) فعال‌تر از قبل شوند؟

تصویر مدیر انجمن

عرض سلام؛
یقینا مسأله خانواده و ازدواج، یکی از موضوعات حساس و قابل توجه می‌باشد که باید در انجمن گفتگو به آن پرداخت. اما با توجه به اینکه انجمن گفتگو در موضوعات مختلف دیگر (مثل احکام، عقاید، قرآن، حدیث و ...) نیز می‌تواند بهتر از قبل ورود پیدا نماید و فعال باشد، ممنون خواهیم شد نظر خود را مبنی بر چگونگی این فعال سازی بیان فرمایید تا از آن بهره‌مند گردیم و ان‌شاءالله در صورت امکان به کار گیریم.
پیاپیش از نظرات شما متشکر هستم.

دریافت پیشنهاد شما از طریق ارسال پیام خصوصی به بنده و یا به صورت عمومی در همینجا

تصویر الهه نازززز

ببخشید ولی من متوجه حرفاتون نشدم.
ممکنه بیشتر توضیح بدین؟
در مورد چی نظر بدیم؟

تصویر مدیر انجمن

با سلام. کاربران محترم جدّا از درج شماره همراه، ایمیل شخصی و ... خودداری نمایند. تشکر.

تصویر مدیر انجمن

با سلام. غیر از دو نفر، تا الان گزارشی از وجود مشکل برای ورود در اتاق گفتگو به دست ما نرسیده، که یکی از این دو نفر هم به علت تخلفات قبلا مسدود شده بودند.
اگر این مشکل برای کاربر دیگری نیز وجود دارد همینجا اطلاع نماید.

با تشکر.

تصویر joehart
نویسنده joehart در

مدیر انجمن
اتاق گفتگو خراب شده انگاری
چون چند نفر نمیتونن برن

تصویر مدیر انجمن

متاسفانه شناسه کاربری NEYMAR11 علی رغم تذکرات متعددی که در زمان‌های متعدد و بصورت های مختلف عمومی و خصوصی داده شد، اصلاح نشدند و اقدام مجدد بر هنجار شکنی کردند، لذا ناچارا مسدود گردیدند.

تصویر مریم خانم

با عرض سلام 

لطفا ای پی اینجانب از مسدودی در بیاد هرکی که مسئولش هست اینکار رو لطفا انجام بده مثل اینکه جناب مدیر انجمن کاری ازشون ساخته نیست لطفا کسی که میتونه این کار رو انجام بده 

تصویر مدیر انجمن

اتاق گفتگو برای همه کاربران سالم می‌باشد مگر آنکه آیپی کاربری به علت تخلف مسدود، یا سیستم او مشکل داشته باشد.
اگر مسدود شده باشید که نشانه عدم استفاده صحیح است و امکان بازگشت ندارید.
اگر مشکل از سیستم شما باشد که باید به خدمات رایانه ای مراجعه نمایید.
این مطلب را هم در خصوصی و هم در عمومی به شما عرض کردم.
در صورت تکرار اینگونه پیامها این شناسه جدیدتان نیز مسدود خواهد شد. مراعات بفرمایید.

تصویر امید به زندگی

لطفا مشاوره های اصلی سایت یه بیوگرافی از خودشون در مورد تحصیلات و فعالیت ها و سابقه و موقعیت شغلی و سن و ... در انجمن قرار دهند

تصویر مدیر انجمن

عرض سلام
ممنون بابت پیشنهاد شما.
ان شاءالله در شورای سیاست گزاری سایت مطرح خواهد شد.

با تشکر.

تصویر امید به زندگی

با سلام
لطفا بخشی در سایت راه اندازی گردد تا افراد در آن در مورد تجربیات و موضوعات گوناکون مطالب خود را قرار دهند. منظور هرچیزی که در عناوین اصلی انجمن نباشد

تصویر مدیر انجمن

عرض سلام ممنون بابت پیشنهاد شما. به عدد اتفاق‌هایی که برای هر انسانی پیش می آید می‌توان ایجاد موضوع نمود که یقینا چنین چیزی ممکن نیست، لذا در سر فصل عناوین، قسمتی به عنوان سایر گفتگو ها، قرار گرفته که در زیر آن می‌توان در موضوعات خاص دیگر مطلب نوشت. موفق باشید.

تصویر مدیر انجمن

با سلام
دوستان گرامی، امکان فعالیت در سایت در 24 ساعت گذشته به علت آپدیت شدن، فراهم نبود.
لذا اگر در هر گروه و زمینه‌ای سوالی ارسال نموده‌اید که هنوز بی‌پاسخ مانده، مطمئن باشید به زودی توسط کارشناسان، به آن پاسخ داده خواهد شد.
تمامی عزیزان می‌توانند با مراجعه به لینک ارسال مطالب و سوالات (اینجا) هر پرسش و مطلبی که دارند را در زمینه‌های مختلف(احکام، عقاید، ازدواج، مشاوره و ...) مطرح نمایند تا از نظر کارشناسان و کاربران انجمن بهره‌مند گردند.

موفق باشید.

تصویر مدیر انجمن

دوستان محترم، از هرگونه تذکر علنی به سایر کاربران در زیر مطالب خودداری و اگر نکته خاصی بود فقط به بنده اطلاع فرمائید.

با تشکر.

تصویر مدیر انجمن

کاربران محترم از هرگونه درج لینک یا آگهی، در قسمت نظرات؛ و از ایجاد مطلب با این عناوین، پرهیز گردد.

تصویر مدیر انجمن

کاربران گرامی، لطفا از هرگونه توهین به سایر نظرات پرهیز نمایند.

صفحه‌ها