8888 . راه تشخیص بکارت پسران

05:33 - 1399/04/17

سلام ...بزرگواران یک سوالی همیشه تو ذهنم آزارم میده و اون اینکه دختر رو، قبل ازدواج میبرن دکتر ماما یا پزشک قانونی که ثابت بشه یه دختر هست حالا سوالم اینه پسر رو جطور میشه فهمید یه پسره؟ اصلا چرا برا آقایون از این چیزا نیست؟

-------------------------------------

کاربران محترم مي‌توانيد در همين بحث و يا مباحث ديگر انجمن نيز شرکت داشته باشيد: http://www.btid.org/fa/forums
همچنين مي‌توانيد سوالات جديد خود را از طريق اين آدرس ارسال کنيد: http://www.btid.org/fa/node/add/forum
تمامي کاربران مي‌توانند با عضويت در سايت نظرات و سوالاتي را که ارسال ميکنند را به عنوان يک رزومه فعاليتي براي خود محفوظ نگه‌دارند و به آن استناد کنند و همچنين نظراتشان جهت نمايش، ديگر منتظر تاييد مسئولين انجمن نيز نباشد؛ براي عضويت در سايت به آدرس مقابل مراجعه فرمائيد: www.btid.org/fa/user/register

http://btid.org/node/153315

Plain text

• تگ‌های HTML مجاز:
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
1 + 0 =
تصویر مصطفی راهی

با سلام و عرض تشکر از اعتمادی که به کارشناسان سایت رهروان ولایت دارید.
حقیقت مساله این است که این سوال سوال بسیاری از دختران است که رابطه قبل از ازدواج یک دختر بررسی می شود اما رابطه قبل از ازدواج یک پسر چون نشانه ای ندارد بررسی نمی شود و این به نوعی با ذهن و روان یک دختر اصطکاک ایجاد می کند. برای پاسخ به این دغدغه چند نکته را باید کنار هم گذاشت و به نتیجه گیری رسید.
1.نکته اول در ویژگی های روانی مرد است که از لحاظ روانی مردها اقتدار طلب هستند و روحیه سرپرستی در آنها قوی تر است بنابراین به طور طبیعی در سرپرستی یک نوع تمامیت خواهی نیز وجود دارد که شاید از آن به غیرت و حفاظت از کسی که سرپرستی او را به عهده گرفته است تعبیر کرد. مرد وقتی میبیند که زنی پیش از او در اختیار شخص دیگری بوده است از لحاظ روانی چون آن تامین نیازی را که در حس سرپرستی باید به او دست بدهد دست نمی‌دهد وارد چالش های روانی سختی خواهد شد.
2.نکته دوم در بحث ویژگی روانی زن است که زن دنبال تکیه گاه مطمین است که بتواند به آن پناه ببرد و معمولا همین که بداند مردی که همراه اوست همه تمرکز ذهنیش متوجه اوست این تامین نیاز برایش شکل می گیرد و حس خواستنی بودن در او به ارضاء می رسد.
3.نکته سوم در اینجا این است که همانطور که ممکن است در روابط پیش از ازدواج آسیب هایی متوجه دختر باشد برای پسر نیز آسیب هایی وجود داشته باشد در حالی که از حیث عمل جنسی هیچ اقدامی در این زمینه انجام نداده است از جمله مهم ترین آسیب ها بحث تنوع طلبی و وابستگی است که بسیار اهمیتش از یک عمل جنسی صرف بالاتر است.
4.برای دختران هم اینگونه نیست که با آزمایش بکارت همه موارد مشخص شود و اصلا معلوم نیست چقدر با این آزمایشات بتوان تشخیص درستی داد و بالاتر از آن چقدر امکان درخواست و انجام اینگونه آزمایشات ممکن است.
به عقیده ما برای یافتن پاکی دو نفر تحققیقات، برسی ها و مشاوره های پیش از ازدواج راهگشا تر است تا یک آزمایش صرف بکارت.

برای مطالعه بیشتر مطالب زیر را مشاهده نمایید

ازدواج با دختری که بکارت ندارد؟؟!!

من پرده بکارت ندارم - رفت پیش دوست اولش

با تشکر از صبر و حوضله شما

تصویر دخترتنها
نویسنده دخترتنها در

آقا علیرضا ازت ممنونم برادری رو با حرفات در حقم تمام کردی ممنون که به فکرمی 

آره مهدیس جان رفتم دکتر در باره ی اونی که دوسش داشتم هم خیلی اصرار کردم ولی زورم نرسید بهشون اونم دیگه منو نمی‌خواد بیخیال فقط درد عشق کم داشتم که اونم ولم کرد و شد یه درد دیگه . قول داده بود می مونه گفته بود کسی غلط میکنه پشت سرت حرف بزنه ولی نمیدونم بهش چی گفتن که رفت پشت سرش هم نگاه نکرد.

تصویر مصطفی راهی

با سلام سوال شما در نوبت پاسخگویی قرار گرفت.

تصویر مهدیسم

این دلیل نمیشه که مادرت معاینت کرده درست تشخیص داده اصلاتوتاحالاپیش دکترزنان رفتی که معاینه دقیق کنه؟ یا با تشخیص مادرت داری میگی ندارمش هوووم؟؟!

تصویر مهدیسم

خانوادتم مثه این که  خیلی جدی گرفتن اگه پدرتم راضی به ازدواجت بشع ولی اون نامادریت فتنه گری میکنه  خب بالاخره ازعمداینکارومیکنه  دلش که واست نمیسوزه ببین توکه ازته دلت اون پسره رو میخواستی اصلاخودت پافشاری کردی ؟ توخودت سردی اگه محکم وایمستادی میگفتی من میخوامش بالاخره مجبوربودن قبول کنن مثل این که پدرت همینجورمیخوادپیش بره تاکی میخادتوتنها باشی یعنی تاآخرت عمرت نه عامو باید پدرت سرعقل بیادحالامیگفتیم هنوزبچست نمی تونه واسه خودش تصمیم بگیره یه چیزی ولی ماشالا تودیگه عاقل وبالغی میتونی واسه خودت تصمیم بگیری به نظرم بایدیه ریش سفیدی ازمحلتون بیاد با پدرت صحبت کنه خب تکلیفت مشخص بشه آخه چرا همینجورخواستگاراروردمیکنه خانودادتم فقط دارن زخمتو تازه میکنن یه سوال یعنی هیییچچچ مدرکی جمع نمیشه ازاون مردیکه کثافت ازش شکایت کنی ؟؟محاله توپی قضیه رونمیگیری اگه کسی پشتت باشه این دوروزمونه هم شده فقط باپارتی کارتوراه میندازن اگه هم بخوای پی اش روبگیری متاسفانه خانوادت راضی نمیشن اگه برسی دقیق کنن گندش درمیاد متاسفانه کسی نمیره جلوواست کاری کنه وگرنه  خوب جرررش میدادن واقعادیگه رددادن فقط بخاطراون لعنتی که زندگیت رونابودکردن حالاخب نباشه انگارزندگی همش تواینه بخدا پسره هم بااین مشکلت کناربیاداون زن بابات بزورتومخش میکنه 

تصویر مهدیسم

میگم علیرضا اگه الان اون مردیکه بیشعور لاشی دستت بدن  باهاشچیکارش میکنی؟؟؟

الان من ازحرفات زهرترک شدم اینجوری شدمsurpriseیا حضرت پشم توالان خونت به جوش اومده جانم من میدونم اگه تودستت بودسرشوازتنش جدا میکردی من دلم ضعف رفت واسه این همه توجت ای کاش همه همینجورروناموسشون غیرت داشتن،ای کاش ،که خدااین همه قهرش نمیگرفت دنیامون دیگه زیروروشده خدا فقط خودش رحم کنه 

تصویر مهدیسم

تومیگی خداداره ازهرراهی داره آدمو امتحان میکنه درست ولی اینودیگه  نه الان این میشه تحملش کردآیااین درد رومیشه فراموش کرد  نه این حق این دخترنبود   ولی اون گوه لاشی  اونو دختریش رو  ازش محروم کرد  شایدباورت نشه من براش اشک ریختم کاملادختراحساساتیم به روی خودم نیاوردم این دختر الان هراتفاقی توزندگیش بیفته بازم نمی تونه فراموشش کنه ای کاش میشدیه مدرکی جمع میشدازاون لاشی شکایت میکرد نبایداعدام شه تا آخرعمرش زجرکشش کنن ای خدا پس کی جواب این آدمارومیدی به قول علیرضا اون دنیا، بایدتقاص دل شکستن روپس بدن  حتی نمیشه بهش لقب حیوون روداداین سگ ومیبینی چقد وفاداره اگه بهش محبت کردی اونم ازت مراقبت میکنه اونم بهت وفاداری میکنه ازطرف آدما خیانت میبینه ولی اون دلش نمیادبه صاحبش آسیب برسونه 

الان بخاطر این مشکلشاسماروحبس کردن فدات شم ای کاش میتونستم واست کاری انجام بدم که روحیتوبدست بیاری ای کاش میتونستم مشکلتوحل کنم یه سوال یعنی الان هیییچچچ مدرکی نمیشه جمع کرد؟ محاله توپیگیری نمی کنی بخدا اگه الان کسی پشتت باشه این دوروزمونه هم شده همش با پارتی کارتوراه میندارن مگه توتاحالاپی اش نگرفتی ؟ خانوادت چرا زخمتوتازه میکنن فقط دارن بهت آسیب میرسونن اگه اجازه میدادن بااونی که عاشقشی ازدواج کنی دیگه مشکلی نبودکه ازشرهم چیزم خلاص میشدی انگارهمه چیزتواین لعنتیه اه خانوادتم خیلی جدی گرفتنا آخه چراازخودت طرفداری نمیکنی اگه محکم وایمیستادی میگفتی من اون پسره رومیخوام بالاخره اوناقبول میکردن توخودت سردی وگرنه پافشاری میکردی اونام میدونستن اینقد دوسش داری مجبوربودن حق نداری ترمیم کنی اصلاتوهمینیکه هستی هرکی توروهمینجورمیخوادبفرماوهرکیم نمیخواددهنش سرویس 

تصویر علیرضا2020
نویسنده علیرضا2020 در

از یه طرف میخوام بهتون مرگ بفرستم ازیه طرف بهتون فکر میکنم دارم نابود میشم سرپا وای میاستم پاهام میلرزه شانس اوردم امروز جمعه بود وگرنه سر کار الکی گریم میگرفت و بهم میخندیدم پس خدا کجاست پس چرا اینارو نمیبینه یک عمر عذاب ناخواسته برای یک دختر جوان خیلی سخته پس چرا خدا نمیزنه اون زنیکه دو قرونی با اون برادر حرام زادش رو با رعد و برق له و لورده کنه خدایا پس تو کجای حق نشستی چرا تینترو نمیبینی آیا واقعا میبینی یا همینجوری میگی میبینم کی گفته آدمیزاد اشرف مخلوقاته آدمیزاد مزخرف ترین مخلوقاته آخه کدوم انگلی مرتکب چنین قصاوتی میشه لعنت به یک همچین دایی حال من الان از این دختره بدبخت بدتره اون پاک ترین موجود دنیاست اما یه حس ناخواسته ناپاکی رو بهش تحمیل کردم لعنت به شهوت چرا هروقت میزنه بالا آدم حتی به یک دختر بچه بی گناه هم رحم نمیکنه کدوم خر یا اسب یا گاو این جنایت رو میکنه خدا اگه واقعا وجود داری اون تقاصی که خودت فکر میکنی رو به این پدر سگ بده پس کجایی من تو آخرت نمیخوام همین الان میخوام زود باش زن اون عوصی یا دختر اون عوضی رو مورد تجاوز قرار بده حداقل یکروز کاری کن که حال این دختر رو داشته باشه بسه دیگه هی قیامت قیامت کدوم قیامت یعنی این دختر تا قیامت باید صبر کنه تا جزای کاری که بهش کردن رو ببینه همه که مثل تو صبور نیستن یه کاری بکن پس چرا ازت صدایی در نمیاد بزن اون لعنتی و خواهرش رو فلج کن که تا آخر عمر واسه یه لیوان آب مثل انگل غلت بزنن توف به یه همچین جانورهایی.

تصویر چنگیز پنگیز
نویسنده چنگیز پنگیز در

داداش دمت گرم خیلی رفتی توی حسّ

خودت رو کنترل کن

خخخخخخخخ

تصویر علیرضا2020
نویسنده علیرضا2020 در

از یه طرف میخوام بهتون مرگ بفرستم ازیه طرف بهتون فکر میکنم دارم نابود میشم سرپا وای میاستم پاهام میلرزه شانس اوردم امروز جمعه بود وگرنه سر کار الکی گریم میگرفت و بهم میخندیدم پس خدا کجاست پس چرا اینارو نمیبینه یک عمر عذاب ناخواسته برای یک دختر جوان خیلی سخته پس چرا خدا نمیزنه اون زنیکه دو قرونی با اون برادر حرام زادش رو با رعد و برق له و لورده کنه خدایا پس تو کجای حق نشستی چرا تینترو نمیبینی آیا واقعا میبینی یا همینجوری میگی میبینم کی گفته آدمیزاد اشرف مخلوقاته آدمیزاد مزخرف ترین مخلوقاته آخه کدوم انگلی مرتکب چنین قصاوتی میشه لعنت به یک همچین دایی حال من الان از این دختره بدبخت بدتره اون پاک ترین موجود دنیاست اما یه حس ناخواسته ناپاکی رو بهش تحمیل کردم لعنت به شهوت چرا هروقت میزنه بالا آدم حتی به یک دختر بچه بی گناه هم رحم نمیکنه کدوم خر یا اسب یا گاو این جنایت رو میکنه خدا اگه واقعا وجود داری اون تقاصی که خودت فکر میکنی رو به این پدر سگ بده پس کجایی من تو آخرت نمیخوام همین الان میخوام زود باش زن اون عوصی یا دختر اون عوضی رو مورد تجاوز قرار بده حداقل یکروز کاری کن که حال این دختر رو داشته باشه بسه دیگه هی قیامت قیامت کدوم قیامت یعنی این دختر تا قیامت باید صبر کنه تا جزای کاری که بهش کردن رو ببینه همه که مثل تو صبور نیستن یه کاری بکن پس چرا ازت صدایی در نمیاد بزن اون لعنتی و خواهرش رو فلج کن که تا آخر عمر واسه یه لیوان آب مثل انگل غلت بزنن توف به یه همچین جانورهایی.

تصویر دخترتنها
نویسنده دخترتنها در

پس خیلی از من کوچیک تری من از وقتی مامان و بابام طلاق گرفتن بدبختی هام شروع شد تا الان یعنی 15ساله .جوونیم داره تموم میشه و یه روز خوب ازش ندیدم البته من اون زن رو مادر خودم نمیدونم چون همه بدبختی هام به خاطر اونه. به خاطر اونه که از 12 سالگی چنان سخت گیری بهم میشه که تو کل فامیل همه میدونن من باهمشون فرق دارم .از نوع پوشش تا هر چی که فکرشو کنی. من نه تنها دختر نیستم بلکه آرزوی چیزای دیگه ای که دخترا دارن رو هم دارم.

من خودمو حبس نکردم، حبسم کردن.میگن نباید با این مشکلت با اون پسر حرف می‌زدی و دل می‌دادی .

متاسفانه بینمون به هم خورد ، دو ماه بعد از دعوایی که به خاطر این قضیه شد خودش جدا ، باباش هم جدا از بابام فرصت خواستن دوباره! ولی بابام فقط گفت نه! مشکل به همین نه ختم نشد پسره ول نکرد با زن بابام حرف زد و اونم به پسره گفته بود این دختر به دردت نمی خوره و از این حرفا اونم رفت که رفت . 

بابام دلش میخواد من ازدواج کنم ولی به خاطر مشکلم میگه راهی وجود نداره .

تصویر مهدیسم

۱۹سالمه گلم

وا چرا پدرت اجازه نمیده شوهرکنی نکنه بخاطرهمین مشکلته؟ یانمیخوادتوروشوهربده....... ببخشید پدرتم الان بایدلهش کنیم چرا بااحساسات بازی میکنه یعنی این دخترتاآخرعمرش بایدتنها باشع  یعنی چی خو  ،آره تومطلبت خوندم عاشق یه نفرشدی مثه این که هنوزاین مشکلتو بهش نگفتی وگفتی هم شایدبراش مهم نباشه آیا چون عاشق شدی خودتو حبس کردی؟ بابااعتمادبنفس داشته باش مگه عاشق شدن جرمه نیگاه قضیه به این  کوچیکی روبزرگ کردیا حالااون طرفم این مشکلت براش مهم نباشه تومحکم باچکش میکوبونی توسرش که من اینجورم الان چی شدهنوز اون عاشقته بینون که بهم نخورده ؟

تصویر دخترتنها
نویسنده دخترتنها در

فدات گلم منم از پیدا کردن تو خوشحالم.

چند سالته؟

تصویر دختر تنها
نویسنده دختر تنها در

من الان پنج ماهه تو اتاقم حبسم غذامو میارن اتاقم معذرت می‌خوام که میگم ولی من حمام و دستشویی هم یواشکی میرم یه بار حساب کردم برای حمام هفده روز صبر کردم به جرم اینکه با این شرایطم عاشق شدم 

تصویر دختر تنها
نویسنده دختر تنها در

مهدیس جان اسمم رو عوض کردم

درسته من کاری نکردم و روحم دختره ولی کسی روح دست نخورده براش قابل قبول نیست حتی شاید باور هم نکنه ومن تنها راه نجاتم ازدواجه که اونم بابام نمی‌ذاره هیچ خواستگاری پاش به خونمون باز شه تا براش توضیح بدم و درباره ی خودکشی باید بگم دست خودم نیست وقتی تو شرایط ناراحتی عصبی باشم واقعا هیچی نمی فهمم 

بله متاسفانه اون هنوز زنده هست ولی هیچ مدرکی برای اثبات جرمش ندارم.

مهدیس جان چرا نمیگی ناراحتیت چیه ؟ شاید دوست نداری بگی آره؟

تصویر مهدیسم

اسمادیگه نیینم رگتوبزنیا میدونی چقدخطرناکه احتمال این که دستت از کاربیفته زیاده وحالااین بارخدا بهمون رحم کردهیچیمون نشدیه دفعه دیدی خدا باها مون لج کردناقص شدیم من دیگه غلط بکنم رگموبزنم خودمم خیلی ترسیدم من دیگه راهی بیمارستان شدم دیگه اینقدعمیق بودواسم بخیه زدن   ولی میدونستم باخودزنی هیچیم نمیشه میزدم چون فقط باتیغ خراش مینداختم جز خونو دردهیچی نصیبم نمیشد روکارمیزدم  دیگه کاری به رگم نداشت هرکاری میکردم که کناربذارم نمیشدواسم عادت شده بود ولی خودمم نمیدونستم باحرف زدن یکی میذارم کناردمش گرم لطفا لطفا دیگه این کارونکن من درکت میکنم چی میگی توفک کردی بعضیا پرده بکارتشون رو دارن پاکن نه اونا زیرآبی میرن به جاهای دیگشون دست کاری میکنن حالافک میکنن اینونگه دارن نشونه پاکیشونه فقط خودشونوگول میزنن   الان توازنظرشرعی دختردست نخورده ای انگارواست تشکیل نشده عین یه فرشته پاکی دیگه اون لقب روبه خودت نده یه سوال الان اون دایی عنترت کجاست؟ مردشورشوببرن بایدببرنش توملاءعام به شلاق ببندنش اول اون تسمه روبدن دست خودت یه دلی ازعزادربیاری تادستت جون داره بزنیش بعدشوتش کن دست برادران اونا حالیش میکنن میگم رفتارپدرت چه جورباهات اگه دوست داشتی بیشترازخودت بگواگه ازدلت راضی هستی.

تصویر asma bikas
نویسنده asma bikas در

آره گلم تو واقعا دوست خوبی هستی من که هیشکی رو ندارم یه دوست مجازی کمک بزرگیه ممنونم ازت 

ولی هنوز نگفتی مشکل اصلیت چیه؟

تصویر asma bikas
نویسنده asma bikas در

آره مهدیس جان حرف زدن سبک می‌کنه 

دلم نمی‌خواد راجع به زن بابام حرف بدی بزنم هرچی باشه از بچگی زحمتم رو کشیده حداقل یه غذا گذاشته جلوم اونقدرام زن بدی نیست ولی خب بماند....

من ۲۵سالمه 

تصویر asma bikas
نویسنده asma bikas در

از همدردیت ممنونم مهدیس جان 

ولی من هنوز مشکل اصلی تورو نمی دونم ! چه مشکلی داری که میخواستی خودتو بکشی حتی اگر تو خونه ی پدری هم زجر بکشی با ازدواج میتونی یه زندگی جدید رو شروع کنی .

تصویر مهدیسم

عه این چه حرفیه گلم این کمترین کاریه که درحق دوستمون میتونیم براش  انجام بدیم ولکن مشکل منو مال من دیگه ردداده خخخخ واقعاخیلی خوشحال شدم که همچین دوستی مثل توروپیداکردم که همدیگه رودرک میکنیم(:

تصویر asma bikas
نویسنده asma bikas در

بار اول که خواستم رگم رو بزنم تیغ رگم رو نمی برید تا جایی که بدنم بی حس شد و نتونستم ادامه بدم و بار دوم هم چون چند روز بود از ناراحتی غذا نخورده بودم تیغ رو که کشیدم گردنم خم شد روی شونم و دیگه هیچی نفهمیدم.

چند وقت بعدش با زن بابام بحثم شد منو زد دستم رو بهش نشون دادم گفتم ببین کارم رو به کجا کشوندی! خندید گفت به درک!

ببخشید اگه همش از غصه هام میگم من شادی ندارم و نداشتم که بخوام دربارش حرف بزنم ولی واقعا آرزومه یه روز بتونم با آرامش زندگی کنم.

تصویر مهدیسم

ببین الان   شدیم عین دوتادوستمنوهمدم خودت بدون  بیاباهام دردودل کن من ازوقتی اومدم اینجاازدردام گفتم خیلی سبک شدم توهم همین کارو کن اگه نتونیم حلش کنیم لاقل همدردی کنیم زن بابات مگه وجدان نداره اینقدسنگ دله توهم اصلابهش محل نذارتوهم بریزوبپاش کن تا حساب کاربیاددستش خودتوازش دورکن این خیلی توروحیت تاثیرداره همچین آدمایی فقط زخمتوتازه میکنن وبس   اگه بهترین زن بابای دنیاروهم داشته باشی ازجونشم واست مایه بزاره هیچ وقت خوبیاش به پای مادرت نمیرسه متاسفانه مادرتم .....  چی بگم والا یعنی زن بابات رفتارش باهات خیلی بده ؟؟واویلا زنیکه آشغال راستی اسماچن سالته؟ نریزتوخودت بیا اینجاخالیش کن خیلی جواب میده 

تصویر asma bikas
نویسنده asma bikas در

مهدیس جان می‌دونم نباید همچین سوالی بپرسم اونم بین این همه مرد نامحرم ولی خب می‌دونم هیچوقت هیچ کدومتون رو نمیتونم ببینم برای همین یه کم راحت تر از دنیای واقعیه

شما یه دختری و تجربش کردی،میشه بپرسم دختر بودن چه حسی داره؟

تصویر مهدیسم

اول این که توهم یه دختری پس دیگه نبینم بگی من اونم همون حسی که خودت داری چون توهم دختری بدون بخدامیام میزنمت واسه چی باخودت اینکارومیکنی بخدا بعضیا مادرزاد ندارنش توهم بزارپای اون بالاخره توازکجا میدونی شایدمعجزه شد شایدیه اتفاقی افتادنمیدونم ته دلم یه چیزی میگه خدا خودش میدونه توبی گناهی شاهدقضیه هست همینجوررهات نمیکنه حالاتوواسه چی اینقدبزرگش کردی ببخشیدا دارم اینحرفومیزنم اصلامنم برم خودمو ازارتفاع بندازم نابودشه خخخ  این چیه بخدا اعصابم خوردشد  توبی گناهی   ولی اونایی که میرن دست به کارای کثیف میزنن دستی دستی خودشونوفدای مشتی هرزه میکنن وپاکیشون روزبین میبرن اونا دیگه بایدبرن  خودشون تواسیدبخابونن  شایددرکت نکنماین مشکلت دردش چقدزیاده منم مثل تودخترم میدونم دل شکستن هیچ ترمیمی نداره به خصوص اگه اینجوری دلت بشکنه خداباعث وبانیشو ریش ریش کنه الهی آمین دیگه نبینم اخمات توهمه ها ببین اینجوری باش(: اینجوری بیشترجذاب میشی من بااین حال روحیم خوب نیس دارم الکی قهقه میزنم توهم بخندحتی توبدترین شرایط فدات شم اسماجون heart

تصویر asma bikas
نویسنده asma bikas در

من خیلی عمیق و به قصد مردن زدم نه خودزنی .

یکیش برای سه ساله پیشه که الان شده شکل یه خط سفید یکیش هم سه ماه پیش که هنوز قرمزه.

تصویر علیرضا2020
نویسنده علیرضا2020 در

فرشته های نورانی و خوش قلب من چطورن همه چی خوبه خوش میگذره حالتون بهتر شد یا برم داروخانه قرص آرامبخش بگیرم واستون گل باغی های عزیز.

تصویر asma bikas
نویسنده asma bikas در

خدارو شکر که روحیتو به دست آوردی عزیزم امیدوارم خدا به منم کمک کنه تا لااقل حال دلم خوب شه

یه سوال دارم ازت زخم روی دست توام موند برای همیشه؟وقتی یادم میاد به زخمی که درست کردم رو دستم  باز دلم ضعف میره مثل همون لحظه.حالا هرکی اون زخمو می بینن میفهمه.

تصویر مهدیسم

راستی اسماببخشیداینقدفضولم چن وقت ازتیغ زدنت میگذره؟ که هنوزجاش هست؟مال من اون جای رگ زنیم که یک سال پیش زدم یه جورایی داره محومیشه ولی این جای خودزنی هام تازست همش جای رده های تیغ تازه گذاشتم کناروقتی بهش دست میزنم جیغم میره توهوا مال توکه فقط جای یه رده ی تیغ میدونم الان باعث عذابت میشه خب یه پمادی چیزی بگیربزن اینجورجاش زودترمیره ولی من واسم مهم نیست

تصویر مهدیسم

آره هنوزجاش هست  جای تیغ جای بخیه حالاحالاها مهمونمون هست  ولی من واسم مهم نیست مامانم بم میگه دختره ی احمق وای به حالت فک وفامیل ببینه دستتو خواهرم دیگه بدترکثافت تحدیدم میکنه اگه کسی بفهمه آبرمون میره خب مگه چیکارکردم حرصایی که بهم میدادیدمن رودستم خالی میکردم اصلابه شماچه ربطی داره دست خودمه توهمه کارام دخالت میکنن اصلاپشیمون نیستم که چراتیغ زدم غصه نخورجاش به مرورزمان میره ولی طول میکشه اگه دلتونلرزونم تا۳،۴سالم طول بکشه آخه تجربه دارم خخخ

تصویر مهدیسم

میدونی علیرضاچیه اینا دارن بهت حسادت میکنن اینقدخوبی که همشون اینجوری شدنsurprise فقط نمیدونن چی بگن هینجورهرچی ازدهنشون دراومدمیگن اونم حرفای چرت لری  خب یکی لریکی ترکه یکی کورده و... واقعا مسخرس والاخودشونم خندشون میگیره حالاتوداری به من مشاوره میدی دیگه بدتراتفاقا تولرهاروسربلندکردی اینقدبامعرقتی که من الان حس میکنم همشون اینقدایولان همینجورم هست الان من آرزومه بیام بروجرد روببینم مردمش روببینم ای کاش آرزوم برآورده میشد دوزوکلک توکارمنی حرف حقیقت رومیگم

تصویر asma bikas
نویسنده asma bikas در

فدات مهدیس جون 

متاسفانه منم تجربه رگ زنی داشتم ولی خب نشد .

تصویر مهدیسم

heartفدات اسماجون پس بدونیم این راه نجات ازشرمشکلات نیس فقط روحمون روتاابدخراب میکنیم امیدورام خدا اون روی خوش زندگی روبهمون نشون بده الهی آمین خخخ البته من این روحیه رونداشتم الان دارم بااعتمادبنفس حرف میزنم یه بنده خدایی ماروسرعقل آورداینقدبامن کلنجاررفت تاازفکرخودکشی دربیام عین خوره افتاده بودبه جونم البته خودزنی هم زیادمیکردم ولی باکمک اون گذاشتم کنارحالاخودش میدونه باکیم حالااسم نیاریم ثوابش میپره(:

تصویر علیرضا2020
نویسنده علیرضا2020 در

لر بودن افتخاره نمیخواستم اینو بگم ولی ابلها این همش سیاست دشمن های ایرانه که اقوام رو در داخل به جون هم بندازن تو الان میایی به من میگی لر خر منم برمیگردم مثلا به تو میگم ترک خر یا بلوچ خر بعد دودستگی به وجود میاد و وحدت داخلی از بین میره یه کم بفهم چی از دهنت در میاد فکر کردی اسمتو هزار بار عوض کنی و به اینو اون فحش بدی کسی نمیفهمه تو دقیقا داری کاری میکنی که تیر دشمن بخوره به هدف مگه ندیدی توی فضای مجازی هم همش جوک هایی درباره اقوام گوناگون ایرانی و استان های ایران هست خوب الان مثلا حرفت خنده دار بود خوب من لرم دزد که نیستم یا به ناموست که دست درازی نکردم نژاد پرست ابله.

تصویر مهدیسم

والاانگارمارو احمق فرض کرده همش بااسمای درب وداغون میادکلاجیغ میزنه خودشه تعادل روانی نداره جدا اباید بره پیش روان پزشک خودشونشون بده معلوم نیست چه خریه کلاعقده ای شده

تصویر مهدیسم

آره فکرکرده مااحمقیم همشم اسمای چرت ودرب وداغون میذاره فقطم پی منوتوعه خدا به راه راست هدایتش کنه صدباربهش گفتم بروخودتو به رواپزشک روان شناسی چیزی نشون بده ببین چه مرگته مطمئنم تعادل روانی نداره عقده ای خدایا اینوشفانده تامایه ذره بخندیم خیلی اسکله جنسیتشم معلوم نیس چه خریه

تصویر علیرضا2020
نویسنده علیرضا2020 در

لر بودن افتخاره نمیخواستم اینو بگم ولی ابلها این همش سیاست دشمن های ایرانه که اقوام رو در داخل به جون هم بندازن تو الان میایی به من میگی لر خر منم برمیگردم مثلا به تو میگم ترک خر یا بلوچ خر بعد دودستگی به وجود میاد و وحدت داخلی از بین میره یه کم بفهم چی از دهنت در میاد فکر کردی اسمتو هزار بار عوض کنی و به اینو اون فحش بدی کسی نمیفهمه تو دقیقا داری کاری میکنی که تیر دشمن بخوره به هدف مگه ندیدی توی فضای مجازی هم همش جوک هایی درباره اقوام گوناگون ایرانی و استان های ایران هست خوب الان مثلا حرفت خنده دار بود خوب من لرم دزد که نیستم یا به ناموست که دست درازی نکردم نژاد پرست ابله.

تصویر علیرضا2020
نویسنده علیرضا2020 در

تصویر ناشناس
نویسنده ناشناس در

8888 محترم از لطفت ممنونم 

ولی وقتی بابام نمی‌ذاره  پای هیچ خواستگاری به خونمون برسه چجوری بهش بگم؟

تصویر asma bikas
نویسنده asma bikas در

آقا علیرضا بخدا من به دنبال پول نیستم به آخرین چیزی که فکر میکنم پوله 

شاید باورتون نشه ولی اون آقایی که دوسش داشتم  به معنای واقعی هیچی نداشت نه دانشگاه رفته بود نه شغل درستی داشت تازه یه کار آزاد شروع کرده بود که درامد چندانی نداشت من فقط عشق و آرامش میخواستم وقتی دوست داشتن باشه سختی ها کمتر خودشون رو به رخ میکشن.

تصویر asma bikas
نویسنده asma bikas در

آقا علیرضا باور کنید منم آرزومه خوش و خرم باشم و زندگی آرومی داشته باشم ولی برام نمیشه.

مهدیس جان خودکشی راه خوبی نیست قبلاً قصدشو داشتم حتی امتحان هم کردم ولی بیهوش شدم و نتونستم از ته دلم برات آرزوی بهترین ها رو دارم .

تصویر مهدیسم

عه توهم تجربه داشتی باکدوم روش من بارگ زنی درسته خودکشی گناه کبیرست هیچ وقت بخشیده نمیشه تکلیفونم مشخصه جهنمی میشیم پس قرارمون روبهم بزنیم بایدبرم تنهایی انجامش بدم خخخخ منم واست آرزوی بهترین هارودارم ازخدامیخوام هرچی خوشبختیه بریزه جلوپات امیدوارم  آدمی سرراهت قراربگیره که این مشکلتوبه ککشم نگزه بگه به درک 

تصویر asma bikas
نویسنده asma bikas در

این کد مطلب منه اگه بیاید بخونید شاید نظرتون عوض شه152750

و آقا علیرضا باید بگم که بله مادر من یه زن بدکاره و آبرومو برده کاش مثل این زن بابام فقط بد اخلاق بود ولی به بابام خیانت نمی کرد.

تصویر علیرضا2020
نویسنده علیرضا2020 در

ووواااایییی خدا اینو نگاه کن نه حرف از پول میزنه نه حرف از توقع میزنه مگه هنوزم دختر اینطوری هست بابا تو دیگه کی هستی واقعا نه مشکل با نداری طرف داری نه درآمد نه سرمایه کلان تو در حال انقراضی برو خودتو معرفی کن به محیط زیست تا ازت نژاد بگیرن که منقرص نشی دختر خوب.آفرین آقا کوروش دمت گرم خیلی خوبه که اینبار بهم فحش و بد وبیرا نمیدی همین جوری مسالمت آمیز حرفتو بزن پسر خوب کسی باهات دعوا نداره که.

تصویر مهدیسم

من خیلی قدرندونم علیرضا این همه داره خودشو میکوبه به درودیواراینقداین دستای پرازمحبتشوروی این کیبوردلمس میکنه همینجورمی نویسه می نویسههههه واسه من احمق بیشعورنفهم بعددوباره همین آش  وهمین کاسه خداوکیلی دست خودم نیست یه دفعه میزنه به سرم والاماکه خیلی دوست داریم باهاش آشناشیم بایدازش تشکرکنم

تصویر علیرضا2020
نویسنده علیرضا2020 در

ووواااایییی من نمیدونم اینا به کی رفتن اینقده دماغ دارن بابا یه یکم اون دماغ لا مصب رو بکشید پایین بکش پایبن کرکره رو همینه که مملکت داره روز به روز افسرده میشه شماها که دخترید و نماد شادی و خرمی هستید اینجوری میگید من باید کلمو کجا مثل قورباغه بکنم زیر آب همچین عذاب وجدان داره هرکی ندونه انگاری قاتل زنجیره ای بوده از هر کشوری ده نفر کشته و پلیس کهکشان راه شیری دنبالشه بابا ول کن من یکی از دوستام که همسن خودمه با خانمش همین قضیه رو داشت دختره توی زمین فوتبال مدرسه از روی نرده ها سر میخوره اونی که نباید بشه میشه حتی اون قسمتش آسیب هم میبینه بعد همون لحظه اول آشنایی گفت اینجوریه رفیق ماهم گفته بود که من اصلا برام مهم نیست حتی اگه نیاز جنسیمو نتونی برآورده کنی بازم من تورو میخوام بدون تو نمیتونم نفس بکشم اینو میگن عشق حالا فهمیدی الانم دارن کیف میکنن و یه زنگی کوچیک و ساده سرهم کردن اونوقت شما طوری میگی بهش بگم گلوله شلیک میکنه انگاری میخواد عملیات دستگیری بن لادن رو انجام بده بعدم مگه مادرتون چشه دور از جون آبروتونو که نبرده مادر منم بد اخلاقه وقتی هم توی صورتت نگاه میکنه جرعت نداری به چشماش زل بزنی اینقدر غده حیف تو نیست باور کن ماپسرا در به در دنبال دخترایی مثل تو یعنی با طرز فکر تو و پاکی تو و دید به زندگی مثل تو میگردیم بعد گیرمون نمیاد و آخرشم میفتیم زیر دست یه عقب مونده که تو دنیا فقط پول میشناسه این همه جون بکن یه بار نمیگه خسته نباشی همش ناشکری و بد وبیرا اونوقت تو با این اخلاق و فکرت مثل مرغ دریایی هستی و قدر خودتو نمیدونی وای خیلی کنجکاوم بدونم توی نظر خدا کیه که لیاقت تورو داره واقعا کاش میدونستم.وآقای کوروش من لرم درست حدس زدی چه خوب که ایندفعه بهم همینجوری الکی فحش ندادی ممنونم اگه همینجوری باهام رفتار کنی و فحش و ناسزا نگی.

تصویر مهدیسم

حدس نزده که ازحرفای منوتوفهمیده خداوکیلی ایناچقدپی منوتوان، آخهمگه مرض دارن  الکی بهت فحش بدن البته اوناکرم ازشون میریزه (:

تصویر ffdrhhhy
نویسنده ffdrhhhy در

کرم رو اون دختری داره که شعورش نمیرسه به مادرش احترام بزاره و آویزون علی رضای لره که شاید ..... بشه بیاد بگیرتش laugh

تصویر مهدیسم

پس توهم کیف کن که چه جوردارم جون میکنم خواستن توانستن استwink

تصویر علیرضا2020
نویسنده علیرضا2020 در

ووواااایییی من نمیدونم اینا به کی رفتن اینقده دماغ دارن بابا یه یکم اون دماغ لا مصب رو بکشید پایین بکش پایبن کرکره رو همینه که مملکت داره روز به روز افسرده میشه شماها که دخترید و نماد شادی و خرمی هستید اینجوری میگید من باید کلمو کجا مثل قورباغه بکنم زیر آب همچین عذاب وجدان داره هرکی ندونه انگاری قاتل زنجیره ای بوده از هر کشوری ده نفر کشته و پلیس کهکشان راه شیری دنبالشه بابا ول کن من یکی از دوستام که همسن خودمه با خانمش همین قضیه رو داشت دختره توی زمین فوتبال مدرسه از روی نرده ها سر میخوره اونی که نباید بشه میشه حتی اون قسمتش آسیب هم میبینه بعد همون لحظه اول آشنایی گفت اینجوریه رفیق ماهم گفته بود که من اصلا برام مهم نیست حتی اگه نیاز جنسیمو نتونی برآورده کنی بازم من تورو میخوام بدون تو نمیتونم نفس بکشم اینو میگن عشق حالا فهمیدی الانم دارن کیف میکنن و یه زنگی کوچیک و ساده سرهم کردن اونوقت شما طوری میگی بهش بگم گلوله شلیک میکنه انگاری میخواد عملیات دستگیری بن لادن رو انجام بده بعدم مگه مادرتون چشه دور از جون آبروتونو که نبرده مادر منم بد اخلاقه وقتی هم توی صورتت نگاه میکنه جرعت نداری به چشماش زل بزنی اینقدر غده حیف تو نیست باور کن ماپسرا در به در دنبال دخترایی مثل تو یعنی با طرز فکر تو و پاکی تو و دید به زندگی مثل تو میگردیم بعد گیرمون نمیاد و آخرشم میفتیم زیر دست یه عقب مونده که تو دنیا فقط پول میشناسه این همه جون بکن یه بار نمیگه خسته نباشی همش ناشکری و بد وبیرا اونوقت تو با این اخلاق و فکرت مثل مرغ دریایی هستی و قدر خودتو نمیدونی وای خیلی کنجکاوم بدونم توی نظر خدا کیه که لیاقت تورو داره واقعا کاش میدونستم.وآقای کوروش من لرم درست حدس زدی چه خوب که ایندفعه بهم همینجوری الکی فحش ندادی ممنونم اگه همینجوری باهام رفتار کنی و فحش و ناسزا نگی.

تصویر مهدیسم

آقای کوروش توواسه چی اینقدداری میترکی واسه چی،به علیرضااینقدحسودیت میشه  خیلی تین تینی اه اه 

صفحه‌ها